Mevsim yaz ve hala bunun için hazır değilseniz, bu makyaj becerilerini artırmak için tam zamanı! Makyaj çantanı al, sana ne yapacağını bu video gösterecek!
Yeni videomuzu izleyin ve ortak sorunlara ve ortak şeylerin beklenmedik kullanımının bir listesine çok kolay çözümler bulun!
Evinizde hemen hemen her şey onu organize etmek için kullanılabilir. İşte günlük öğeler için harika yeni kullanımlar ve inanılmaz katlama ve depolama yöntemleri.
Günlük hayatta doğru bilipte yanlış yaptığımız 29 şey nedir hap beraber izleyip görelim.
Anahtarlar ve diğer nesneler için küçük bir raf nasıl yapılır.
Duvarlarınızın köşelerinin farklı kullanımlar için nasıl olabileceğine dair sizi bir anlayışa sokalım. Video, Yaratıcı Duvar Rafları Fikirleri veya DIY Ev Dekorasyonu diyebileceğiniz 2018 veya Ultimate En İyi Köşe raf dekorasyon fikirleri hakkındadır. Bu resimler, odanızın zarafetini geliştirmek için cam rafların nasıl kullanılabileceğini göstermektedir. Bu video 30 Köşe Duvar Dekor Fikirler, Tasarımlar, Remodels hakkında bir fotoğraf slayt gösterisi.
Ekin Uzunlar'ın,Ceceli Müzik etiketiyle yayınlanan ''Göze Geldik'' isimli video klibi yayında. Söz - Müzik: Furkan Ayaz Düzenleme: Mustafa Ceceli Yönetmen: Emrah Özbilen ''Göze Geldik'' şarkı sözleri Sevdaluğa düşenun hiç kalmayimiş akli Öyle bir naz ett ki sandum bana merakli Bu dünyanınderduni yüklenupta giderduk Ayrılamayız derdul sevduğum göze gelduk Gelup geçecek günler bizda tükeneceğuz Geri dönüp bakınca elbet üzüleceğuz
Yepyeni Komik Vines Videolar Komik çocuklar ve sevimli bebekler. Yakalanan komik anlar derlemesi! Komik Vines size en iyi Komik Vines derlemeleri, Laugh Challenges için değil, Başarısız ve komik Viral Videolar getiriyor. Vine'daki komedi derlemelerini oluşturmak için en iyi vinileri sergiliyoruz.
Taş, Kağıt, Makas için yapılmış bu kısa film sanki bu söz temel alınarak yapılmış gibi! Yeni Zelenda yapımı kısa film izlenmesi gereken kısa filmlerden! Ezel'de dayı ne diyordu! - "Herkes bir gün öldürür sevdiğini!"
Aylin Coşkun'un Sinsirella albümünden merakla beklenen Hande Yener düetinin klibi manzara sizlerle... Söz - Müzik : Mert Ekren Düzenleme : Devrim Karaoğlu Yönetmen : Hande Yener Bu mu aşkın sen yorumu Bozuk 'y' kromozomu Söylüyorum yüzüne, Yapmam dedikodunu Valla bana bişey olmaz, Dünya ip, ben cambaz Dengem hiç bozulmaz, Öyle de kalsın Yazarım ben kitabını da, Vermiyorum sana renk İlk kez sevdaya, Gelmedi kalbim denk Valla bana bişey olmaz, Sen kurnaz ben cambaz Ama bu kalp uslanmaz Öyle de kalsın Burdan manzara farklı Sen suçlu ben haklı Tam giderken, geri döndüm Resmi anca, şimdi gördüm Burdan manzara farklı Sen suçlu ben haklı Tam giderken, geri döndüm Resmi anca, şimdi gördüm
DIY ev yapımı - Su şişesi kullanarak bir elektrik süpürgesi yapmak ve tek dc motor çok basit, bize Adaptörü 6v Yoksa pil 7,4v ve nasıl elektrikli süpürge çalışır elektrikli süpürge gösterisi kullanabilirsiniz. Malzemeler şunlardır: 2 x Su şişeleri, İnce tel 0,5 - 1 MM, Havlu hafif, 1x Motor DC 5v, Demir şişeleri, Adaptör 6v Ya pil 7,4v Jack DC 5v, Plastik boru tüp, Tel ...
Kim bilir kaçıncı arayışım bu Benden kaçan mutluluğumu Nerede belli değil Kim bilir kaçıncı arayışım bu Kaybettim her bulduğumu Kader bana dost değil Ağla, ağla halime Gülme, kapat gözlerini Görme, tek bir söz söyleme Yok mu bir soru sormayan Yarını olmayan Güneşi doğmayan Bir yolun yolcusuyum, dokunma Ağla, ağla halime Gülme, kapat gözlerini Görme, tek bir söz söyleme Sanki bir yangın içimde Külleri savrulan Yakılan, yıkılan dünyamda Artık bir yer yok bana Ağla, ağla halime Gülme, kapat gözlerini Görme, tek bir söz söyleme
Çeşitli pratik yöntemler ile günlük hayatta kullanabileceğiniz çeşitli materyaller üretin.
Bu alana reklam aylık 40 TL, 3 aylık 100 TL instagram takipçi satın al