Ücretsiz Php Müşteri Memnuniyeti Scripti

Ücretsiz Php Müşteri Memnuniyeti Scripti

PHP Survey, kurulumu kolay (herhangi bir MySQL veritabanını kullanmayan ve herhangi bir veritabanı konfigürasyonu gerektirmeyen) ücretsiz bir scriptir. Müşteri memnuniyeti veya ürün değerlendirmesi gibi çevrimiçi anketler veya bunlara ihtiyaç duyabileceğiniz soru ve cevaplarla diğer anketler oluşturmanızı sağlayan bir scripttir.

Kullanıcı dostu yönetim paneli farklı ayarları yönetmenize izin verir, farklı alan türleri ile kendi özel anketlerinizi oluşturur, tamamlanmış anketleri ve diğerlerini kontrol edin.
PHP Survey, kişisel veya ticari web sitelerinizde ve projelerinizde indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz tamamen ücretsiz bir scripttir.

Sorularınız ve özel alanlarınız ile kendi anketlerinizi oluşturmak için işlevsellik
Yönetim panelindeki işlevselliği kullanarak istediğiniz sayıda soruyu kolayca ekleyebilir ve alan türlerini (metin kutuları, onay kutuları, radyo düğmeleri, metin alanları ve açılır menüler arasında) seçebilirsiniz.
Farklı sorular için önceden tanımlanmış cevapların bir listesini girebilir veya kullanıcıların kendi cevap / metinlerini girmelerini sağlayabilirsiniz.

Anketleri yönetin, iframe ile diğer sitelere ekleyin veya kullanıcılarınıza doğrudan bir bağlantı gönderin. Kaydedilen anketlerin farklı sorularını düzenleyebilir, türlerini değiştirebilir veya anketler için yeni sorular ekleyebilirsiniz.
Anketler, iframe kodunu yapıştırarak diğer sitelere kolayca eklenebilir veya ayrıca, betiğin barındırıldığı site / sunucu üzerindeki anketi doldurmak için kullanıcılara doğrudan bir bağlantı da gönderebilirsiniz.

Yapılandırma seçeneklerini ve site ayarlarını düzenleyin
Farklı yapılandırma seçeneklerini ve ayarlarını düzenlemek için işlevsellik, anket sorularını görüntülerken kullanılan e-posta bildirim ayarlarını, SEO URL'lerini ve diğerlerini yöneten site renklerini, yazı tiplerini özelleştirmenizi sağlar.

Tamamlanmış anketleri çevrimiçi olarak kontrol edin veya e-posta ile size gönderilmesini sağlayın
Tamamlanan anketler, komut dosyasıyla birlikte gelen yönetim panelinden çevrimiçi olarak kontrol edilebilir veya yönetici tarafından belirlenen bir e-posta adresine de gönderilebilir.

Anonim anketler oluşturun veya kullanıcılardan iletişim bilgilerini isteyin
Yeni bir anket oluştururken, anketin anonim olması gerekip gerekmediğini veya kullanıcının iletişim bilgilerini (isim, e-posta ve telefon) sorması istenebilir.

Anonim içerikler, yalnızca kullanıcı adına kendi adını veya başka iletişim bilgilerini sormadan anket sorularını / cevapları gösterir.

Kurulumu gerçekten çok kolay ve MySQL veritabanı kullanılmıyor
PHP Survey herhangi bir MySQL veritabanını kullanmaz - bilgi yerel XML dosyalarında saklanır.
Bu da kurulumu gerçekten çok kolay hale getirir, çünkü sunucunuza veya barındırma paketinize yüklemek için sadece bunu açmak ve tercih ettiğiniz klasördeki dosyaları yüklemek (daha önce bir veritabanı yüklemenize ya da veritabanı yapılandırma dosyaları oluşturmanıza gerek yoktur) gerekir.

Demo: http://demos.netartmedia.net/survey-demo

Yönetici paneli demo: http://demos.netartmedia.net/survey-demo/admin

Kullanıcı adı: administrator  Şifre: abc123

 


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 2 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 971 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Ücretsiz Php Müşteri Memnuniyeti Scripti konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Ücretsiz Php Müşteri Memnuniyeti Scripti ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ücretsiz Php Müşteri Memnuniyeti Scripti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "