Ogznet.com
Ogznet.com
Image by rawpixel.com

En İyi Ücretsiz Video İndirme Programları

Bilgisayarınız için en iyi ücretsiz video indirme programlarının bir listesi. Bu video indirme programlarını kullanarak, video izleme ve sosyal medya siteleri dahil tüm web sitelerinden kolayca video indirebilirsiniz.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Herhangi bir web sitesinden video indirmek için en iyi programlardan bazılarını listeledik. Böylece internet olmasa bile, bu videoları bilgisayarınızdan veya medyayı kopyalayarak telefonlarınızdan izleyebilirsiniz.

1. Video DownloadHelper

  • Platform: Chrome, Firefox
  • Desteklenen siteler: YouTube, Facebook, Instagram, Vimeo, Dailymotion, Lynda, Twitter, Udemy ve diğer yüzlerce site.

Video DownloadHelper

Video DownloadHelper, video indirmek için kullanabileceğiniz en yararlı tarayıcı uzantılarından biridir. Video downloadHelper video algıladığında, tarayıcı araç çubuğu simgesi etkinleşir. Mevcut videoları görmek için üzerine tıklayın ve indirmek istediğiniz videoyu seçin.

Uzantı, tarayıcınızın adres çubuğunun yanına bir düğme ekler. Online bir videoya rastladığınızda, geçerli sayfadaki herhangi bir videoyu indirmek için düğmeye tıklamanız yeterlidir.

2. 4K Video Downloader

  • Platform: Windows, Mac, Linux.
  • Desteklenen siteler: YouTube, Facebook, Vimeo, Flickr, Dailymotion ve diğer birçok site.

4K Video Downloader

4K Video Downloader en basit ve hızlı video indirme programlarından biridir. Videolarınızı her yerde, her zaman ve çevrimdışı izlemek için bu programı kullanabilirsiniz. İndirme işlemi basit ve kolaydır: Video bağlantısını tarayıcınızdan kopyalamanız ve programda 'Paste Link'e tıklamanız yeterlidir. Hepsi bu kadar!

Mevcut tüm videoları indirmek için YouTube oynatma listelerine veya YouTube kanallarının bağlantılarını yapıştırabilir ve hatta YouTube kanallarına abone olabilir ve yeni videoları sunuldukları anda otomatik olarak indirebilirsiniz. Ek olarak, YouTube videolarındaki açıklamaları ve altyazıları indirebilirsiniz.

Kaynak videonun desteklediği ölçüde 8K, 4K, 1080p veya 720p çözünürlükte video indirmeleri mevcuttur. Videolar MP4, MKV, 3GP ve FLV formatında indirilebilir. Veya MP3 veya M4A formatlarında yalnızca ses dosyası olarak indirebilirsiniz.

3. Freemake Video Downloader

  • Platform: Windows.
  • Desteklenen siteler: YouTube, Facebook, Liveleak, Veoh, Vimeo, Dailymotion ve binlerce başka site.

Freemake Video Downloader

Freemake Video Downloader, YouTube videolarını ve başka 10.000 kadar siteden video indirir. Videoları, oynatma listelerini, kanalları HD, MP4, MP3, AVI, 3GP, FLV vb. formatlarda indirebilirsiniz. Tamamen ücretsizdir.

Freemake Video Downloader orada en popüler video indirme araçlarından biridir. Kalite ve format seçenekleri açısından bir kısıtlama olmadan tamamen ücretsiz, kullanımı kolay ve nispeten esnektir. En büyük dezavantajı, yalnızca Windows için mevcut olmasıdır.

Çevrimdışı izlemek için YouTube içeriğini (videolar, oynatma listeleri, kanallar, grafikler, gömülü görseller) ücretsiz indirin. 4K, Full HD, HD dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde indirin. YouTube Video Downloader kaydetmeden önce size bir dosya boyutunu gösterir. Tek seferde 500'e kadar YouTube videosunu indirebilirsiniz.

Video indirmek için videonun URL'sini kopyalayıp yapıştır yapmanız yeterlidir.

4. JDownloader

  • Platform: Windows, Mac, Linux.
  • Desteklenen siteler: Video yayını yapan neredeyse tüm siteler.

JDownloader

JDownloader açık kaynaklıdır, ortamdan bağımsız çalışır ve tamamen Java ile yazılmıştır. Sizlere çoklu paralel indirme, captcha algılama, otomatik dosya çıkartma ve daha birçok ayrı özellik sunar. JDownloader kesinlikle ücretsizdir.

JDownloader, üzerinde video bulunan herhangi bir sayfanın URL'sini alıp, uygulamaya yapıştırdığınızda, algılayabileceği tüm videolar için sayfayı tarar. Algılanan videolardan hangisini indirmek istediğinizi seçersiniz.

JDownloader video indirme programının en güzel özelliği, belirli bir videonun doğrudan URL'sine ihtiyacınız olmamasıdır. Sayfada bulunan tüm videoları algılayacaktır. Bu, aynı anda birkaç farklı video indirmeyi kolaylaştırır.

İlginizi
çekebilir

Ücretsiz 4K veya Ultra HD Video İndirmek için 5 Site

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz