Ücretsiz ve Online Fotoğraf Düzenleyici

Ücretsiz ve Online Fotoğraf Düzenleyici

Fotoğraf tasarımı ve düzenleme becerisi olmayan bir kişi fotoğraf editörü aramaya başladığından, genellikle iki tür sonuçla karşılaşır: İlk olarak, Google; Photoshop, Illustrator ve daha önceki sayfalarda InDesign gibi karmaşık fotoğraf editörleri önerir. Bu araçların kullanılması için dik bir öğrenme eğrisi ile birlikte gelir.

Öte yandan, çok basit ve tamamen otomatik işlem yapan çözümler bulabilir, ancak doğru bir seçim yapmak için çok fazla zaman harcayabilirsiniz, bu da yaratıcılığınızı kısıtlamayan kullanımı kolay bir online fotoğraf editörü bulmanın göründüğünden daha zor olduğu anlamına gelir. Ancak, bu inceleme sayesinde aradığınız fotoğraf editörünü hemen bulacaksınız.

fotor

Fotor, hayatınızı kolaylaştıracak yenilikçi ve pratik bir fotoğraf editörüdür ve Fotor, amatör fotoğrafçılar için bile fotoğrafları düzenleme, filtreler ekleme, efektler, çerçeveler ve metinler eklemeye yardımcı olabilir. Ve Fotor'daki bir dizi sevimli çıkartma ve grafik tasarım şablonunun yardımıyla, sosyal medya paylaşımınızı daha çekici hale getirebilirsiniz.

fotor online fotoğraf editörü

Bu araç üç güzel özelliğe sahiptir:

  • Tasarım oluşturma - sosyal medya için grafikler, davetiyeler, posterler, el ilanları, afişler ve daha fazlası için tasarlanmış şablonlar.
  • Fotoğraf Düzenleme - büyük fotoğraf efektleri ve filtreler, portre rötuşlama, HDR vb.
  • Kolaj Yapma - Klasik, sanatsal ve ilginç şablonlara sahip, istediğiniz boyutta, kolay bir kolaj oluşturucu.

1. Tasarım Yapın
İnternetin hızla gelişmesiyle birlikte, birçok şey hayatımızı değiştirdi. Eğer iyi bir ürün kapak tasarımı veya kişisel marka görseli oluşturmak istiyorsanız profesyonel araç ve beceri olmadan, çabalarınız boşa gider.

Fotor'daki araçlar ve seçenekler, Picmonkey ve Canva karışımı bir özellik sunar, bu yüzden öğrenme eğrisi çok düşüktür.

Sosyal medya için bir tanıtım afişi hazırladığınız örneğini ele alalım:
Başlamadan önce grafik tasarım ipuçlarını bilmeniz gerekir;
Afiş tasarımı görsel iletişimin önemli noktalarından biridir. Tek seferde insanların dikkatini çeker ve yerleşim düzeninin kompozisyonu ile anında ilgi uyandırır. Bu, tasarımcıların resim, metin, renk, mekan ve benzeri unsurları birleştirmelerini ve propaganda bilgilerini insanlara uygun bir biçimde göstermelerini gerektirir! Gerçek şu ki, Fotor zaten bizim için iyi bir stil duygusu ile binlerce şablona sahip olduğundan, bu karmaşık maddeleri bilmemize gerek yoktur.

fotor resim düzenleme

Hayal gücünüzü serbest bırakmanıza ve şablonların yardımı olmadan kendi benzersiz çalışmalarınızı oluşturmanıza izin verir. Hangi durumda olursanız olun, "Create a Design" yazısına tıklayın ve hemen başlayın.

fotor resim düzenleme

Ayrıca, bu şablonların temel unsurunu DIY fikirlerinizle birleştirmek de kolay ve yaratıcı bir şekilde çalışmanızı sağlar.

2. Fotoğrafı düzenleyin
Sosyal medya artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası ve bundan kaçamazsınız. Günümüzde insanlar devamlı bu ortama bir şeyler gönderiyorlar. Bu gönderilerde fotoğraflar kullanıyor ve her zaman daha iyi görünmesini için çalışıyoruz. Bunun için “Edit a photo” linkine tıklayın ve resimlerinizi güzelleştirmek için kullanın (örneğin, filtre, metin, sticker vb.).

fotor fotoğrafları düzenleyin

3. Kolaj Yapın
Bu çevrimiçi fotoğraf kolaj aracı, kolaj görüntüsünün oluşturulmasını sanata dönüştürür. Örnek bir Fotor kolaj sayfasından ekran görüntüsü:
 
Amaç, sosyal medyada özel bir şey yapmak. Bu arada, üstteki araç çubuğundaki "Lock" özelliği, elemanları yerinde tutmak için süper bir yardımcıdır ve işlerini düzenli tutmak için gereklidir.

fotor kolaj yapma

Fotor - Online Fotoğraf Editörü ve Kolaj Yapma
İlginizi Çekebilir

Fotor - Online Fotoğraf Editörü ve Kolaj Yapma

Sonuç
Çok sayıda fotoğraf düzenleme aracı kullandıktan sonra, Canva gibi basit, Photoshop, Illustrator ve InDesign gibi profesyonel seçenekler, bu kolay online fotoğraf editörünü seveceksiniz. Gerçekten profesyonel araçların derinliği ile kolaylık bu online fotoğraf editöründe birleşiyor.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile