Ogznet.com
En İyi 10 Ücretsiz Shopify Teması Paylaş:

En İyi 10 Ücretsiz Shopify Teması

En İyi 10 Ücretsiz Shopify Teması

Shopify, e-ticaret alanında büyük bir atılım gerçekleştirdi; web tasarım konusunda çok bilgisi olmayan biri bile çok kolay bir şekilde çarpıcı bir e-ticaret web sitesi oluşturabilir.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Shopify için aylık bir ücret ödemeniz yeterlidir ve kolayca e-ticarete başlayabilirsiniz. Shopify'da bir saatten daha kısa bir sürede iyi bir e-ticaret mağazası tasarlanabilir.

Bununla birlikte, çoğumuzun takılıp kaldığı nokta, web sitemiz için mükemmel bir Shopify teması seçmektir. Bildiğiniz gibi, Shopify'da ve üçüncü taraf platformlarda birçoğu size belli bir maliyete mal olabilecek bir sürü harika görünümlü tasarım var.

Bununla birlikte, burada listeleyeceğimiz birçok ücretsiz seçenek de var.

Profesyonel bir e-ticaret mağazası oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz Shopify temasını burada sıraladık.

1. Brooklyn (Demo)

Brooklyn - Shopify tema deposundan indirebileceğiniz ücretsiz bir Shopify temasıdır.

Brooklyn, Shopify tema deposundan indirebileceğiniz ücretsiz bir Shopify temasıdır. İki stil seçeneğiyle birlikte gelir; Klasik ve Playful.

Klasik versiyonu modern giyim ve giyim mağazaları için kullanabilirsiniz. Parlak bir görünüme sahiptir. Playful sürümü, canlı renk seçenekleri sunduğu için pastaneler, çocuk kıyafetleri vb. için kullanılabilir.

Mağazanızın en önünde en çok satan ürünleri sergilemek için bir slayt gösterisi başlık seçeneği ile birlikte gelir. Mağazanızdaki popüler ve en beğenilen ürünleri dinamik olarak listeleyen ürünleri de gösterebilirsiniz.

Kaydırmalı sepet seçeneği, kullanıcının alışveriş sepetine ulaşmak için birden çok tıklama yapması gerekmediğinden, mağazanızı daha iyi dönüşüm oranları için optimize eder.

Ana Özellikler:

 • Ana sayfa videosu, kullanıcılarınızla etkileşim kurmanıza ve mağazanızdaki ortalama oturum süresini iyileştirmenize yardımcı olur.
 • SEO, mağazanıza organik trafik çekmek için optimize edilmiştir.
 • Daha iyi dönüşümler için mobil uyumlu tasarım.
 • Ücretsiz düzenli güncellemeler sunar.
Narrative - Marka ve ürün tanıtımı için tasarlandı

Narrative, ücretsiz Shopify temasıdır ve dört farklı stil seçeneğiyle sunulur: Earthy, Warm, Light ve Cold.

Temayı modern giyim mağazanız için kullanabilir ve ürün sayfalarını kullanıcılarınıza sezgisel olarak sergileyebilirsiniz.

Sergilemek için sınırlı ürünlerinizin olduğu niş mağazalarınız için harika bir tasarımdır (en iyisi tek bir ürün sunuyorsanız).

Sabit gezinme özelliği, mağazada aşağı kaydırırken menüyü, logoyu ve alışveriş sepetini görüntüleyebildikleri için kullanıcı deneyimini geliştirir.

Mobil uyumlu tasarım sunar ve böylece öne çıkan ürünlerinizi hem masaüstü hem de mobil cihazlarda kullanıcılarınıza daha iyi bir şekilde gösterebilirsiniz.

Ana Özellikler:

 • Daha iyi etkileşim için ürün / marka videonuzu ana sayfanızın üst kısmında otomatik olarak oynatın.
 • Geniş bir düzen, mağazanızdaki görüntüleri doğru şekilde sergilemenize yardımcı olur.
 • Sınırlı ürünler sunan mağazalar için harika bir tema.
 • Tema için ücretsiz güncelleme.

3. Simple (Demo)

Simple - Ürünleri sergilemek için mükemmel, temiz ve minimal bir tema

Simple, Shopify mağazaları için temiz ve çok basit bir ücretsiz tema tasarımıdır. Pahalı tasarımlara para harcamak istemiyor ancak yine de premium bir temanın özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız seçebileceğiniz bir temadır.

Simple, kullanıcılarınızın geniş bir ürün kataloğunu kolayca inceleyebilecekleri minimalist bir tasarımla birlikte gelir.

Kenar çubuğunda bir akordeon menü bulunur, böylece ürünlerinizi kullanıcılarınıza doğru şekilde gösterebilirsiniz. Bu, kullanıcınızın görüntüleme deneyimini engellemeden sayfanın tek bir katına daha fazla ürün sığdırmanıza yardımcı olur.

Ürün sayfaları, daha iyi web sitesi dönüşümleri elde etmenize yardımcı olacak ve bu da işletmeniz için daha fazla gelir anlamına gelen ilgili ürünleri de içerir.

Simple temasını farklı sektörlerden ve segmentlerden tüm mağaza türlerinde kullanabilirsiniz.

Ana Özellikler:

 • Üç stil içerir - Light, Beauty ve Toy
 • Ürün resmi yakınlaştırma özelliği, kullanıcıların ürününüzün kendine özgü ayrıntılarını görüntülemesini sağlar.
 • Ana sayfanızdaki özelleştirilebilir bölümler, kullanıcıları doğru bilgi ve grafiklerle hedeflemenize yardımcı olur.

4. Debut (Demo)

Debut - Markanızı ve ürünlerinizi güzel bir şekilde sergilemek için tasarlandı

Debut ,Shopify'da çalışan mağazalar için en iyi ücretsiz temalardan biridir. Minimalist bir görünüm sunar ve kullanıcılarınıza normal bir bloga veya web sitesine benzer bir his vermeyi tercih eder.

Markanız hakkında iyi görüntüler gösterebileceğiniz büyük bir başlık kaydırıcısı var. Ayrıca düzeni özelleştirebilir ve ana sayfanın üst kısmında markanızla ilgili farklı içerikleri gösterebilirsiniz.

Tüm ekran boyutlarına mükemmel şekilde uyan tamamen duyarlı bir Shopify temasıdır. Ek sosyal medya düğmeleri, kullanıcılarınızın web sitenizi sosyal medya hesaplarında paylaşmalarına olanak tanıyarak size daha iyi erişim sağlar.

Kullanıcıların dikkatinin dağılmaması ve mağazanızda daha iyi dönüşüm sağlaması için ürününüzü sergilemek ve vurgulamak için tek ürün sayfasını kullanabilirsiniz.

Müşterileriniz, yorum kutusunu kullanarak markanız ve ürünlerinizle ilgili yorumlarını da paylaşabilir. Genel olarak bu, mağaza dönüşümlerini iyileştirmenize yardımcı olur.

Ana Özellikler:

 • Hızlı bağlantılar ve tahmine dayalı arama, kullanıcılarınıza zengin bir deneyim sunar.
 • Kullanıcılar, giyim mağazaları için harika bir seçenek olan ürünleri özelliklerine göre kolayca filtreleyebilir.
 • Shopify'dan ücretsiz tema güncellemeleri ve desteği.
 • SEO dostu tema ve ayrıca aşağı açılır navigasyonu destekler.

5. Supply (Demo)

Supply - Büyük envanterleri kolayca sergileyin ve filtreleyin

Geniş bir ürün kataloğunuz varsa Supply, Shopify mağazanız için en iyi temalardan biri olabilir çünkü kolay gezinme özelliği bir kategoriden diğerine atlamanıza olanak tanır.

Ayrıca, birçok ücretsiz temayla ilgili ana sorunlar dönüşüm optimizasyonu olduğundan, Supply size ilgili ürünleri, en çok satan ürünleri gösterme ve daha iyi teşhir için kullanıcınıza diğer ürün kategorilerini gösterme gibi özellikler sunar.

Tema kullanım açısından oldukça esnektir. Arama navigasyonu oldukça hızlıdır ve mağazanızdaki ürünleri gözden geçirmek kolaydır ve kullanıcılarınıza zamanlarını boşa harcamadan bir dizi ürüne daha iyi erişim sağlar.

Ana Özellikler:

 1. Shopify'de büyük mağazalar için oluşturulmuş çok az sayıda ücretsiz temadan biri.
 2. Modern giyim mağazaları ve canlı görüntüler için harika.
 3. Ana sayfada kolay özelleştirme.
 4. Kullanıcılarınıza çeşitli en yüksek puan alan ürünleri göstermek için ana sayfada slayt gösterileri çalıştırın.

6. Venture (Demo)

Venture - Çok sayıda ürünü olan mağazalar için ideal

Venture, Shopify mağazaları için size üç farklı stil (Snowboard, Outdoors ve Boxing) sunan başka bir ücretsiz temadır.

Temanın stillerinden dolayı, açık hava ve sporla ilgili ürünleri tanıtan mağazalar için mükemmel olduğuna karar verebilirsiniz.

Bu, hoş bir arayüzle birlikte gelen bir Shopify şablonu. Sadece size bir fikir vermek için tema, ürün resimlerini geniş bir açılır menüde ayrıntılarıyla birlikte gösterebileceğiniz çok sütunlu bir menüyü destekler.

Ayrıca, Shopify mağazalarının çoğunda satışta olan özel bir ürün kategorisi bulunduğundan, ana sayfanızın üstünde büyük bir Satış / İndirim başlığı göstererek aynısını vurgulayabilirsiniz.

Genel olarak, tasarım etkileyici ve derli toplu. Venture Shopify şablonunu kullanarak bir online mağazadaki içeriği gözden geçirmek çok kolaydır.

Ana Özellikler:

 • Öne çıkan ürünleri ana sayfanızın önünde / ortasında tanıtın.
 • Mobil kullanıma hazır bir tasarıma sahip SEO'ya hazır tema.
 • Ürünleri fiyat kategorilerine göre filtreleyin.
 • Ücretsiz tema güncellemeleri ve desteği.
Boundless - Fotoğrafçılığınızı ön plana çıkaran minimalist bir tema

Online mağazanızın başlık alanında biraz daha iyi bir görünüm arıyorsanız Boundless, keşfedip test edebileceğiniz bir Shopify temasıdır.

Başlık alanınızda mağazanızın ilk katını alacak büyük bir resmi sergileyebilirsiniz. Size iki stil sunar - "Siyah Beyaz" ve "Canlı".

Siyah Beyaz stil, genel nişler için ince bir tasarım sunar. Yüksek çözünürlüklü etkileyici görüntüleri ve ilginç ürünleri sergilemek için (örneğin: kendi benzersiz ürününüzü geliştirdiniz) Canlı stilini kullanabilirsiniz.

Çoklu renk paletleri, mobil uyumlu tasarım, sosyal medya simgeleri desteği, bu ücretsiz temanın online mağazanız için sunduğu canlı özelliklerden bazılarıdır.

En çok satan / indirimli ürünlerinizi daha iyi dönüşümler için ana sayfada galeri formatında listeleyebilirsiniz.

Ana Özellikler:

 • Kullanıcılarınızı çekmek için tam genişlikte koleksiyon resimleri etkili iletişim ve görüntülerle kullanılabilir.
 • Ana sayfadaki özelleştirilebilir içerik bölümü, temanın farklı endüstriler için kullanılmasını sağlar.
 • Solma efektli slayt gösterileri, mağazanızın kaliteli görünmesini sağlar.
 • Yapışkan gezinme seçeneği, kullanıcılarınızın online mağazanızı kolayca incelemesine olanak tanır.

8. Express (Demo)

Express - Sizi hızlı bir şekilde online hale getirmek için tasarlandı.

İnsanların mağazanızı hızla gözden geçirmesini ve gerekli ürünü dikkatini dağıtmadan satın almasını istiyorsanız ne olur? Kullanıcılarınıza mağazanızdaki mevcut sayfadan ayrılmadan hızlı bir şekilde alışveriş sepetlerine ürün ekleyebilecekleri bir Hızlı satın alma seçeneği sunan benzersiz bir ücretsiz Shopify teması varsa bunu kullanın.

Tüm ürünlerinizi tek bir sayfada sergileyebileceğiniz tek sayfalık mağazalar için harika bir temadır.

Ayrıca, çoğu kullanıcı online mağazanıza akıllı telefon kullanarak erişeceğinden, yanıt verme kilit faktör olduğundan, Express birden çok ekran boyutuna uyacak şekilde tasarlanmıştır.

En iyi ürünlerinizin öne çıkan bölümünü ana sayfanın kendisinde gösterebilirsiniz, burada kullanıcılarınız dikkatleri dağılmadan kontrol edebilir ve anında satın alma yapabilir.

Ana Özellikler:

 • Organik trafiği kolayca alabilmeniz için arama motorları için optimize edilmiştir.
 • Kaydırmalı sepet, kullanıcıların mevcut sayfadan ayrılmadan sepetlerine ürün eklemelerini sağlar.
 • İki stil sunar - Bistro ve Pantry
 • Ücretsiz tema güncellemeleri ve desteği

9. Minimal (Demo)

Minimal - Ürünlerinize odaklanmanızı sağlayan basit, temiz bir tasarım

Adından da anlaşılacağı gibi, Minimal, kullanıcılarınızın online mağazanızda kolayca gezinebilecekleri, tasarımda incelemesi kolay bir sunar.

