Ogznet.com

En İyi Ücretsiz Belge Dönüştürücü Programlar

Photo by Windows on Unsplash

PDF, DOCX, XLSX, TIF, WPS ve daha birçok dosya formatı için En İyi Ücretsiz Belge Dönüştürücü programlar.

Bu yazının içeriği:

Göster
  Gizle

  Belge dönüştürücü, PDF, XLSX, DOCX, TIF veya TXT gibi bir dosya formatını başka bir dosya formatına dönüştürür. Bir belgeyi açamıyor veya düzenleyemiyorsanız, ücretsiz belge dönüştürücüler size yardımcı olabilir.

  1. Zamzar

  Zamzar, birçok Word, Excel, sunum ve diğer belge biçimlerini destekleyen online belge dönüştürücü hizmetidir.

  150 MB kadar büyük dosyaları dönüştürebilirsiniz.

  Belgeleri, resimleri, videoları ve sesi dönüştürün - 1100'den fazla format desteklenir

  Belge Giriş Formatları: CSV, DJVU, DOC, DOCX, EML, EPS, KEY, KEY.ZIP, MPP, MSG, SAYILAR, NUMBERS.ZIP, ODP, ODS, ODT, PAGES, PAGES.ZIP, PDF, PPS, PPSX, PPT, PPTX, PS, PUB, RTF, TXT, VSD, WKS, WPD, WPS, XLR, XLS, XLSX ve XPS

  Belge Çıktı Formatları: CSV, DOC, HTML, MDB, ODP, ODS, ODT, PDF, PPT, PS, RTF, TIF, TXT, XLS, XLSX ve XML

  Zamzar ayrıca belgeden MP3'e dönüştürmeyi de destekler, yani online bir metin-konuşma aracı işlevi görür. SWF video formatı gibi birçok dosya formatı için çıktı seçenekleri olarak çeşitli görüntü formatları da desteklenir.

  Zamzar, Windows, Linux ve macOS gibi bir web tarayıcısını destekleyen herhangi bir işletim sistemiyle çalışır. Tek yapmanız gereken dosyayı siteye yüklemek.

  İlginizi
  çekebilir
  Word'den PDF'e Dönüştürücü Ücretsiz Program

  FileZigZag, en çok kullanılan belge, elektronik tablo ve diğer benzer belge dosya formatlarını dönüştürecek başka bir online belge dönüştürücü hizmetidir. FileZigZag belgeler, resimler, arşivler, e-kitaplar, ses ve video formatları desteği ile dosyalarınızı çevrimiçi olarak ücretsiz dönüştürür.

  FileZigZag belgeler, resimler, arşivler, e-kitaplar, ses ve video formatları desteği ile dosyalarınızı çevrimiçi olarak ücretsiz dönüştürür.

  Belge Çıkış Formatları: CSV, DOC, EPS, HTML, ODG, ODP, ODS, ODT, OTG, OTP, OTS, OTT, PDF, POT, PPT, RTF, SDA, SDC, SDW, STC, STI, STW, SXC, SXD , SXI, SXW, XLS ve XLT

  FileZigZag ayrıca birkaç görüntü formatını girdi ve çıktı olarak kabul eder, ancak OCR aracı olarak çalışmaz.

  Zamzar'a çok benzeyen FileZigZag, herhangi bir işletim sistemindeki herhangi bir web tarayıcısından kullanılabilir.

  İlginizi
  çekebilir
  En İyi Ücretsiz 3 Online Belge Dönüştürücü Site

  Doxillion, popüler dosya türlerini destekleyen başka bir ücretsiz belge dönüştürücüsüdür. Yukarıdaki iki dönüştürücünün aksine, Doxillion bilgisayarınıza yüklemeniz gereken normal bir programdır.

  Doxillion, tüm metin belge dosyalarınızı dönüştürmek için kullanımı çok kolay olan çok formatlı bir belge dosyası dönüştürücüsüdür.

  Dosyalarla dolu tüm klasörleri ekleyebilir veya dönüştürülmesini istediğiniz belirli dosyaları seçebilirsiniz.

  Sağ tıklama menüsüne eklenebilir. Bu, bir dosyayı sağ tıklamanız ve Doxillion programını açmanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde dönüştürmenizi sağlar.

  Belge Giriş Formatları: DOCX, DOC, HTML, HTM, MHT, MHTML, ODT, RTF, SAYFALAR, EPUB, FB2, MOBI, PRC, EML, TXT, WPD, WP, WPS, PDF, CSV, JPEG / JPG, BMP, GIF , PCX, PNG, PNM, PSD, RAS, TGA, TIF ve WBMP

  Belge Çıkış Formatları: DOC, DOCX, HTML, ODT, PDF, RTF, TXT ve XML

  Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz