Ücretsiz Uygulama Paylaş ve Lol Skin Programı

Ücretsiz Uygulama Paylaş ve Lol Skin Programı

Lol Skin Nasıl Kurulur?

Lol Skin programını Tablet Adam sitesi aracılığı ile indiriyorsunuz 3 Mb’lık bir dosya boyutu olduğu için fazla bir zamanınızı almayacaktır. Winrar içerisinde programı açtığınızda kısa bir kurulum yapmakta, saniyeler süren bu kurulum sonrası program masaüstüne kısayol bırakarak çalışıyor. Oyun içerisinde istediğiniz haritada, istediğiniz bir maçı açarak 141 şampiyondan bir tanesini seçin ve kilitleyin. Ardından programa geçin ve şampiyonun bulunduğu resmin üstüne gelerek tıklayın, karşınıza çıkan sayfada beğendiğiniz kostümü ve ya renk paketini seçerek aktif tuşuna basın. Sesi duyduğunuzda artık başka bir şey yapmanıza gerek yok, oyun başladığında kostüm üzerinizde olacak fakat sadece size gözükecektir.

Uygulama Paylaş Ücretsiz İndirmek İçin

Android telefonlarınız için tavsiye edeceğimiz bir program olan uygulama paylaş programını tablet adam ile ücretsiz indirebilirsiniz. Bu uygulama sayesin de telefonunuzda bulunan tüm uygulamaları apk formatına çevirebilir ve istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Paylaşabileceğiniz platformlar arasında Google Drive, Facebook, Twitter, Whatsapp, gibi tüm platformlarda ücretsiz olarak apk dosyalarınızı paylaşabilirsiniz. Lol skin veya uygulama paylaş benzeri uygulamaları indirmek için: https://tabletadam.com/

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 228 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Ücretsiz Uygulama Paylaş ve Lol Skin Programı konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Ücretsiz Uygulama Paylaş ve Lol Skin Programı ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ücretsiz Uygulama Paylaş ve Lol Skin Programı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın