Ogznet.com
En İyi Ücretsiz Belge Dönüştürücü Programlar Paylaş:

En İyi Ücretsiz Belge Dönüştürücü Programlar

En İyi Ücretsiz Belge Dönüştürücü Programlar

PDF, DOCX, XLSX, TIF, WPS ve daha birçok dosya formatı için En İyi Ücretsiz Belge Dönüştürücü programlar.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Belge dönüştürücü, PDF, XLSX, DOCX, TIF veya TXT gibi bir dosya formatını başka bir dosya formatına dönüştürür. Bir belgeyi açamıyor veya düzenleyemiyorsanız, ücretsiz belge dönüştürücüler size yardımcı olabilir.

1. Zamzar

Zamzar, birçok Word, Excel, sunum ve diğer belge biçimlerini destekleyen online belge dönüştürücü hizmetidir.

150 MB kadar büyük dosyaları dönüştürebilirsiniz.

Belgeleri, resimleri, videoları ve sesi dönüştürün - 1100'den fazla format desteklenir

Belge Giriş Formatları: CSV, DJVU, DOC, DOCX, EML, EPS, KEY, KEY.ZIP, MPP, MSG, SAYILAR, NUMBERS.ZIP, ODP, ODS, ODT, PAGES, PAGES.ZIP, PDF, PPS, PPSX, PPT, PPTX, PS, PUB, RTF, TXT, VSD, WKS, WPD, WPS, XLR, XLS, XLSX ve XPS

Belge Çıktı Formatları: CSV, DOC, HTML, MDB, ODP, ODS, ODT, PDF, PPT, PS, RTF, TIF, TXT, XLS, XLSX ve XML

Zamzar ayrıca belgeden MP3'e dönüştürmeyi de destekler, yani online bir metin-konuşma aracı işlevi görür. SWF video formatı gibi birçok dosya formatı için çıktı seçenekleri olarak çeşitli görüntü formatları da desteklenir.

Zamzar, Windows, Linux ve macOS gibi bir web tarayıcısını destekleyen herhangi bir işletim sistemiyle çalışır. Tek yapmanız gereken dosyayı siteye yüklemek.

İlginizi çekebilir

Word'den PDF'e Dönüştürücü Ücretsiz Program

Ofis programlarını PDF formatına dönüştürmenizi sağlayan bir program. Yazdırma penceresinde PDF seçeneğini seçip yazdıra basarak kolay bir şekilde PDF dosyası o..

FileZigZag, en çok kullanılan belge, elektronik tablo ve diğer benzer belge dosya formatlarını dönüştürecek başka bir online belge dönüştürücü hizmetidir. FileZigZag belgeler, resimler, arşivler, e-kitaplar, ses ve video formatları desteği ile dosyalarınızı çevrimiçi olarak ücretsiz dönüştürür.

FileZigZag belgeler, resimler, arşivler, e-kitaplar, ses ve video formatları desteği ile dosyalarınızı çevrimiçi olarak ücretsiz dönüştürür.

Belge Çıkış Formatları: CSV, DOC, EPS, HTML, ODG, ODP, ODS, ODT, OTG, OTP, OTS, OTT, PDF, POT, PPT, RTF, SDA, SDC, SDW, STC, STI, STW, SXC, SXD , SXI, SXW, XLS ve XLT

FileZigZag ayrıca birkaç görüntü formatını girdi ve çıktı olarak kabul eder, ancak OCR aracı olarak çalışmaz.

Zamzar'a çok benzeyen FileZigZag, herhangi bir işletim sistemindeki herhangi bir web tarayıcısından kullanılabilir.

İlginizi çekebilir

En İyi Ücretsiz 7 Online Belge Dönüştürücü Site

Bu ücretsiz ve hızlı belge dönüştürücü web siteler ile PDF, DOCX, XLSX, TIF, WPS ve daha fazla formatta dosyada dönüşüm yapabilirsiniz. İşte en iyi ücretsiz onl..

Doxillion, popüler dosya türlerini destekleyen başka bir ücretsiz belge dönüştürücüsüdür. Yukarıdaki iki dönüştürücünün aksine, Doxillion bilgisayarınıza yüklemeniz gereken normal bir programdır.

Doxillion, tüm metin belge dosyalarınızı dönüştürmek için kullanımı çok kolay olan çok formatlı bir belge dosyası dönüştürücüsüdür.

Dosyalarla dolu tüm klasörleri ekleyebilir veya dönüştürülmesini istediğiniz belirli dosyaları seçebilirsiniz.

Sağ tıklama menüsüne eklenebilir. Bu, bir dosyayı sağ tıklamanız ve Doxillion programını açmanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde dönüştürmenizi sağlar.

Belge Giriş Formatları: DOCX, DOC, HTML, HTM, MHT, MHTML, ODT, RTF, SAYFALAR, EPUB, FB2, MOBI, PRC, EML, TXT, WPD, WP, WPS, PDF, CSV, JPEG / JPG, BMP, GIF , PCX, PNG, PNM, PSD, RAS, TGA, TIF ve WBMP

Belge Çıkış Formatları: DOC, DOCX, HTML, ODT, PDF, RTF, TXT ve XML

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!