Ogznet.com
VLC Medya Player Paylaş:

VLC Medya Player

VLC Medya Player

VLC Medya Player - ücretsiz video oynatıcı

VLC media player veya VideoLAN, ücretsiz bir video oynatıcıdır. Bünyesinde barındırdığı çözücüler sayesinde ek bir çözücü paketi yüklemeyi gerektirmeksizin çok sayıda video ve ses dosya türünü oynatabilmektedir. VLC oldukça basit görünümlü bir arayüze sahiptir.

VLC Basit, hızlı ve güçlüdür

  •  Herşeyi oynatır - Dosya, Disk, Web Kamerası, Aygıt ve Akış.
  •  Çoğu kodlayıcı/çözücüyü ek kodlayıcı/çözücü paket gerektirmeden oynatır - MPEG-2, MPEG-4, H.264, MKV, WebM, WMV, MP3...
  •  Tüm platformlarda çalışır - Windows, Linux, Mac OS X, Unix, iOS, Android ...
  •  Tamamen Ücretsizdir - casus yazılım, reklam ve kullanıcı izlemesi yoktur.

VLC media player, herhangi bir formattaki video veya ses dosyalarını oynatmak için en iyi programlardan biridir. Ayrıca bu programın iPhone, Android, Linux ve Mac için de özel uygulamaları mevcuttur.

VLC ile oynatmak istediğiniz tüm dosya uzantılarını kurulum sırasında seçebilir ve bu sayede belirlemiş olduğunuz dosya uzantısına sahip medya dosyalarını varsayılan medya oynatıcı olarak VLC üzerinden açabilirsiniz.

Kullanıcılara tema desteği dışında, birçok farklı özelleştirme seçeneği ve gelişmiş ayarlar da sunan VLC Media Player, bir medya oynatıcıdan beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere olabildiğince basit bir şekilde sunmaya çalışmaktadır.

İlginizi çekebilir

VLC Media Player ile Ekran Kaydı Nasıl Yapılır?

VLC Media Player, çok yönlü video programıdır ve belki bilmediğiniz birçok özelliği vardır. Bunlardan biri de ekstra herhangi bir yazılım olmadan ekran kaydı ya..

VLC Player son derece popüler ve ücretsizdir, ek kodekler indirmenize gerek kalmadan hemen hemen tüm dosya formatlarını destekler, seçtiğiniz cihaz için ses ve video oynatımını optimize edebilir.

Yüksek band aralığı ağı üzerinde IPv4 ya da IPv6'daki tek gönderim ya da çoklu gönderimi izlemek için bir sunucu olarakta kullanılabilir.

Buna ek olarak, tamamlanmamış dosyaları da oynatır, bu özelliği ile bir film indirirken filmin gerçek mi yoksa sahte mi olduğunu anlamanızı sağlar.

VLC media player
Daha önce 72 kez indirildi.
Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!