Ücretsiz İndirme Yöneticisi - Free Download Manager (FDM)

Ücretsiz İndirme Yöneticisi - Free Download Manager (FDM)

En iyi indirme yöneticilerinden biri. Dosyaları normal yollardan indirseniz bile, PC'nizde veya Mac'inizde Free Download Manager (Ücretsiz İndirme Yöneticisine) sahip olmanıza değer. Birçok indirme hızlandırıcıdan farklı olarak, tamamen ücretsizdir ve indirebileceğiniz ya da hızlandırabileceğiniz dosya sayısını sınırlamayacaktır.

 

İnternetten dosya indirmek çoğu zaman oldukça acı verici bir deneyim olur. Hızlı internet bağlantılarının olduğu bugünlerde bile yavaş sunucular ve ağ tıkanıklığı, büyük dosyaları indirmeyi gerçek bir sıkıntıya çevirebiliyor. Bu yüzden özel bir indirme yöneticisine ihtiyacınız var. Görsellik aranmayan bir proram olan Free Download Manager, görev için mükemmel bir araçtır.

Ücretsiz İndirme Yöneticisi - Free Download Manager

Free Download Manager, aynı dosyayı birden fazla kaynaktan indirmenizi sağlar; bu, belirli bir sunucu yavaşsa, bunun yerine en hızlı olanı değiştirebilir anlamına gelir.

Free Download Manager ilk çıktığında tescilli bir yazılımdı. Ancak daha sonra GNU Genel Kamu Lisansı (GNU General Public License) altında piyasaya sürüldü (ancak 5 ve daha yeni sürümler için kaynak kodu mevcut değil). Bu nedenle, indirdiğiniz yerde dikkatli olmalısınız - burada sağladığımız bağlantı orijinal yapımcıya aittir. Diğer dağıtımcıların sunduğu sürümler, bilgisayrınızın bozulmasına neden olabilecek potansiyel olarak istenmeyen programlarla gelebilir.

Kullanıcı deneyimi
Torrent dosyalarını Free Download Manager'a sürükleyebilir veya bir dosyanın URL'sini kopyalayabilir ve indirmeye başlamak için artı simgesini tıklayabilirsiniz. Gerçekten bu kadar basit.
Tüm mevcut ve tamamlanmış dosya indirme işlemleri, bir küçük resim, mevcut hız ve aranabilir bir listedeki bir ilerleme çubuğu ile açıkça görülebilir ve böylece istediğiniz dosyayı bulmanız kolaylaşır.

YouTube videoları da dahil olmak üzere her türlü dosyayı bu yolla indirebilirsiniz (tabi ki telif hakkı sahibinden izin aldığınız sürece).
Bir video URL'sini yapıştırdıktan sonra, bir dosya adı, biçim ve kalite seçmeniz istenir. Sonra sadece indirmeye başla. Free Download Manager ile YouTube'dan videoları indirmek veya dönüştürmek için ayrı bir araca gerek yoktur.

İndirmelerinin ağ trafiğini ayarlayabilirsiniz
Torrentler için öncelikler belirleyin ve URL'leri web tarayıcılarından sürükleyip bırakın ve Chrome, Firefox, Edge, Internet Explorer ve Safari için uzantılar var. Ayrıca, bağlantıları kapamadan yavaş hızlarda dosya almak için kullanışlı bir Salyangoz Modu da var.
Free Download Manager çok basit ve kullanıcı dostu, ancak herhangi bir zorluk ile karşılaşırsanız proje forumları mükemmel bir kaynaktır. Ayrıca, yeni özellikler için fikirlerinizi burada paylaşabilir ve ihtiyaç duyan hataları bildirebilirsiniz.

Orijinal kaynaktan almanız kaydıyla, Free Download Manager, indirme işlemini kolaylaştırma ve hızları artırma konusunda mükemmel bir araçtır.

 • Tamamen ücretsiz - reklamsız veya sınırsız
 • Kullanışlı bant genişliği yönetim araçları
 • Bit-torrent desteği
 • Windows ve Mac OS X için destek
 • Modern tasarımlı kullanıcı dostu arayüz
 • Popüler web sitelerinden video indirme
 • HTTP / HTTPS / FTP / BitTorrent desteği
 • Proxy desteği
 • Hızlı, güvenli ve verimli indirme

FDM tüm indirmelerinizi 10 kata kadar artırabilir, çeşitli popüler formatlardaki medya dosyalarını işleyebilir. URL'leri bir web tarayıcısından sürükle bırak ve aynı anda birden fazla dosya indir!
İnternet indirme yöneticisi, Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Internet Explorer ve Safari gibi en popüler tarayıcılarla uyumludur.

 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 577 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Ücretsiz İndirme Yöneticisi - Free Download Manager (FDM) konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Ücretsiz İndirme Yöneticisi - Free Download Manager (FDM) ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ücretsiz İndirme Yöneticisi - Free Download Manager (FDM) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın