Ogznet.com

En İyi Ücretsiz Film İzleme Uygulamaları 2020

Android için Ücretsiz Film İndirme ve İzleme Uygulamaları

Ücretsiz film izlemek veya filmleri indirmek için en iyi Android Film Uygulamalarını kullanabilirsiniz. İşte mobil cihazlarınızdan eğlenceyi yakalamak için en iyi ücretsiz film uygulamaları.

En yeni ve popüler filmleri izlemek ve indirmek için en iyi ücretsiz film uygulamaları. Cepten film izlemek popülerliğini artırarak devam ettiriyor. Bizde sizin için en iyi film izleme uygulamalarının bir listesini hazırladık.

Zamanımızın büyük bir bölümünü cep telefonunda eğlenceye harcıyoruz. Eğlence alanında filmleri veya TV dizilerini online, ücretsiz veya makul bir fiyata, telefonunuzdan doğrudan izleyebilmenizi sağlayan bir hizmet alanı ​​var. Birçoğu internet olmadan sonradan izlemeniz için içerik indirmenize bile izin veriyor.

Dolayısıyla, Android cihazınızda ücretsiz film izlemek ve / veya indirmek için en iyi film uygulamaları arayan bir film meraklısıysanız, işte Android için en iyi film uygulaması listesi:

Android için En İyi Ücretsiz Film İzleme ve İndirme Uygulamaları 2020

1. Showbox:

Fiyat: Ücretsiz

Showbox

ShowBox, Android için mevcut olan en popüler film uygulamalarından biridir ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Uygulama, eğlence arayanların yalnızca filmleri değil, HD kalitesinde TV dizilerini de izlemsini sağlar.

Bir Android cihazından (telefon / tablet) yanı sıra Kindle Fire, Blackberry, Chromecast, PC ve Macbook gibi diğer cihazları da destekler. Bu uygulamanın en iyi yanı, hem eski hem de yeni içerik barındıran çok kapsamlı bir kütüphaneye sahip olmasıdır. Oldukça işlevsel, sofistike bir arayüze sahiptir. Kullanımı ve gezinme son derece kolaydır. Ancak, ShowBox'un Play Store'da mevcut olmadığını unutmayın. Bu nedenle, APK dosyasını indirmeniz ve aşağıda verilen bağlantılardan yüklemeniz gerekir.

2. Sony Crackle – Free TV & Movies:

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Sony Crackle – Free TV & Movies

Crackle, Sony Pictures Entertainment'ın ürünüdür. Bu, uygulamanın hem yasal hem de güvenilir olduğu anlamına gelir. Üstelik, reklam destekli olsa da tamamen ücretsiz. Filmleri, TV şovlarını ve web dizilerini izlemek için uygulamayı kullanabilirsiniz. Crackle, Columbia Pictures, TriStar Pictures gibi bazı seçkin yapımcılarla işbirliği yaptı.

Bugün itibariyle hizmete İngilizce, Portekizce ve İspanyolca dahil olmak üzere üç farklı dilde 21 farklı ülkeden erişilebilir. Videolar çoğunlukla SD'de değil HD'de mevcut. Bu uygulama, telif hakkı / dağıtım kısıtlamaları nedeniyle en son çıkan filmlerden yoksundur. Yine de, kesinlikle indirmeye değer!

Not: Bu uygulama sadece maalesef Amerika, Kanada ve Latin Amerika'da çalışıyor. Play Store indirmesi ülkemiz için mevcut değil ancak apk dosyasını indirip kendiniz manuel yükleme yapıp deneyebilirsiniz.

3. Terrarium TV:

Fiyat: Ücretsiz

Terrarium TV

Terrarium TV, ücretsiz ve üstün video ve ses kalitesinde film ve TV dizileri (hem akış, hem de indirme) dahil olmak üzere geniş bir içerik yelpazesi sunuyor. Çoğu zaman, sinemalarda yeni yayınlanmış filmleri bile bulabilirsiniz.

