Ogznet.com

Uygun fiyatlı ve kaliteli kulaklık arıyorsanız bu yazı size rehberlik edecektir. Aradığınız kablolu veya kablosuz kulaklık için öneriler, satış fiyatları ve online satış adreslerini bulacaksınız.

İşte uygun fiyatlı ve kaliteli kablosuz kulaklıklar.

1. SENSO Bluetooth Kancalı Kulaklık

SENSO Bluetooth Kancalı Kulaklık

IPX7 su geçirmez sertifikası ve HD stereo ile birlikte gelir. Batarya 8 saate kadar aktif kullanım ve 240 saat bekleme süresi sunuyor. Dahası, tam olarak şarj olması sadece 1,5 saat sürüyor ve Bluetooth 4.1 destekli. Mikrofon tarafından desteklenen gürültü azaltma teknolojisi, konuşmalarınızı daha rahat yapmanızı sağlar. Ek olarak, kancalı kulaklıklar yoğun faaliyetler için mükemmel bir stabilite sunar.

 • Derin bas ve yüksek netlikte ses kalitesi üreten, en yeni Bluetooth 4.1 CSR teknolojisi kullanan bir üründür.
 • ActivBuds özelliği ve ergonomik oluşuyla rahat ve konforlu kullanım sağlar. Yeni ve geliştirilmiş lityum polimer pil; yalnızca 1.5 saat hızlı şarj ile 8 saat kullanım ve 240 saate kadar bekleme süresi sunar. 30 fit / 9.14 metre uzaklıktaki tüm Bluetooth özellikli cihazlarla kesintisiz bir şekilde bağlanır.
 • Gürültü engelleme teknolojisi ile en sevdiğiniz müzik ve aramalara odaklanın. Yüksek tanımlamalı stereo ve ultra net sesin tadını çıkarın.
 • Dahili kontrollerle ses atlama, eller serbest konuşma gibi özellikler sunar.
 • Fiyat: 249 TL
 • Satın al: Amazon

2. TaoTronics TT-BH07 Mıknatıslı Siyah Spor Bluetooth Kulaklık

TaoTronics TT-BH07 Mıknatıslı Siyah Spor Bluetooth Kulaklık

TaoTronics, geniş bir yelpazede ses aksesuarları üretir ve kulaklıklarıyla da iyi tanınan bir markadır. Bu kulaklık, IPX6 sertifikası ile ter ve su sıçramalarına karşı dayanıklılık, hızlı bağlantı, gürültü engelleme özelliklerine sahip bir mikrofon ve mükemmel tasarım gibi bazı mükemmel özellikler sunar. Kablo üzerindeki kontrol paneli, ses seviyelerini kontrol etmenizi sağlar ve ayrıca çağrılarınızı parazitsiz yapmak için CVC 6.0 gürültü önleme teknolojisine sahip bir mikrofon sunar.

Şarj edilebilir piller size 6-8 saat sürekli müzik dinleyebilme veya 80 saate kadar bekleme süresi sunar. Pil seviyesi düşük olduğunda size uyarı verir. Pili tamamen şarj etmek sadece iki saat kadar sürüyor.

Yerleşik mıknatısları sayesinde, kullanmadığınız zamanlarda iki kulaklığı birbirine bağlamanıza ve boynunuza bir kolye gibi takmanızı sağlar.

Bu spor kulaklıkları, koşarken, bisiklete binerken veya spor salonunda rahatça kullanabilmeniz için tasarlanmıştır.

Bluetooth 4.2 teknolojisiyle çalışan kulaklık, akıllı telefonlar ve tabletler ile kolay ve hızlı eşleştirme; aptX codec uyumlu cihazlar için CD kalitesinde saf ses sağlar.


3. Mpow Flame Kablosuz Wireless Su Geçirmez Kulaklık

Mpow Flame Kablosuz Wireless Su Geçirmez Kulaklık

Bas özellikli olan bir kulaklığı harika özelliklerle çok daha düşük bir fiyata arıyorsanız, o zaman bu sizin için doğru kulaklık. MPW Flame, kablosuz Bluetooth bağlantısı ile birlikte gelir ve CVC6.0 gürültü azaltma mikrofonu da sunar. IPX7 sertifikası, kulaklıkların su geçirmez olduğu anlamına gelir. Kancalı tasarım, TaoTronics ve Boltune'un tasarımlarından biraz farklıdır çünkü bu, sağlam bir tutuş ve daha fazla denge sağlar. Batarya 9 saate kadar dayanabilir ve 250 saatlik bir bekleme süresiyle birlikte gelir. Dahası, pakette verilen USB kablolarını kullanarak tam olarak şarj olması sadece 1,5 saat sürer.  

