Ucuza Uçak Bileti Alabileceğiniz Siteler

Ucuza Uçak Bileti Alabileceğiniz Siteler

Uçuk Bileti satın almanız gerektiğinde, her zaman iyi fiyatlar için Google'da bir arama yapabilirsiniz. Tüm bu ucuz uçak biletleri satan web siteleri, ilk olarak kalkış ve varış yerinizi, tarihlerle birlikte, seyahat eden kişi sayısını ve gidiş-dönüş olup olmadığını seçmenizi isteyecektir. Ancak bu temel bilgilerden sonra, her web sitesinin farklı bir önerisi vardır.

Dünyanın her yerine seyahat etme imkanı sunan Biletbayi.com

Müşteri yanlısı hizmetleri ile firmalar arasında fiyat karşılaştırması, güzergah bilgileri, gidilecek yer hakkında genel bilgiler (gezilecek yerler, kültür ve eğlence, yeme-içme, alışveriş) sunarak, yabancısı olunan şehirde daha rahat gezmek adına hizmet sunmaktadır.

Uçuş için En İyi İnternet Sitesi: Skyscanner

Yıllardır, Skyscanner, uçak bileti rezervasyonu için en iyi web sitelerden biri olmuştur. Herkesin kullanabileceği kadar kolay ve dünyanın her yerinden yerel müşteri hizmetleriyle donatılmış mini siteleri var.

Skyscanner bir toplayıcıdır. Bu, hem resmi havayolu portalları hem de Skyscanner'ın kendisi gibi diğer seyahat toplayıcıları dahil olmak üzere düzinelerce sitede en iyi uçuş fiyatlarını kontrol edeceği anlamına geliyor. Buradaki fikir, mümkün olan en ucuz uçuş fiyatını bulmaktır ve Skyscanner bunu düzenli olarak vermiştir.

Aslında, Skyscanner'ı kullanmanın birkaç püf noktası ve ipucu aracılığıyla daha da iyi seçenekler yapabilirsiniz. Örneğin, seyahat tarihleriniz esnekse, Skyscanner iki hedef arasında seyahat edebileceğiniz en ucuz ayı göstermek için geçmiş verileri kullanır. Ayrıca, tüm ayın fiyatlarını görebilirsiniz. Skyscanner, yakındaki havaalanlarındaki uçuş fiyatlarını karşılaştırmanızı sağlayarak, karayolu ile biraz daha fazla gidip gelmek istemeniz durumuna göre daha iyi bir seçenek elde etmenizi de sağlar. Bu küçük şeyler, büyük paralar biriktirmek için toplanır.

Biletler En Ucuz Olduğunda Uyarılar Al: Hopper

Hopper bir mobil uygulamadır, ancak web sitelerinin hiçbirinin yapmadığı bir şey yapar. Yıl boyunca uçuş fiyatları ile ilgili çeşitli tarihsel veri noktalarını kullanan Hopper, uçuşun en ucuz olduğu zamanlar konusunda uzmanlaşmıştır.

İşte şöyle çalışıyor. Uçak fiyatları yukarı ve aşağı gidiyor ve sadece önceden rezervasyon yapmanız sizin en iyi fırsatı yakaladığınız anlamına gelmez. Hopper bu tahminleri kullanır. Gitmek istediğiniz varış noktasını ve istediğiniz seyahat tarihlerini ayarlayın. Arka planda Hopper bu rota için fiyatları sessizce izleyecek. Fiyatın en düşük olduğu belirlendiğinde, rezervasyonunuzu bildiren bir uyarı alırsınız. Basit, değil mi?

Birden fazla uçuş için Hopper'ı denenmiş ve yalnızca bana mümkün olan en iyi fiyatı vermediği, aynı fiyata daha kısa uçuş önerdiği de belirtilmiş. Hopper ayrıca, beklemek istediğiniz takdirde fiyatın ne kadar yüksek olabileceğini de tahmin etmeye çalışır. Ucuz uçak bileti almak için en iyi uygulamalardan biri.

