Velashape III İle Vücut Şekillendirme Ve Bölgesel İncelme

Velashape III İle Vücut Şekillendirme Ve Bölgesel İncelme

Bu tedavi yönteminden kişiler son derece fayda görmektedir. Hem fazla yağ kütlelerinden hem de son derece can sıkıntısı olan selülitlerden kurtulmada çok etkilidir. Bilindiği üzere selülit kilolu ve zayıf fark etmeksizin artık tüm kadınların sorunları arasında yer almaktadır. Tüm bu sorunların ortak çözümü Velashape 3olmaktadır.

Velashape III İle Vücut Şekillendirme ve Bölgesel İncelme Nasıl Uygulanır?

Bu tedavi yöntemi sorunlu bölgeye uygulanan bir vakum başlığı sayesinde gerçekleştirilir. Bu vakum başlığı ile o bölgelere enerji verilerek bölgede aşırı ısı oluşumu sağlanır. Tedavi esnasında uygulanan bu ısı, bölgede ki yağ kütlesinin ve hücrelerin aktif olarak daha hızlı yakılacak ve selülit görünümü yok olacaktır. Ayrıca sadece yağ hücrelerinin yakımı değil, kolojen seviyesinin artması da sağlanır. Bu da Velashape 3 tedavisinin bir başka faydasından biridir. Bu kolojen seviyesinin artması vücuda daha elastik ve sıkı bir görünüm sağlar. Böylece daha sıkı ve daha kaliteli bir vücuda sahip olursunuz. Üstelik bu tedavi daha ilk seansta olumlu etkisini göstermektedir.

Velashape III İle Vücut Şekillendirme ve Bölgesel İncelme Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Bu tedavi yöntem istenilen her bölgeye uygulanabilmektedir. Özel bölgelere uygun olarak cihazın başlık boyutları bulunmaktadır. Ama genel olarak kadınların en çok tercih ettiği bölgeler kalça ve basen bölgesi olmaktadır. Selülit görünümünün en fazla oluştuğu bölge olmasından kaynaklı olarak bu durum görülmektedir. Ayrıca karın bölgesinde oluşan yağ kütleleri de zor yok edilebilen yağ kütlelerinden olduğu için bir diğer çok tercih edilen ve etki görülen bölgeler olmaktadır.

Tedavi Sonucu ve Sonrasında Yapılması Gerekenler

Öncelikle tedavi son derece etkili olduğundan daha ilk bir kaç seansta bile gözle görülür düzelmeler gerçekleşir. Tedavinin bitme aşamasına doğru da tamamen güzel ve pürüzsüz bir görünüm elde edilecektir. Bu Velashape 3 tedavisi ile uygulanan bölgelerde incelmeler de söz konusu olmaktadır. Bölgeye göre değişiklik göstermek ile birlikte en fazla karın bölgesinde incelme gözlenmektedir. Bacak ve basen bölgesinde ise 1.5 cm ve üzerinde bir incelme meydana gelmektedir. Bu da tedaviden faydalanan hastaların oldukça memnun kalmasını sağlamaktadır.

Tedavi süreci bittiğinde etkinin devam etmesi ve kalıcı hale gelebilmesi için, sonrasında tekrar kontrollerin de yapılması gerekmektedir. Ayrıca sağlıklı yaşam ve spor da bu durumu destekleyecek çok önemli faktörler arasında yer almaktadır. İşlem son derece güvenli ve yan etkisi bulunmayan bir tedavi yöntemidir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 333 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Velashape III İle Vücut Şekillendirme Ve Bölgesel İncelme konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Velashape III İle Vücut Şekillendirme Ve Bölgesel İncelme ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Velashape III İle Vücut Şekillendirme Ve Bölgesel İncelme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
SEO Ajansı Nedir?

SEO Ajansı Nedir?

21 Oca 2019 / Web Araçları & Script İndir
İş Hayatında Sahip Olmanız Gereken 6 Program

İş Hayatında Sahip Olmanız Gereken 6 Program

21 Oca 2019 / Program İndir & İnceleme
Migren Profiliniz Nedir?

Migren Profiliniz Nedir?

19 Oca 2019 / Genel & Yaşam
Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı

19 Oca 2019 / Site Tanıtım
Vuubi Kadın