Multimedya

Xbox 360 için Video Dönüştürücü Videora Xbox360 Converter

21 Temmuz 2020 181 1 dk, 20 sn
Xbox 360 için Video Dönüştürücü Videora Xbox360 Converter
Abone Ol 
Videora Xbox 360 Converter, video dosyalarını, YouTube videolarını, filmleri ve DVD’leri dönüştüren ücretsiz bir Xbox 360 video dönüştürücüsüdür. Böylece bu videoları Xbox 360’ınızda oynatabilirsiniz. Program her türlü video dosyasını (avi, divx, xvid, flv, x264, vob, mpeg, DVD’ler, YouTube vb.) Xbox 360’ta oynatılan uygun video biçimlerine (MPEG-4, H.264) dönüştürür. Windows ve Mac için kullanılabilir.

Videora Xbox360 Converter, bilgisayarınızdaki video formatlarını (avi, mpeg vs) Microsoft'un oyun konsolu Xbox360'un oynatabileceği video formatına dönüştürür.

Belki de bu alandaki en eksiksiz programlardan biridir. Xbox 360, Xvid veya Divx dosyalarını oynatamaz. Bu nedenle tüm bu dosyaların Xbox 360'ta oynatılması için WMV'ye dönüştürülmesi gerekir. Videora Xbox 360 Converter tam da bunu yapıyor. Dosyalarınızı (dosya türünün desteklenmesi koşuluyla) WMV'ye dönüştürmenizi sağlar.

Videora Xbox 360 Converter videoları WMV'ye dönüştürmenizi sağlar.

Günümüzde ve bir güncelleme sayesinde Xbox 360, XVID ve DIVX içeriğini oynatabiliyor, bu nedenle bu uygulama gereksiz gibi görünebilir. Ancak, bir nedenden ötürü, birçok kullanıcı konsollarını güncelleyemez ve WMV desteğini alamaz. Bu uygulama yeterince sezgisel bir arayüze sahiptir ve dönüşüm hızı diğer birçok programa benzer.Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


Günlük yeni bloglar için abone olun!


İlginizi Çekebilir


Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

Yukarı kaydır