Ucuz, Son Dakika Uçuşlar için En İyi Web Sitesi: Kiwi

Seyahat endüstrisinde, son dakika uçuşlarının daha pahalıya mal olduğu yaygın bir bilgidir. Hayır, havayolları koltuk doldurmak için biletlerinde indirim yapmaya çalışmıyor. Ama bunun yerine yapabileceğiniz şey, Skyscanner'e benzer bir seyahat toplayıcısı olan Kiwi'yi ve akıllı araçlarını kullanmaktır.

Kiwi, Skyscanner gibi başka araçlarla alamayacağınız birkaç şeyi mümkün kılar. İlk olarak, birden çok noktayı ekleyebilirsiniz. Philadelphia'dan Londra'ya uçuşlar aramak yerine, Philadelphia ve New York'tan Londra'ya arama yapabilirsiniz. Ayrıca, etrafındaki diğer havalimanlarını da kapsayacak şekilde değiştirebilir, böyşece sadece Londra’yı değil, diğer yakın havalimanlarını da söyleyecektir.

Kiwi, seyahatleriniz arasında bir geçiş ekleyerek daha ucuz uçuşlar bulmak için algoritmalarını kullanır. Elbette, aktarna yapmakbiraz zor olabilir, ancak uçuş fiyatınız %20 azaldığında, o kadar fazla düşünmüyorsunuz. Ve bu son dakika uçuşları söz konusu olduğunda iyi bir yüzde.

Gizli Şehirler için En İyi Web Sitesi: Skiplagged

Skyscanner, Kayak, Ixigo, Cleartrip ve tüm bu popüler uçuş arama toplayıcıları size “gizli şehirler” gösteremez. Ama Skiplagged yapabilir. Ve iyi haber, bununla büyük miktarlarda tasarruf edersiniz.

Gizli şehirler, uçuş operatörünün ifşa etmediği düzenlemelerdir.

Bu gizli şehir fırsatları genellikle daha ucuz olsa da, bazı kısıtlamalar vardır. Gizli şehir uçuşları sadece bagajlarınızı kullanmanıza izin verir, hiçbir şeyi kontrol edemezsiniz. Ve bu uçuşlar da sık uçan yolcu puanlarınız için geçerli değildir. Ama, birikimler o kadar iyi ki, bu uzman gezginlerin en çok tutulan sırlarından biri.

Uçuş Fırsatları için En İyi Web Sitesi: All The Flight Deals

Havayolları, seyahat acenteleri ve diğer seyahat şirketleri, genellikle uçak biletlerinde büyük indirimler veya büyük fırsatlar sunuyor. Hepsini izleyemezsiniz, bu yüzden bazı siteler ve blog yazarları bunu yaparken uzmanlaşır. All The Flight Deals (Tüm Uçuş Seçenekleri), çok farklı kaynaklardan en iyi fırsatları veren, çok sayıda web sitesinden en iyi fiyatları aldığınız gibi, bu siteler ve blogcular için bir toplayıcıdır.

Basit. Uçacağınızın şehrini girin. Doğrulanmış seçenekler, kesintisiz uçuşlar veya seyahat etmek istediğiniz kıta gibi filtreler seçebilirsiniz. Bir dakika içinde, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir dizi fırsat göreceksiniz. Neyin ilginç görüneceğini tıklayın, bir bilet rezervasyonu yapmak için her zamanki adımları izleyin ve gitmekte fayda var.

Bu ayarları bir kez ayarlar ve daha sonra e-posta uyarısı ayarlarsanız All The Flight Deals daha da iyidir. Her gün siteye gitmeniz gerekmiyor ve bunun yerine, ayarlarınızla eşleşen yeni bir fırsat olduğunda basit bir haber bülteni alırsınız.

Havayolu Uçuş Anlaşmalarını Twitter'da Takip Edin
All The Flight Deals harika bir iş çıkarsa da, sizi yalnızca şehrinizden iyi fırsatlar için uyaracaktır. Etraftaki en iyi seçenekler için takip etmeniz gereken tek bir hesap vardır: @TheFlightDeal. Uçuşlarda tekrar büyük bir indirimi kaçırmayacağınızı neredeyse garantiliyor.

Uçak bileti, seyahat kaygısının bir parçasıdır. Ancak bu siteler seyahat stresinizi en aza indirmenize ve keyifli bir tatil ya da iş gezisine çıkmanıza yardımcı olabilir.

Ogznet.com