Üç stil seçeneği sunar; Vintage, Fashion ve Modern. Bu, bu temayı herhangi bir sektör veya niş için kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Ürün sayfasında görüntü yakınlaştırma işlevine sahip olursunuz. Bu, kullanıcılarınızın ürününüzün ayrıntılarını görüntülemesini sağlar. Bir bakıma, kullanıcı ürününüz hakkında gerekli tüm bilgilerle tam donanımlı olduğundan, dönüşüm oranlarını iyileştirmenize de yardımcı olur.

Yeni bir markaysanız, hedef kitlenizle daha iyi etkileşim kurmak için bir marka filmi yürütmek için ana sayfa video seçeneğini keşfedebilirsiniz.

Tema, küçük-büyük katalog mağazaları için kullanılabilir.

Ana Özellikler:

 • Alışveriş sepetinin boyutunu iyileştirmek için kullanıcılarınıza önerilen ve ilgili ürünleri sergileyin.
 • Ücretsiz tema güncellemeleri.
 • Ürün filtreleme, kullanıcıların istedikleri ürünü kolayca aramasını sağlar.
 • Ana sayfadaki içerik bölümü ihtiyaçlarınıza göre düzenlenebilir ve kullanılabilir.

10. Thalia (Demo)

Thalia - Shopify mağazanız için sade ve minimalist bir görünüm

Shopify mağazanız için sade ve minimalist bir görünüm istiyorsanız, aradığınız şey Thalia'dır. Thalia, moda satış mağazaları için mükemmel, ancak çok çeşitli kullanım durumlarında iyi çalışacak kadar esnek olan ücretsiz Shopify temasıdır. Özellikler arasında isteğe bağlı duyarlı bir slayt gösterisi, gelişmiş filtreler ve renk örnekleri ve hatta dışarı kaydırmalı (Ajax) bir araba bulunur. Tema ayrıca renk, tipografi ve diğer ayarlarla ve ayrıca Hakkımızda, İletişim ve SSS sayfalarında düzenlenebilir bölümlerle tamamen özelleştirilebilir.

Ana Özellikler:

 • Her tür e-ticaret mağazasına uyacak şekilde özelleştirilebilir.
 • Farklı ekran boyutlarına sahip cihazlara uyacak duyarlı tasarım.
 • Gelişmiş ürün ve ürünün özelliklerine göre filtreler.
 • İçeriğin kolayca gözden geçirilmesi için basit ve anlaşılır tasarım.

11. Annabelle (Demo)

Annabelle - Ücretsiz Zarif ve Modern Shopify Teması

Annabelle teması, Shopify için ücretsiz bir temadır. En çok giyim, ayakkabı ve aksesuar mağazaları için uygundur. Bu tema, ana sayfada bir kaydırıcıyla birlikte gelir.

Taşma ve tam genişlik kaydırıcıları arasında seçim yapabilirsiniz. Bu temayı kullanarak ürününüzü ana sayfada sergileyebilirsiniz.

Ana sayfalardan bahsettiğimizde, Annabelle'in sihirli ana sayfası diğer tüm temalardan daha fazladır. Annabelle’nin ana sayfası, satışlarınızı artırmanıza yardımcı olan en iyi görünüme sahiptir.

Bu temanın birden çok sütun seçeneği de vardır. Bu tema, takipçilerinizi artırmak için bir Instagram galerisi ile birlikte gelir. Her sayfada bir müşteri inceleme bölümü vardır. Boyutlandırma çizelgeleri ve sosyal paylaşım eklemenize olanak tanır. Müşteriler daha iyi bir görünüm için ürünü yakınlaştırabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Belirli bir ücret karşılığında satın alınarak e-ticaret mağazası kurulmasına yardımcı olan Shopify için, herhangi bir program ve yazılım bilgisi gerekmez. E-ticaret mağazası yazılımı olarak bilinen bu sistem ile ürünler sanal ortamda pazarlanır ve satılır. Düşük maliyetle internet üzerinden satış yapmak isteyen kişiler için oldukça ideal olan Shopify, büyük rağbet görür ve her geçen gün daha çok kişi tarafından tercih edilir.

Daha fazla bilgi için: Shopify Nedir? Shopify Nasıl Kullanılır?

1
Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!