Arayüz kullanımı oldukça kolaydır ve iyi seçilmiş kategoriler sayesinde göz atmak çok kolay. Terrarium TV, sadece Android cihazlarda değil, Fire TV stick, iOS, PC ve Kodi gibi diğer cihazlarla da uyumludur. Bununla birlikte, çalıştığınız bir şeyi denemeye devam edebilmeniz için devasa bir bağlantı listesi sağlar. Harcadığınız zaman ve çabaya değer!

4. Flipps HD:

Fiyat: Ücretsiz

Flipps HD

Flipps sadece film değil, TV dizileri, spor ve müzikleri mümkün olan en iyi kalitede izlemek için çok bilinen bir uygulamadır.

Arayüzü, çoğunlukla YouTube gibi çeşitli video yayınlayan hizmetlere benzediği olduğu için oldukça kolay kullanıma sahiptir. Bu uygulamayı kullanarak birçok içeriği kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Flipps uygulamsının en iyi özelliği, ekstra kablo, yazılım veya ekipman gerektirmeden büyük ekranda (SmartTV) içerik izlemenize izin vermesidir. Sony TV, Apple TV, Samsung, LG, Xbox ve Chromecast'i destekliyor. Bloomberg, Showtime, Fusion, Magnolia Pictures gibi içerik ortakları sayesinde 100'den fazla kanal arasından seçim yapabilirsiniz.

5. MegaBox HD:

Fiyat: Ücretsiz

MegaBox HD

MegaBox HD, daha öncekiler gibi ücretsiz bir film uygulamasıdır. Filmleri ve TV dizilerini çevrimiçi olarak izlemenin yanı sıra indirmenize de izin verir. İçeriğin, türler, derecelendirme gibi alt kategoriler altında sınıflandırılması nedeniyle tarama yapmak kolaydır.

Daha sonra izlemek istediğiniz içeriği, “Sık Kullanılanlara” da ekleyebilirsiniz. İçerik esas olarak iki video çözünürlüğünde (360p ve 720p) kullanılabilir, böylece internet bağlantınıza göre ayarlayabilirsiniz.

6. Newest Movies HD:

Fiyat: Ücretsiz

Newest Movies HD

Adından da anlaşılacağı gibi, bu uygulama filmler, TV dizileri ve çizgi filmler de dahil olmak üzere en son sürümlerle dolu devasa bir kütüphaneye sahiptir. İnternet üzerinden bu içerikleri izleyebilir veya daha rahat bir zamanda izlemek isterseniz bunları indirebilirsiniz.

Filmlerin büyük bir kısmı HD olarak mevcuttur, ancak bunların bir kısmı yeniyse biraz zayıf çözünürlükte kullanılabilir. Android telefonunuzun yanı sıra iOS ve Windows cihazlarda da çalıştırabilirsiniz.

Görünüşü biraz fazla basit görünmesine rağmen, arayüzün kullanılabilirlik açısından ne kadar kolay ve pürüzsüz olduğunu göreceksiniz.

7. SnagFilms - Watch Free Movies:

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

SnagFilms - Watch Free Movies

Yukarıda bahsedilen uygulamaların çoğu benzer bir model ve paralel kütüphaneler üzerinde çalışırken, SnagFilms farklı bir amaç ile biraz farklı bir yaklaşım benimsiyor.

Servis belli bir kitleyi hedefliyor, bağımsız filmler ve belgeseller. Bu da, yetenekli, gelişmekte olan film yapımcılarını destekleyerek, çalışmalarını sergileyecek bir platform görevi görüyor.

Bugün itibariyle, kütüphane Ödülü Kazananlar, Festival Sık Kullanılanlar, Müzik, Siyaset, Klasikler, Maneviyat, Spor gibi çeşitli alt alt türlere kadar, 5.000'e yakın yüksek kalitede film içeriyor.

Şu anda Android, iOS, Amazon Kindle Fire, Blackberry, PlayStation konsolları, Xbox Live, Akıllı TV'ler ve Vudu gibi platformlarda desteklenmektedir. SnagFilms'de izlemeye başlamak için kayıt olmanız gerektirdiğini unutmayın (ücretsiz).

8. Viewster – Anime & Fandom TV:

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Viewster – Anime & Fandom TV

İsviçre’de kurulan Viewster, HD’de izleyebilecekleri anime ve belgesel başlıkları ile tanınan, en tanınmış yayın hizmetlerinden biri haline geldi. Bundan başka, ayrıca 12.000'den fazla film başlığını (çoğunlukla filmleri) ve Kore ve İngiliz dramalarını da içeren çok sayıda TV dizisini izlemek için kullanabilirsiniz.

Viewster'daki en önemli gösterilerden bazıları Peep Show, Shameless ve Inbetweeners.

Android telefonunuzun dışında bu hizmeti iOS cihazlarda, Akıllı TV'leri ve Xbox Live'ı (Xbox 360'da) seçebilirsiniz.

Arabirim kesintili olsa da, arayüz inanılmaz derecede kolaydır. Yine de, anime ve diğer söz konusu kategorileri istiyorsanız, bunu bir deneyin.

9. Tubi TV - Ücretsiz TV ve Film:

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Tubi TV - Ücretsiz TV ve Film

Viewster'e benzer bir şekilde, Tubi TV, ücretsiz bir Lionsgate, Metro-Goldwyn-Mayer ve Paramount Pictures gibi içerikleri sunan uygulamadır. Şu an itibariyle, Netflix'e yakın bir saniyede 50.000'den fazla film içeren devasa bir kütüphaneye sahip! İçerik haftalık olarak oldukça fazla eklenir, böylece hiçbir zaman eğlence bitmez.

Android, iOS, Roku, Apple TV, Chromecast, Amazon Fire TV, PS4, Xbox 360 ve Xbox One gibi çeşitli cihazlarda Tubi TV'ye erişebilirsiniz. Şu anda, ücretsiz bir mobil uygulaması için en iyi derecelendirmelerden birine sahiptir, bu yüzden kesinlikle deneyin.

10. Big Star Movies:

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Big Star Movies

Big Star Movies nispeten yeni ve daha az popüler bir film akışı uygulaması. Büyük Hollywood hitlerinin aksine, film gösterilerine, yabancı filmlere, film festivali kazananlarına, belgesellere ve kısa filmlere hitap eden film meraklılarına hitap ettiklerini söylüyorlar. Yani eski, ilgilendiğiniz şey ise, bu uygulama kesinlikle sizin için.

Ücretsiz sürüm, izlenme üzerinden kısa reklamlar ile gelir. Ancak, bu rahatsız edici durumdaysa, Premium planına her zaman yalnızca 4,99 ABD doları karşılığında geçebilir, bu da diğer çevrimiçi isteğe bağlı video hizmetleriyle karşılaştırıldığında oldukça daha ucuzdur.

11. Popcornflix:

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Popcornflix

Popcornflix, yine TV dizilerini, filmleri ve bolca web dizisini izlemenizi sağlayan ücretsiz bir isteğe bağlı video uygulamasıdır. Bu, uygulamanın içeriği çoğunlukla eskidir. Eğer klasikleri seviyorsanız veya popüler başlıkları yeniden izlemek / takip etmek istiyorsanız, bu uygulama en iyilerdendir.

Kullanım deneyimi ve arayüz açısından oldukça pürüzsüz ve kolaydır. İçerik kategorileri arasında, Aksiyon, Komedi, Drama, Gerilim, Önerilen Filmler, Yabancı Filmler ve Gizem gibi türler yer almaktadır.

Filmleri / TV dizilerini DVD kalitesinde çok fazla arabelleğe alma olmadan izleyebilirsiniz. Karşılaştığımız tek sorun, işlevsel bir dahili video oynatıcının olmamadır. Popcornflix Android'de ve Roku, Amazon Kindle, Akıllı TV'ler, iOS cihazları ve Xbox gibi diğer cihazlarda destekleniyor.

Bonus: Terrarium Tv ile ilgili bir rehber;

Çoğumuz filmleri ve dizileri seviyoruz. Favori içeriklerimizi takip etmek için en yeni ve en iyi teknolojiyi takip etmek her zaman mümkün değildir. Bu makalede bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

İlginizi
çekebilir
18 Adet En İyi Ücretsiz Film İzleme Siteleri

12. Yidio - Streaming Movie & TV Guide

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Android telefon için en iyi film uygulamaları arasındadır. Uygulama online video içerikleri için bir tür arama motoru işlevi görür. Yidio'nun iyi bir navigasyon menüsü var; böylece filmleri ücretsiz olarak kolayca izleyebilirsiniz. Bu Android uygulaması içinde birçok ücretsiz film var.

Tüm akış hizmetleriniz tek bir yerde. Netflix, Amazon Prime, Hulu, Showtime ve 300'den fazla hizmetin TV şovlarını ve filmlerini izleyin, arayın, keşfedin ve izleyin.

Yidio, çevrimiçi TV yayınlarını ve Filmleri nerede izleyeceğinizi bulmanıza ve izlenecek yeni şeyleri keşfetmenize yardımcı olan önde gelen kişiselleştirilmiş TV ve film rehberidir. TV ve film yaşamınızı yönetmek için bir uygulamayı kullanarak zamandan ve paradan tasarruf edin.

13. Kodi

Fiyat: Ücretsiz

kodi

Kodi kar amacı gütmeyen bir kuruluş tarafından yönetilir, bu yüzden diğer Android film izleme uygulamalarından biraz farklıdır. Uygulama her zaman dünyanın her yerinden uzman kodlayıcılar tarafından değiştirilir ve güncellenir. Birçok tercüman ve geliştirici, çıktığından bu bu yana uygulamanın yolculuğuna katkıda bulunmuştur. Çeşitli eklentiler sayesinde Kodi, çeşitli filmler, TV dizileri ve haberleri izlemenizi sağlar. Kodi ayrıca en iyi video oynatıcı uygulamasından biridir.

14. Popcorn: Movie Showtimes, Tickets, Trailers & News

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Popcorn: Movie Showtimes, Tickets, Trailers & News

Popcorn, yeni bir ücretsiz film uygulamasıdır. Akış hizmetlerinden biraz daha fazlasını isteyen film hayranları için ücretsiz bir film üyeliğine yükseltme seçeneğine sahip olması nedeniyle iyi bir film uygulaması seçeneğidir.

İlginizi
çekebilir
Ücretsiz Full Film İzleme için En İyi 5 Web Site

Yukarıdaki seçenekler ile, ücretsiz film izlemek ve indirmek için bir dizi uygulama bulabilirsiniz. Ancak, bunların çoğunun sürekli olarak gelişmekte olduğunu veya yeni olduklarını hatırlamak isteriz, bu yüzden tamamen kusursuz değildirler. Hatalarla veya çökmelerle karşılaşabilir ve hatta reklamlardan rahatsız olabilirsiniz.

Dahası, bazılarında yasal sıkıntılar var, bu yüzden telif hakkı kısıtlamaları ve bütçe kısıtlamaları nedeniyle, size en son sürümleri sunamazlar.

Android için en iyi ücretsiz film uygulamaları listemizi beğeneceğinizi umuyoruz. Bu listeye favorilerinizden daha fazlasını eklemek istiyorsanız lütfen aşağıya yorum yapın!

Not: Burada tanıtılan bazı uygulamalar, Telif Hakkı korumalı filmleri izlemek için yasal bir uygulama değildir. Bu uygulamalar sadece tanıtım amaçlı burada listelenmiş olup kullanıp-kullanmamak kendi tercihinizdir.

Yorumlar (4)

 • avatar
  Emirhan

  Bu uygulama da iş görür. Game of thrones düşmüş 2 bölüm >> https://www.indirgo.club/2018/11/teatv-apk-premium.html

 • avatar
  Ege

  Çok güzel , biliyorum bunları, elinize sağlık. Şuraya da bakın derim https://www.alpinpon.com/windows-pc-icin-ucretsiz-ve-en-iyi-medya-oynatma-programi/ baya bir program varmış.

 • avatar
  Mehmet a

  Bunların yepyeni bir uygulama var ki çok stabil çok hızlı ve yerli... FİLM ZAMANI google playden indirin kaliteyi görün...

 • avatar
  Emilyjames

  Your post is just excellent.I really love your post and thank for sharing this resources. free movie apps

Yorum Yaz