Ogznet.com
Ücretsiz Wi-Fi Noktası Bulmanıza Yardımcı Olacak Uygulamalar Paylaş:

Ücretsiz Wi-Fi Noktası Bulmanıza Yardımcı Olacak Uygulamalar

Ücretsiz Wi-Fi Noktası Bulmanıza Yardımcı Olacak Uygulamalar

Ücretsiz Wi-Fi Bulma Uygulamaları

Kahve dükkanlarından havaalanlarına, dünya yavaş yavaş ihtiyacı olan herkese ücretsiz Wi-Fi erişim noktalarını açıyor. Fakat bunları bulmak zor olabilir veya daha güvenli olanları kullanmanız gerekir. Birkaç uygulama ve harita, nereye giderseniz gidin güvenilir bir ücretsiz Wi-Fi bağlantısı sağlayacaktır.

Normalde, hemen her yerde ücretsiz internet hizmeti almak için bir kahve dükkanına veya metro istasyonu gibi halka açık bir yere gidebilirsiniz. Ancak bu listeyi, her tür özel mekan için (ofisler ve evler dahil) şifrelerle genişletdiğinizde, internete bağlanmak için çok fazla yer gezmeniz gerekmeyecektir.

Instabridge ile telefonunuzda bir milyondan fazla güncel WiFi şifresi ve noktası bulursunuz.

 

Dünyanın en büyük WiFi paylaşım topluluğuna katılın ve kendi şehrinizde ücretsiz WiFi'nin kilidini açın.

Instabridge, WiFi şifreleri paylaşan insanlardan oluşan dünya çapındaki bir topluluktur. Şimdiden 4 milyon şifre ve bağlantı noktası var uygulamada ve bu rakam her geçen gün artıyor. Tamamen ücretsizdir, veri kullanım ücretinden tasarruf etmenizi sağlar ve ihtiyaç duyduğunda WiFi bağlantısına ihtiyacı olan herkese de yardımcı olur.

Uygulamanın kullanıcı topluluğu şifreleri hem genel hem de özel Wi-Fi etkin noktalarına paylaşıyor. Bağlantıyı ücretsiz kullanmanıza izin veriyor. Bazı kullanıcılar ayrıca ağlarda hız testleri gerçekleştirir, böylece hangisinin yüksek hızlı yüklemeler veya indirmeler yapmanıza izin vereceğini bilirsiniz.

Instabridge, çevrimdışı mod sunarak bu uygulamaların büyük sorunlarından birini çözüyor. Dünyanın tüm yer ve şifrelerini çevrimdışı olarak veya Güney Doğu Asya, Batı Avrupa, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi belirli bir bölgeyi de indirebilirsiniz. Dikkatli olun ve herkese açık kablosuz ağı güvenli bir şekilde kullanın.

2. WiFox (Android | iOS)

Havaalanları genellikle bir gezginin ücretsiz Wi-Fi erişimine erişebileceği süreyi kısıtlar. Uzun bir süre ya da gecikmeli uçuşunuz olduğunda, bu kısıtlama inanılmaz rahatsız edici olabilir. Ama WiFox, sizi havalimanı salonlarının sınırsız Wi-Fi erişimine bağlayacak.

Seyahat blog yazarı Fox Nomad tarafından başlatılan WiFox'taki topluluk, havaalanlarında Wi-Fi adlarını ve şifrelerini paylaşmaya devam ediyor. Düzenli olarak güncellenen bu liste sayesinde hiçbir ücret ödemeden bir Wi-Fi ağına erişebilirsiniz. Fox Nomad birkaç yıldır bu listeyi yapıyor ve bugün havaalanı lounge şifrelerinin en saygın ve güvenilir kaynağı. Uzun bir yolculuğa çıkmadan önce, bu uygulamayı edinin. Ya da ödeme yapmak istemiyorsanız haritayı kullanın.

Harita görünümünde, kablosuz bilgilerinin mevcut olduğu herhangi bir wifi simgesine dokunup ilgili düğmeyi kullanarak parolayı panoya kopyalayabilirsiniz. İlgili Google Haritalarını indirirseniz harita çevrimdışı da kullanılabilir; böylece seyahat ederken WiFox kullanmak için İnternet bağlantısı gerekmez.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!