Yükseltilmiş bir devre kartıyla, bu yeni sürüm daha iyi aşırı voltaj koruması ve su direncine sahiptir. Şarj, ter ve hafif yağmurda dayanıklılığına ve güvenliğine tamamen güvenebilirsiniz.

Bluetooth için bağlantı aralığı 10m'ye kadar çıkabilir.

IPX7 su geçirmez teknolojisine sahip, MPW Flame Bluetooth kulaklıklar ağır ve terli egzersizler ve tüm hava koşulları için tasarlanmıştır. Bu kulak içi spor kulaklıkları koşu, yürüyüş, bisiklet, yoga için mükemmeldir.

 • Fiyat: 342 TL
 • Satın al: n11

   

5. Vava Moov 28 Su Geçirmez Mıknatıslı Bluetooth Kulaklık

Vava Moov 28 Su Geçirmez Mıknatıslı Bluetooth Kulaklık

VAVA Voom 28, IPX6 derecesine sahiptir ve Bluetooth 4.2 teknolojisine sahiptir. 120mAh, 9 saate kadar dinleme deneyimi sağlar ve iki saat içinde tamamen şarj edilebilir. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

İç nano kaplama, terliyken veya hafif yağmur altında kullanıldığında bile kulaklıkların tamamen işlevini yerine getirmesini sağlar.

AptX ile CD benzeri ses kalitesi sunar. Gelişmiş ses codec bileşeni, kablosuz akışın rahatlığını sağlarken daha zengin ve dolgun ses üretir; A2DP, AVRCP, HSP ve HFP profillerini destekler.

Dahili mıknatıslı alüminyum tasarımı, yıpranmaya karşı dayanıklılık sağlar.

Kablosundaki panel ile telefonunuza dokunmadan ses seviyesini açın / kapatın, şarkıları değiştirin, müziği dinleyin / duraklatın ve hatta aramaları cevaplayın / reddedin.

Genel kullanım, konfor ve iyi ses, VAVA Moov 28'i şu anda uygun fiyatlı ve en iyi kablosuz kulaklıklardan biri yapıyor.


6. Origem HS-1 Wireless Spor Kulaklık

Origem HS-1 Wireless Spor Kulaklık

Hava durumu ne olursa olsun müzik dinlemeyi seven ve kablosuz kulaklıklar için çok yüksek paralar ödemek istemiyorsanız Origem HS-1'i incelemelisiniz.

Origem HS-1 hızlı şarj sağlayan en son teknolojiye sahip uygun fiyatlı kulaklıklardır. Tamamen şarj olduklarında, aptX teknolojisine sahip yüksek güçlü, dinamik hoparlörler ile 10 saate kadar müzik dinleyebilirsiniz. Normal kulaklıklardan 4 kata kadar daha hızlı, yaklaşık 30 dakikada tam olarak şarj edebiliyor. 5 dakika şarj, 2 saate kadar çalma süresini destekleyebilir. Bu kategoride uzun bir batarya ömrü var.

Koşu, spor, müzik ve iletişim için mikrofon ve gürültü önleme özellikli bu evrensel kulak içi Bluetooth kulaklık, dış gürültüyü engellerken dikkat çekici bir ses sağlar. Manyetik metal gövde, kulaklıkları takılı halde tutar.

Bu Bluetooth kulaklığın uygun fiyatın biraz üzerinde olduğu doğru, ancak çok fazla özellik sunduğu için fiyat/performans ürünü olarak düşünebilirsiniz.

Bu kulaklığın kötü tarafı, kulakiçi kulaklıklar oldukça büyük ve ara sıra kulağınızı rahatsız edebilir.


7. TaoTronics TT-BH052 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

TaoTronics TT-BH052 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

TaoTronics, rekabetçi fiyatlı kablosuz kulaklıklarıyla bizi etkilemeye devam ediyor. Şaşırtıcı bir şekilde, kablosuz kulaklıkların en temel özelliği - eşleştirme kabiliyeti - genellikle çarpıktır, ancak bu çift otomatik eşleştirme ile gelir. Apple AirPods gibi, ilk eşleştirmeden sonra, kulaklarınıza koyduğunuzda telefonunuzla otomatik olarak senkronize olur ve tekrar kutuya yerleştirdiğinizde bağlantı kesilir. En yeni Bluetooth 5.0 teknolojisi ile cihazıyla kolayca eşleşir ve 10m ‘ye kadar sabit bir bağlantıyı destekler.

Her kulaklık, çift olarak veya ayrı ayrı kullanım için dahili bir mikrofonla donatılmıştır. Her iki kulaklığın yanlarındaki ön ayar kombinasyonuna dokunarak ses seviyesini ayarlayabilir, müzik parçalarını atlayabilir ve çalabilir / duraklatabilirsiniz; kontroller Apple'ın daha pahalı olan AirPod'larını utandırıyor. Bunun da ötesinde, su yalıtımı IPX7 sınıfıdır ve tek bir şarjla yaklaşık 3 saatlik bir çalışma süresi sunar.

3350mAh şarj çantası, tam 40 şarj sağlar.

Sezgisel dokunmatik kontroller, çağrıların kesintisiz bir şekilde cevaplandırılmasını, ses ayarının, ortam oynatmanın ve Siri işlevselliğinin birkaç dokunuşla veya uzun bir basışla yapılmasını sağlar.


8. TOZO T10 TWS Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık

TOZO T10 gerçek kablosuz kulaklıklardır. IPX8 su geçirmez derecesine sahiptir. Kulaklıklar ve şarj kutusu iç nano kaplaması, 30 dakika boyunca 1 metre derinliğe kadar suya batırmayı mümkün kılar. Herhangi bir kulaklıkta bulabileceğiniz en iyi sertifika budur.

Yüksek seviye suya dayanıklı olması, spor yapmak için uygun olmasını sağlar.

Kulaklıklar, benzer kulaklıklarda bulabileceğiniz ortalama 6mm sürücülerden daha büyük olan 8mm sürücüleri barındırıyor. TOZO T10, 8mm büyük boyutlu hoparlör sürücüsü ile gerçekten doğal, otantik bir ses ve güçlü bas performansı sunar. Sesi yükseltince bu süre kısalsa da, tek bir şarjla 3.5 saat boyunca kullanım ömrü vardır. Kompakt şarj çantası, bunları üç defaya kadar şarj edebilir ve hatta Qi kablosuz şarjı bile destekler.

En gelişmiş Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanır. Şarj kutusundan çıkan 2 kulaklık birbirlerini otomatik olarak tanır ve ardından eşleştirmek için cep telefonu bluetooth ayarlarına kolayca girilebilir.

 • Fiyat: 520 TL
 • Satın al: n11

9. Anker SoundBuds Curve Bluetooth Kulaklık

Anker SoundBuds Curve Bluetooth Kulaklık

Anker SoundBuds Curve, IPX5 suya dayanıklı mikrofonlu kablosuz Bluetooth kulaklıktır.

Anker SoundBuds Curve size tek bir şarjla size 14 saatlik konuşma süresi ve 12.5 saatlik müzik çalma süresi sağlayan sağlam bir pil ömrüne sahiptir. 10 dakikalık hızlı bir şarj işlemi 1 saatlik kullanım ömrü sağlar. Kablolu bağlantılar halen bu konuda önde iken piyasadaki diğer kablosuz kulaklıklara göre en iyi pil ömrünü sunar.

Kumandası, sesinizi sezgisel olarak yönetmenize, şarkılar arasında dolaşmanıza, sesi ayarlamanıza ve aramaları yanıtlamanıza olanak sağlar.

Özenle üretilmiş suya dayanıklı nano kaplaması ile ter ve yağmur sizi etkilemez.

Kutu içeriğinde bulunan silikon ve hafızalı kulak uçları, finler ve klipler ile herkese göre mükemmel uyumlu ve konforlu kullanım sağlar.

 • Fiyat: 357 TL
 • Satın al: Amazon

10. Fineblue Mate7 Sport Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Fineblue Mate7 Sport Kablosuz Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSon kablosuz kulaklık ürünümüz yukarıdaki diğer ürünlere göre oldukça uygun fiyatı ile göze çarpıyor. Çok fazla detaylara takılmıyorsanız günlük işlerinizi yaparken işini hakkıyla yapan bir Bluetooth kulaklık.

Fineblue Mate7 Sport Bluetooth 4.0 Kulaklık, çoğu Bluetooth özellikli telefon ile uyumludur. Gürültü azaltma özelliği sayesinde gürültülü ortamlarda bile net konuşmalar yapabilirsiniz. Bu Bluetooth kablosuz kulaklık etrafındaki gürültüyü en aza indirir ve güzel bir ses
ortamı sunar.

Ter geçirmez tasarımı sayesinde rahatça sporunuzu yapabilirsiniz. Pratik ve hafif tasarıma sahiptir.

İki telefon bağlayabilme özelliği ile ofiste, evde, heryerde rahat kullanım.

2 saat gibi bir sürede tam şarj olurken 5 saat konuşma veya müzik dinleme ile 250 saat beklem süresi sunar.