Ogznet.com
Ogznet.com

Çoklu Format Medya Oynatıcısı - UMPlayer

UMPlayer, birçok ses ve video codec’ini ve dosya formatını, DVD’leri, VCD’leri ve çeşitli akış protokollerini destekleyen çapraz platform bir multimedya oynatıcıdır. Dahili altyazı arama ve YouTube oynatıcı gibi birçok gelişmiş özelliklere sahiptir.

UMPlayer çoklu format medya oynatıcıdır. Bilinen birçok ses ve video formatını sistem kaynaklarını fazla harcamadan açabilirsiniz.

Program müzik dinlerken veya video izlerken mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunar. Diskinizdeki dosyaları açmakla kalmaz, VCD ve DVD'deki dosyalarınızıda açabilir hatta online TV ve radyo istasyonlarını izleyebilir, YouTube videolarını çekebilirsiniz.

UMPlayer 200'den fazla codec (çözücü) barındırır. Bunun anlamı birçok medya formatını zahmetsizce oynatabilmenizdir.

UMPlayer - UMPlayer, birçok ses ve video codec bileşenini ve dosya formatını, ayrıca DVD'leri, VCD'leri ve çeşitli akış protokollerini destekleyen çapraz platformlu bir multimedya oynatıcıdır.

Özellikler

  • 200'den fazla codec barındırır
  • YouTube ve Shoutcast içinde arama yapabilme
  • Düşük kaynak kullanımı
  • Otomatik altyazı indirme
  • Değiştirilebilir program arayüzü

Ses: AAC, AC3, AIFF, APE, DTS, FLA, FLAC, M4A, MKA, MP1, MP2, MP3, MP+, MPA, MPC, MPP, NSA, OGG, SHN, SPX, TAK, TTA, WAV, WMA, WV

Vídeo: 26I, 3GP, ASF, AVI, BIN, DAT, DivX, DV, EVO, FLV, ISO, JSV, M1V, M2P, M2TS, M2V, M4V, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPG, MPV, MQV, NSV, OGM, PVA, QT, RA, RAM, RM, RMVB, TS, VCD, VFW, VOB, WMV

Dosyayı İndir (150,3 KB)
Daha önce 29 kez indirildi.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz