Ücretsiz ve Online MP3 Kesme ve Düzenleme

Ücretsiz ve Online MP3 Kesme ve Düzenleme

/ / Okuma süresi: 4 dk, 47 sn / Yorum (0)
A A A

Bu yazıda, zil sesleri ve başka amaçlar için ücretsiz online MP3 kesme ve düzenleme hakkında konuşacağız. Dahası, bu araçlardan bazıları ayrıca diğer düzenleme özelliklerini de sunuyor. Buradaki en iyi şey, herhangi bir ek program indirip yükleme derdi olmadan sesi düzenlemeye başlayabilmenizdir.

İlginizi Çekebilir
YouTube'dan MP3'e Dönüştürme

YouTube'dan MP3'e Dönüştürme

YouTube'dan MP3'e dönüştürücü ile, bir YouTube videosunu bir MP3 dosyası olarak indirmenize, Mp3 ses dosyası olarak kaydetmenize olanak sağlar. Online Youtube video indirici ve Mp3'e dönüştürücü araçlar bu yazımızda.

1. audioTrimmer

audioTrimmer, MP3, OGG, 3GPP, FLAC, WAV ve daha fazlası gibi çoklu dosya formatlarını destekleyen en basit ses dosyası kesicilerinden biridir. Arayüz oldukça basit. Bir şarkıyı kırpmak için tek yapmanız gereken, parçanın bölümlerini seçmek için tutamaçları sürüklemektir. Seçiminizden memnun kaldığınızda, Oynat düğmesine basın. audioTrimmer ayrıca düzenlenmiş klibi indirmeden önce ses düzeylerini ayarlamanıza ve Fade In / Out efektini eklemenize izin verir.

Bir dezavantajı, şarkıları yalnızca iki ses formatında (MP3 ve M4R (iPhone)) dışa aktarmanıza izin vermesidir. Ayrıca, 20 MB'den fazla dosya yükleyemezsiniz.

2. Toolur

Sırada, Toolur MP3 Cutter var. AudioTrimmer'a benzer şekilde, karmaşık olmayan bir arayüze sahiptir ve ağırlıklı olarak çevrimdışı ses parçalarını kırpmak için tasarlanmıştır. Toolur, Başlama ve Bitiş süresini ayarlamak için özel tutamaçlara sahip değildir. Bunun yerine, şarkıyı kurcalamanız ve mevcut konum düğmesini kullanmanız gerekir. Belirli bir süreyi manuel olarak kesme ile karşılaştırıldığında, bu şarkıyı kesmenin kolay ve pratik bir yoludur. Ayrıca, + ve - düğmeleri seti başlangıç ​​ve bitiş noktalarını ince ayar yapmanızı sağlar.

AudioTrimmer'dan farklı bir nokta, hassas bir Fade In ve Fade out zamanını manuel olarak girebilmenizdir. Yani, bir zil sesi yapıyorsanız ve bir çağrı geldiğinde müziğin sizi sarsmasını istemiyorsanız, bu araç sizin içindir.

Yukarıdakiler dışında, Toolur, Şimdi Kes düğmesine basmadan önce melodiyi önizlemenize izin verir. Dahası, aynı zamanda videolardan ses de kopyalayabilirsiniz. Kırpılmış seslerinizi MP3, AMR, WAV ve M4R formatlarında indirebilirsiniz.

3. Ringtone Cutter

Zil sesi kesmek için bir sürü ses parçanız varsa Ringtone mükemmel bir seçenektir. Bu araç, bir defada en fazla 20 dosya yüklemenizi sağlar. Gelişmiş filtreler olmamasına rağmen, tekrar / döngü seçeneğine sahiptir. Bu son derece kolay kullanımlı bir araçtır. Yüklenen dosyalar arasında hızlı bir şekilde şarkı minik resimlerini tıklayarak geçiş yapabilirsiniz. Ancak, geçiş yapmadan önce parçayı kaydedin.

Buradaki tek sorun, Fade In / Out efektini ekleme seçeneğinin olmamasıdır. Bu nedenle, bir zil sesi oluşturmak istiyorsanız, sesi biraz düşük tutmak isteyebilirsiniz. Tıpkı audioTrimmer gibi, düzenlenmiş şarkıları sadece MP3 veya M4R formatlarında indirebilirsiniz.

4. Audio Joiner

Audio Joiner, Ringtone Cutter'ın üstündeki bir çentiktir ve adının ima ettiği şeyi yapar - birden çok parçayı birleştirir. Ama, hepsi bu değil. Bu araç ta ses parçalarını kesebilir ve düzeltebilir. Audio Joiner'ın en büyük özelliği, yükleme sınırlaması olmaması. Arayüz ve işlevler oldukça kolaydır. Sadece şarkıları yükleyin ve katılmaya veya dilimlemeye hazır olun. Varsayılan olarak Audio Joiner'in üç filtresi vardır: Crossfade, Fade in ve Fade into Silence. Ya da isterseniz, ses seviyelerinde herhangi bir değişiklik yapmamayı seçebilirsiniz.

5. Soundation

Ses düzenleme konusunda biraz ciddiyseniz ve PC'nize bir üçüncü taraf editörü eklemekten kaçınmak istiyorsanız, Soundation sizin seçeneğinizdir. Ciddi bir ses düzeninde çalışmak istiyorsanız mükemmel bir araçtır. Daha önce belirtilen araçlarla karşılaştırıldığında, Soundation biraz karmaşıktır ve arayüzü anlamak için biraz zaman harcamanız gerekebilir. Ama bunu anladıktan sonra, sesleri kırparak ve birleştirmek kolay olacak.

Dahası, aynı zamanda geniş bir medya kütüphanesi barındırıyor. Bunları ya kendi deposundan kullanabilir ya da kendi parçalarınızı içe aktarabilirsiniz.

Arayüze hakim olduğunuzda, bu uygulamayı kullanmak kolay olacaktır. Sadece parçaları seç. Onları çalışma alanı alanına sürükleyip bırakın. Ayrıca, parçalardan tek tek bölümleri kesebilir ve düzenlemenizi kolaylaştırmak için renk kodlarını kullanabilirsiniz.

Sonuç
Bu çevrimiçi MP3 kesiciler ve editörler sayesinde, sadece zil seslerini çabucak yapmaz, aynı zamanda sevdiğiniz şarkıları birleştirebilirsiniz. Tabii ki, bu çevrimiçi araçlar çevrimdışı eşleri kadar gelişmiş değildir. Ancak, hızlı işler veya dosya formatlarını dönüştürmek için idealdirler. Bu yüzden, kafanızı masaüstü uygulamalarında veya telefonunuzdaki bir uygulamaya sarmak yerine, bu çevrimiçi ücretsiz MP3 kesicilere ve editörlere bakın.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 2543 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Ücretsiz ve Online MP3 Kesme ve Düzenleme konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Ücretsiz ve Online MP3 Kesme ve Düzenleme ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ücretsiz ve Online MP3 Kesme ve Düzenleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.