İnanılmaz Bilim Oyuncakları

Alandan Tasarruf İçin İnanılmaz Fikirler - Akıllı mobilyalar

Sosyal medyada popüler olan Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin'den oluşan, Youtube'da yaklaşık 4,5 milyon takipçisi bulunan Kafalar ekibinin başrolünde yer aldığı Kafalar Karışık filmi, aşık olduğu Buse ile evlenebilmenin yollarını arayan Atakan ile ona yardımcı olan arkadaşları Fatih ve Bilal'in hikâyelerini konu edinirken Youtube vesilesiyle sinema macerasına atılan kanallara bir yenisini daha ekliyor.

Adıyaman'da medeniyet denemesi faciayla sonuçlandı...

Dünya çapında yaşanmış tehlikeli ağır araç kazaları.

40 dakikaklık hayatınızı kolaylaştıracak öneriler videosu.

Dünya yıkılsa umrunda olmayacak derlerya, işte böyle bir video.

En Kötü sürücüleri görmek istiyorsanız.2 Bu videoyu izleyin. Bu tür videolarda, sürücüler kendi hatalarını öğrenebilirler.

Gerçek hayatta gerçekten hayat kurtaran insanların videoları.

Biraz eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak eğlenceli video derlemesi.

En iyi sakarlık videolarından bir derleme! En iyi düşme, çarmpa, yumruklar, kavgalar, başarısızlıklar bu samimi komik montaj keyfini çıkarın!

Bir Koreli, bir Amerikan, bir Türk ve bir Kenyalı bir araya gelirse... Koreli YouTuber Chaby Han ve ekibi, 3 Yabancı 1 Türk konseptinde dört ülkenin eğitim sistemini konuşuyor.

Jim Carrey, tüm zamanların en tanınan en sevilen ve en çok kazanan oyuncularından. Komedilerde de dramalarda da harika performanslar sergileyen oyuncu bir dönem neredeyse her yıl film çıkarıyordu ve deli gibi izleniyordu. Ancak 2014'ten 2018'e kadar sadece 2 filmde yer aldı ve kendini biraz geri plana attı. Bu videoda Jim Carrey'nin neler yaşadığını ve bundan sonraki kariyerinde nasıl bir yol izleyeceğini konuşacağız. Tabii ki böyle bir efsaneyi değerlendirmek bize düşmez. Biz yine de bildiklerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Reklam Ver instagram takipçi satın al