Ücretsiz ve En İyi 10 Android Kamera Uygulamalası

Ücretsiz ve En İyi 10 Android Kamera Uygulamalası

Günümüzde, birçok insan video ve fotoğraf çekmek için birincil cihaz olarak akıllı telefonlarını kullanıyor. Tüm akıllı telefonlar önceden yüklenmiş bir kamera uygulaması ile gelir. Ancak, varsayılan kamera, her zaman en iyi fotoğrafları elde etmenize yardımcı olmaz. Neyse ki, en iyi fotoğraf özelliklerini taşıyan ve size arzu ettiğiniz çekimleri veren Play Store'da çok sayıda kamera uygulaması var. Bu nedenle, Play Store'da ücretsiz olarak bulabileceğiniz en iyi on Android kamera uygulamasının bir listesini hazırladık.

Not: Android için en iyi kamera uygulamalarının listesi, tercih sırasına göre değildir. İhtiyacınıza göre birini seçmeniz tavsiye edilir.

En İyi Android Kamera Uygulamaları

1. Camera FV-5

Camera FV-5, Android için DSLR manuel fotoğraf kontrollerini getiriyor. Uygulama öncelikle fotoğraf meraklıları ve profesyoneller için tasarlanmıştır. ISO, ışık ölçüm odaklama, beyaz dengesi, deklanşör hızı vb. üzerinde tam kontrol sağlar. Uygulama çok özelliklidir ve kullanımı kolay bir sezgisel arayüzle birlikte gelir.

Lite sürümü ve pro sürümü vardır, lite sürümü ücretsizdir ancak profesyonel versiyondan daha az özellik ile birlikte gelir. Genel olarak, Camera FV-5, fotoğrafın tüm gerekli özellikleri üzerinde kullanıcıya tam kontrol sağlayan en iyi Android kamera uygulamalarından biridir.

2. Camera MX

Camera MX, fotoğraf çekmek için birçok seçenek sunan tam özellikli bir kamera uygulamasıdır. Size tam çözünürlük kontrolü ve keskin görüntüler sağlayan net görseller sağlar. Camera MX ile, animasyonlu fotoğraf ve videolar oluşturabilir ve yaratıcı görüntü düzenleme için tonlarca efekt, filtre, kare vb. ekleyebilirsiniz.

En iyi özellikleri canlı çekim, GIF, fotoğrafı çektikten sonra bile fotoğraf için mükemmel anı seçebileceğiniz Galeri ve "Geçmişi Vur" özelliği içerir. Genel olarak, Camera MX, Play Store'da ücretsiz olan ve Android 2.3 ve üstü ile uyumlu olan mükemmel bir kamera uygulamasıdır.

3. Open Camera

Open Camera Android telefonlar ve tabletler için tam özellikli kamera uygulamasıdır. Uygulama içi satın alma veya reklam içermez. Uygulama açık kaynak ve gerekli tüm kamera özellikleri ile birlikte geliyor. Odak modları, sahne modları, otomatik sabitleyici, HD video kaydı, kullanışlı uzaktan kumandalar, yapılandırılabilir ses tuşları, fotoğraf ve videoların coğrafi olarak etiketlenmesi, harici bir mikrofon desteği, HDR, dinamik aralık optimizasyon modu, küçük dosya boyutu, vb. Ayrıca, arayüz, sol veya sağ elini kullanan kullanıcılar için verimli bir şekilde optimize edilebilir. Tüm bu harika özellikleriyle, Open Camera hiç şüphesiz denemeye değer en iyi ücretsiz Android kamera uygulamalarından biridir.

4. Candy Camera

Candy Camera, daha iyi selfieler çekmeye yardımcı olan bir başka mükemmel kamera uygulamasıdır. Makyaj araçları, yüz zayıflamat efektleri, çıkartmalar vb. içeren birçok filtre ve güzellik fonksiyonuna sahiptir.

Sessiz selfieler ve anlık fotoğraflar çekebilir ve birden fazla fotoğraftan oluşan bir kolaj yapabilirsiniz. Bu ciddi bir fotoğrafçı için istenen uygulama değildir. Ancak, bir selfie aşığını tatmin etmek için yeterli olabilir. Ücretsiz olarak kullanılabilir ve reklamlar içerir.

5. Cymera

100 milyondan fazla indirme ile Cymera, Play Store'da ücretsiz olarak kullanılabilen Android kullanıcıları için mükemmel bir kamera uygulamasıdır. Kullanıcılarına yedi farklı büyüleyici kamera lensi, kamera sabitleyici, zamanlayıcı ve sessiz bir görüntü çekmenizi sağlayan sessiz mod ile şaşırtıyor.

Cymera son derece özelliklidir ve birden fazla filtre, fotoğraf düzenleme aracı, gövde yeniden şekillendirme, akıllı galeri vb. gibi bir kullanıcının aradığı her şeyi içerir.
Uygulamada 12 farklı dil desteği var. Android 2.3 ve üstü için kullanılabilir.

  • Android için Cymera'yı indirin.

6. Camera ZOOM FX

Camera ZOOM FX başka bir zengin özellikli Android kamera uygulamasıdır. Bu uygulama ile çok şey yapabilirsiniz: aksiyon görüntüleri, kararlı çekimler, fotoğraf filtreleri, fotoğraf kompozisyonu ve daha fazlası. Tam manuel DSLR kontrolleri, RAW yakalama, ISO, odak mesafesini, enstantane hızını, çekim modlarını birleştirmenizi sağlar.

Sağlam, benzersiz özellikleri arasında hız patlama modu, HDR modu pro, casus kamera, ses aktivasyonu, canlı efektler vb. vardır. Ücretsiz ve ücretli versiyonu mevcuttur.

7. Z Camera

Z Camera, çok sayıda filtre ve düzenleme aracıyla birlikte gelen zarif bir kamera uygulamasıdır. Parmaklarınızla sadece birkaç kaydırma yaparak kullanımı kolay basit bir arayüze sahiptir. Uygulama, herhangi bir fotoğraf veya video çekmeden önce filtre efektlerini önizlemenizi sağlar. Uygulamanın diğer önemli özellikleri arasında bir fotoğraf editörü, HDR, selfie, özel galeri, eğim değiştirme modu vb. içerir. Ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak bazı uygulama içi satın alma ve reklamlar içerir.

8. A Better Camera

A Better Camera, yüksek kaliteli fotoğraflar oluşturmak için çok amaçlı bir kamera aracıdır. HDR, HD panorama, multishot ve gece kamerası gibi tüm gelişmiş kamera işlevlerini tek bir uygulamada birleştirir. Uygulama, bir dizi fotoğraf çekildikten sonra en iyi çekim fotoğrafını otomatik olarak belirlediği "En İyi Çekim" moduna sahiptir. Fotoğraf meraklılarının tercih edeceği çok sayıda gelişmiş ve benzersiz özellikler barındırıyor. A Better Camera, bazı uygulama içi satın alımlarla ücretsizdir. Ancak, aynı zamanda çok daha şaşırtıcı özelliklerin kilidini açan premium bir versiyona da sahip.

9. Camera360

Camera360 ücretsiz ve bir profesyonel gibi fotoğraf çekmenize izin veren Android için en iyi kamera uygulamalarından biridir. Uygulama her çeşit düzinelerce benzersiz efektle gelen "Cams" çeşitliliğine sahiptir. Yakalama sırasında efektleri doğrudan resimlere entegre edebilirsiniz. Ancak, uygulama diğer kamera uygulamalarına kıyasla çok sezgisel değil. İlk başta navigasyon yapmak zor olabilir, ancak doğru bir şekilde keşfettiğinizde ve tüm özellikleriyle harika, profesyonel görünümlü fotoğrafları kolayca çekebilirsiniz. Diğer özellikler hareket çıkartmaları, uygulama içi fotoğraf galerisi, enfes filtreler, fotoğraf editörü, vb. içerir. Uygulama içi alımlar ve ayrıca reklam içerir.

10. Footej Camera

Footej Camera, Play Store'daki en yeni kamera uygulamalarından biridir. İşleri çekici bir arayüz ile temiz tutar ve yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar çekmenizi sağlar. Bu uygulama, API'yi destekleyen cihazlar için Android'in kamera 2 API'sini kullanır ve aynı zamanda manuel ISO, deklanşör hızı kontrolü, animasyonlu GIF, yavaş çekim video kaydı, seri çekim modu, RAW formatı vb. gibi özelliklere de erişmenizi sağlar. Footej Camera ayrıca bir dahili galeride içerir. Uygulama içi satın alımlarla ücretsizdir.

En İyi Android Kamera Uygulamaları
İlginizi Çekebilir

En İyi Android Kamera Uygulamaları

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile