Ogznet.com
Xbox 360 için Video Dönüştürücü Videora Xbox360 Converter Paylaş:

Xbox 360 için Video Dönüştürücü Videora Xbox360 Converter

Xbox 360 için Video Dönüştürücü Videora Xbox360 Converter

Videora Xbox 360 Converter, video dosyalarını, YouTube videolarını, filmleri ve DVD’leri dönüştüren ücretsiz bir Xbox 360 video dönüştürücüsüdür. Böylece bu videoları Xbox 360’ınızda oynatabilirsiniz. Program her türlü video dosyasını (avi, divx, xvid, flv, x264, vob, mpeg, DVD’ler, YouTube vb.) Xbox 360’ta oynatılan uygun video biçimlerine (MPEG-4, H.264) dönüştürür. Windows ve Mac için kullanılabilir.

Videora Xbox360 Converter, bilgisayarınızdaki video formatlarını (avi, mpeg vs) Microsoft'un oyun konsolu Xbox360'un oynatabileceği video formatına dönüştürür.

Belki de bu alandaki en eksiksiz programlardan biridir. Xbox 360, Xvid veya Divx dosyalarını oynatamaz. Bu nedenle tüm bu dosyaların Xbox 360'ta oynatılması için WMV'ye dönüştürülmesi gerekir. Videora Xbox 360 Converter tam da bunu yapıyor. Dosyalarınızı (dosya türünün desteklenmesi koşuluyla) WMV'ye dönüştürmenizi sağlar.

Videora Xbox 360 Converter videoları WMV'ye dönüştürmenizi sağlar.

Günümüzde ve bir güncelleme sayesinde Xbox 360, XVID ve DIVX içeriğini oynatabiliyor, bu nedenle bu uygulama gereksiz gibi görünebilir. Ancak, bir nedenden ötürü, birçok kullanıcı konsollarını güncelleyemez ve WMV desteğini alamaz. Bu uygulama yeterince sezgisel bir arayüze sahiptir ve dönüşüm hızı diğer birçok programa benzer.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!