Ogznet.com
Video İndirme Programı - VDownloader Paylaş:

Video İndirme Programı - VDownloader

Video İndirme Programı - VDownloader

YouTube, Facebook, Vimeo Gibi Sitelerden Video İndirin

VDownloader; YouTube, Facebook, Vimeo gibi sitelerden video indirip bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlayan bir indirme yöneticisidir.

VDownloader, Youtube ve Facebook gibi video izleme sitelerinden indirmek istediğiniz videoları bilgisayarınıza tekli ya da toplu olarak indirebilir ve bu videoları indirme işleminden sonra otomatik olarak AVI, MPG, MP4 veya sadece ses olarak MP3 formatlarına çevirebilirsiniz. VDownloader alanında en başarılı yazılım olarak öne çıkıyor.

VDownloader, YouTube'dan veya başka herhangi bir video paylaşım web sitesinden video indirmenize izin veren popüler bir programdır. Tek bir fare tıklamasıyla bu videolar indirilebilir ve video için 8K'ya veya ses için 320 Kbps'ye kadar mevcut en iyi kalitede MP3 veya MP4 gibi herhangi bir video veya ses dosyası formatına dönüştürülebilir.

VDownloader, Youtube ve Facebook gibi video izleme sitelerinden indirmek istediğiniz videoları bilgisayarınıza tekli ya da toplu olarak indirebilirsiniz.

Online Video İndir

  • Müzik çalarınız için YouTube videolarını yalnızca MP3 ses formatına dönüştürün
  • İndirilen videoları internet olmadan izleyin.
  • Can sıkıcı reklamlardan, altyazılardan ve diğer dikkat dağıtıcı şeylerden kurtulun.
  • Arabelleğe alma gecikmeleri olmadan full HD, 4K veya 8K video izleyin.
  • YouTube'dan kaldırılma ihtimaline karşı videoları sabit sürücünüzde saklayın.

VDownloader programını indir:

VDownloader programını herhangi bir sınırlama veya kısıtlama olmaksızın ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Yükseltmenizi isteyen can sıkıcı pop-up'lar veya rahatsız edici ekranlar yoktur.

VDownloader şu anda piyasada bulunan diğer video indirme programlarından daha fazla işlevsellik sunar.

VDownloader ile tüm oynatma listelerini veya kanalları tek bir tıklamayla 4K veya 8K olarak indirebilir, kolayca filigran ekleyebilir, bir oynatma listesinde veya kanalda eşleşen anahtar kelimeler veya yeni videolar için indirmeleri planlayabilir ve otomatikleştirebilir ve bir proxy kullanarak YouTube'un engelini kaldırabilirsiniz.

VDownloader, en çok ihtiyaç duyduğunuzda kaynakları korumak için bilgisayarınız boştayken otomatik pilotta video indirmenize olanak tanır.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!