Ücretsiz ve Online MP3 Kesme ve Düzenleme

Ücretsiz ve Online MP3 Kesme ve Düzenleme

Bu yazıda, zil sesleri ve başka amaçlar için ücretsiz online MP3 kesme ve düzenleme hakkında konuşacağız. Dahası, bu araçlardan bazıları ayrıca diğer düzenleme özelliklerini de sunuyor. Buradaki en iyi şey, herhangi bir ek program indirip yükleme derdi olmadan sesi düzenlemeye başlayabilmenizdir.

1. audioTrimmer

audioTrimmer, MP3, OGG, 3GPP, FLAC, WAV ve daha fazlası gibi çoklu dosya formatlarını destekleyen en basit ses dosyası kesicilerinden biridir. Arayüz oldukça basit. Bir şarkıyı kırpmak için tek yapmanız gereken, parçanın bölümlerini seçmek için tutamaçları sürüklemektir. Seçiminizden memnun kaldığınızda, Oynat düğmesine basın. audioTrimmer ayrıca düzenlenmiş klibi indirmeden önce ses düzeylerini ayarlamanıza ve Fade In / Out efektini eklemenize izin verir.

Bir dezavantajı, şarkıları yalnızca iki ses formatında (MP3 ve M4R (iPhone)) dışa aktarmanıza izin vermesidir. Ayrıca, 20 MB'den fazla dosya yükleyemezsiniz.

2. Toolur

Sırada, Toolur MP3 Cutter var. AudioTrimmer'a benzer şekilde, karmaşık olmayan bir arayüze sahiptir ve ağırlıklı olarak çevrimdışı ses parçalarını kırpmak için tasarlanmıştır. Toolur, Başlama ve Bitiş süresini ayarlamak için özel tutamaçlara sahip değildir. Bunun yerine, şarkıyı kurcalamanız ve mevcut konum düğmesini kullanmanız gerekir. Belirli bir süreyi manuel olarak kesme ile karşılaştırıldığında, bu şarkıyı kesmenin kolay ve pratik bir yoludur. Ayrıca, + ve - düğmeleri seti başlangıç ​​ve bitiş noktalarını ince ayar yapmanızı sağlar.

AudioTrimmer'dan farklı bir nokta, hassas bir Fade In ve Fade out zamanını manuel olarak girebilmenizdir. Yani, bir zil sesi yapıyorsanız ve bir çağrı geldiğinde müziğin sizi sarsmasını istemiyorsanız, bu araç sizin içindir.

Yukarıdakiler dışında, Toolur, Şimdi Kes düğmesine basmadan önce melodiyi önizlemenize izin verir. Dahası, aynı zamanda videolardan ses de kopyalayabilirsiniz. Kırpılmış seslerinizi MP3, AMR, WAV ve M4R formatlarında indirebilirsiniz.

3. Ringtone Cutter

Zil sesi kesmek için bir sürü ses parçanız varsa Ringtone mükemmel bir seçenektir. Bu araç, bir defada en fazla 20 dosya yüklemenizi sağlar. Gelişmiş filtreler olmamasına rağmen, tekrar / döngü seçeneğine sahiptir. Bu son derece kolay kullanımlı bir araçtır. Yüklenen dosyalar arasında hızlı bir şekilde şarkı minik resimlerini tıklayarak geçiş yapabilirsiniz. Ancak, geçiş yapmadan önce parçayı kaydedin.

Buradaki tek sorun, Fade In / Out efektini ekleme seçeneğinin olmamasıdır. Bu nedenle, bir zil sesi oluşturmak istiyorsanız, sesi biraz düşük tutmak isteyebilirsiniz. Tıpkı audioTrimmer gibi, düzenlenmiş şarkıları sadece MP3 veya M4R formatlarında indirebilirsiniz.

4. Audio Joiner

Audio Joiner, Ringtone Cutter'ın üstündeki bir çentiktir ve adının ima ettiği şeyi yapar - birden çok parçayı birleştirir. Ama, hepsi bu değil. Bu araç ta ses parçalarını kesebilir ve düzeltebilir. Audio Joiner'ın en büyük özelliği, yükleme sınırlaması olmaması. Arayüz ve işlevler oldukça kolaydır. Sadece şarkıları yükleyin ve katılmaya veya dilimlemeye hazır olun. Varsayılan olarak Audio Joiner'in üç filtresi vardır: Crossfade, Fade in ve Fade into Silence. Ya da isterseniz, ses seviyelerinde herhangi bir değişiklik yapmamayı seçebilirsiniz.

5. Soundation

Ses düzenleme konusunda biraz ciddiyseniz ve PC'nize bir üçüncü taraf editörü eklemekten kaçınmak istiyorsanız, Soundation sizin seçeneğinizdir. Ciddi bir ses düzeninde çalışmak istiyorsanız mükemmel bir araçtır. Daha önce belirtilen araçlarla karşılaştırıldığında, Soundation biraz karmaşıktır ve arayüzü anlamak için biraz zaman harcamanız gerekebilir. Ama bunu anladıktan sonra, sesleri kırparak ve birleştirmek kolay olacak.

Dahası, aynı zamanda geniş bir medya kütüphanesi barındırıyor. Bunları ya kendi deposundan kullanabilir ya da kendi parçalarınızı içe aktarabilirsiniz.

Arayüze hakim olduğunuzda, bu uygulamayı kullanmak kolay olacaktır. Sadece parçaları seç. Onları çalışma alanı alanına sürükleyip bırakın. Ayrıca, parçalardan tek tek bölümleri kesebilir ve düzenlemenizi kolaylaştırmak için renk kodlarını kullanabilirsiniz.

Sonuç
Bu çevrimiçi MP3 kesiciler ve editörler sayesinde, sadece zil seslerini çabucak yapmaz, aynı zamanda sevdiğiniz şarkıları birleştirebilirsiniz. Tabii ki, bu çevrimiçi araçlar çevrimdışı eşleri kadar gelişmiş değildir. Ancak, hızlı işler veya dosya formatlarını dönüştürmek için idealdirler. Bu yüzden, kafanızı masaüstü uygulamalarında veya telefonunuzdaki bir uygulamaya sarmak yerine, bu çevrimiçi ücretsiz MP3 kesicilere ve editörlere bakın.

YouTube'dan MP3'e Dönüştürme
İlginizi Çekebilir

YouTube'dan MP3'e Dönüştürme

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile