Velashape III İle Vücut Şekillendirme Ve Bölgesel İncelme

Velashape III İle Vücut Şekillendirme Ve Bölgesel İncelme

Her zaman sağlıklı beslenmek ve spor yapmak iyi bir vücuda kavuşmamızı sağlamaz. Çoğu kadın en az kiloları kadar vücudunun çeşitli bölgelerinde meydana gelen bölgesel yağlardan da çok şikayetçidir. Bu yağ kütleleri genellikle diyet ve sporla gitmeyen dışarıdan mutlaka müdahale gerektiren bir durum olmaktadır. Bu sorunla karşılaşan insanlar için en uygun ve etkili tedavi yöntemi velashape 3 bölgesel incelme tedavisidir.

Bu tedavi yönteminden kişiler son derece fayda görmektedir. Hem fazla yağ kütlelerinden hem de son derece can sıkıntısı olan selülitlerden kurtulmada çok etkilidir. Bilindiği üzere selülit kilolu ve zayıf fark etmeksizin artık tüm kadınların sorunları arasında yer almaktadır. Tüm bu sorunların ortak çözümü Velashape 3olmaktadır.

Velashape III İle Vücut Şekillendirme ve Bölgesel İncelme Nasıl Uygulanır?

Bu tedavi yöntemi sorunlu bölgeye uygulanan bir vakum başlığı sayesinde gerçekleştirilir. Bu vakum başlığı ile o bölgelere enerji verilerek bölgede aşırı ısı oluşumu sağlanır. Tedavi esnasında uygulanan bu ısı, bölgede ki yağ kütlesinin ve hücrelerin aktif olarak daha hızlı yakılacak ve selülit görünümü yok olacaktır. Ayrıca sadece yağ hücrelerinin yakımı değil, kolojen seviyesinin artması da sağlanır. Bu da Velashape 3 tedavisinin bir başka faydasından biridir. Bu kolojen seviyesinin artması vücuda daha elastik ve sıkı bir görünüm sağlar. Böylece daha sıkı ve daha kaliteli bir vücuda sahip olursunuz. Üstelik bu tedavi daha ilk seansta olumlu etkisini göstermektedir.

Velashape III İle Vücut Şekillendirme ve Bölgesel İncelme Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Bu tedavi yöntem istenilen her bölgeye uygulanabilmektedir. Özel bölgelere uygun olarak cihazın başlık boyutları bulunmaktadır. Ama genel olarak kadınların en çok tercih ettiği bölgeler kalça ve basen bölgesi olmaktadır. Selülit görünümünün en fazla oluştuğu bölge olmasından kaynaklı olarak bu durum görülmektedir. Ayrıca karın bölgesinde oluşan yağ kütleleri de zor yok edilebilen yağ kütlelerinden olduğu için bir diğer çok tercih edilen ve etki görülen bölgeler olmaktadır.

Tedavi Sonucu ve Sonrasında Yapılması Gerekenler

Öncelikle tedavi son derece etkili olduğundan daha ilk bir kaç seansta bile gözle görülür düzelmeler gerçekleşir. Tedavinin bitme aşamasına doğru da tamamen güzel ve pürüzsüz bir görünüm elde edilecektir. Bu Velashape 3 tedavisi ile uygulanan bölgelerde incelmeler de söz konusu olmaktadır. Bölgeye göre değişiklik göstermek ile birlikte en fazla karın bölgesinde incelme gözlenmektedir. Bacak ve basen bölgesinde ise 1.5 cm ve üzerinde bir incelme meydana gelmektedir. Bu da tedaviden faydalanan hastaların oldukça memnun kalmasını sağlamaktadır.

Tedavi süreci bittiğinde etkinin devam etmesi ve kalıcı hale gelebilmesi için, sonrasında tekrar kontrollerin de yapılması gerekmektedir. Ayrıca sağlıklı yaşam ve spor da bu durumu destekleyecek çok önemli faktörler arasında yer almaktadır. İşlem son derece güvenli ve yan etkisi bulunmayan bir tedavi yöntemidir.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.