Ogznet.com
Yasaklı Sitelere Giriş Programı - UltraSurf Paylaş:

Yasaklı Sitelere Giriş Programı - UltraSurf

Yasaklı Sitelere Giriş Programı - UltraSurf

UltraSurf programı ile yasaklı sitelere rahatlıkla girip, ip gizleme, şifreleme özelliği ile güvenle dolaşabilirsiniz.

UltraSurf ile hem yasaklı sitelere giriş yapabilir hem de internette gezinirken IP adresinizi değiştirerek görünmez olarak gezinme imkanına sahip olursunuz.

Ultrasurf (Windows), kullanıcılara güvenli, şifreli bir tünel aracılığıyla internet içeriğine sansürsüz erişim sağlamak için ücretsiz bir atlatma aracıdır.

Ultrasurf, Microsoft Windows üzerinde çalışır. Güvenliğiniz için lütfen en son Google Chrome'u yükleyin.

Zip dosyasını indirin ve çalıştırılabilir dosyayı çıkarın, kurulum gerekmez. Lütfen kullanmadan önce dijital imzayı ve SHA256 imzasını doğrulayın.

SHA256: 5f22dcafa476d070ddac21fd0173a17fed2dfba4c0d0ded8858de896dd78bd20

Kullanmak için, indirilen dosyaya çift tıklayın, Ultrasurf sunucularına şifreli bir güvenli tünel oluşturaca ve Google Chrome'u gizli modda açacaktır.

Ultrasurf, çevrimiçi gizliliğinizi artırmaz ve bir çevrimiçi güvenlik aracı olarak değerlendirilmemeli veya kullanılmamalıdır.

Ultrasurf ne işe yarar

Ultrasurf ne işe yarar

  • Normalde erişemeyeceğiniz içeriğe erişmek için internet sansürünü aşmanıza yardımcı olur
  • Bilgisayarınızdan Ultrasurf sunucularına olan iletişimi şifreler

Kısıtlamalar

Şifreleme, bilgisayarınız ve Ultrasurf sunucuları arasındadır. Ultrasurf sunucuları ile web sunucuları arasında normal web trafiği (http) şifrelenmezken, güvenli web trafiği (https) kullanıcının tarayıcısından web sunucusuna kadar "uçtan uca" şifrelenir.

Üçüncü bir tarafın, bir kişinin Ultrasurf araçlarını kullanıyor olabileceğinden şüphelenmesi mümkündür, ancak verilerinizin şifresini çözemeyecek veya göz atma etkinliklerinizi görüntüleyemeyecektir.

Birisi ekranınızı görebiliyorsa, örneğin izlenen bir internet kafedeyseniz, engellenen web sitelerini ziyaret etmek tehlikeli olabilir.

Normalde ziyaret ettiğiniz web siteleri IP adresinizi değil, WebRTC etkinse yalnızca Ultrasurf IP'lerini görecek ancak, IP'niz WebRTC tarafından sızdırılabilir. Google Chrome, kullanıcıların WebRTC'yi devre dışı bırakmasına izin vermez. Bu sizin için bir sorunsa, bunu engelleyen bir Chrome uzantısı yükleyebilirsiniz. İşte bunun için bir eklenti: KEasy WebRTC Block. Ultrasurf, Chrome'u gizli modda kullandığından, gizli modda eklentiye izin vermeniz gerekir (adres çubuğuna "chrome://extensions" girin, "Easy WebRTC Block" da "Ayrıntılar" ı tıklayın ve "Gizli modda izin ver" i etkinleştirin)

Ultrasurf ne yapamaz

Ultrasurf, internet trafiğini güvenli bir şifrelenmiş tünelde şeffaf bir şekilde tüneller, verilerinizi yönetmez veya değiştirmez. Bu nedenle Ultrasurf, internet gizliliğinizi artırmaz ve bir online güvenlik aracı olarak değerlendirilmemeli veya kullanılmamalıdır. Gizlilik birincil önceliğinizse, gizlilik araçlarını Ultrasurf ile birlikte kullanabilirsiniz.

Ultrasurf, internetteki yasa dışı faaliyetler için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır ve Ultrasurf bu tür faaliyetlere göz yummaz.

Online güvenliği sağlamak

Ultrasurf, engellenen içeriğe güvenli bir şekilde erişmek ve tarama verilerini şifrelemek isteyen kullanıcılar için değerli bir araçtır. Ultrasurf ile bile, engellenen web sitelerini ziyaret etmenin riskleri ve olası sonuçları vardır. Tüm kullanıcılarımızı, bu riskleri daha iyi anlamak için kendi ülkelerindeki düzenlemeler, kanunlar ve sansür uygulamaları hakkında kendilerini eğitmeye teşvik ediyoruz.

Son olarak, kullanıcıları çevrimiçiyken güvende kalmak için almaları gereken diğer araçlar ve önlemler konusunda kendilerini eğitmeye teşvik ediyoruz.

Ayrıca bu programın Chrome için bir eklentisi de bulunmaktadır.

UltraSurf Security, Privacy & Unblock VPN

UltraSurf Chrome için bir VPN eklentisi de bulunmaktadır.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!