Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları ile Müşterilerine Çok Bonkör

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları ile Müşterilerine Çok Bonkör

Vodafone bedava internet kampanyaları ile birlikte akıllı telefon kullanıcılarına bonkör davranıyor. Küresel GSM operatörünün tanımlamış olduğu farklı bedava internet kampanyaları hediyebedavainternet.com adresinden takip edebilirsiniz. Sitede yer alan kampanyalardan birisi olan Vodafone 3 x 500 megabayt kampanyası oldukça sıra dışı bir uygulamadır. 36 36'ya YEDEK MB yazıp akıl küpü tarifesi ile beraber mesaj attığınızda 500 megabayt internet sahibi olabiliyorsunuz ve 3 farklı seferde kampanyayı kullanım hakkınız var. Diğer özel kampanyalar aşağıdadır:

 • Vodafone 1 GB bedava internet için Vodafone yanımda uygulamasını indirip kurmanız gerekiyor. Kurup sisteme girdiğinizde bedava internet hattınıza tanımlanıyor
 • Pazartesi 1 GB kampanyasından faydalanmak için Bana Ne Var uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek kurulum yapıp giriş yapmalısınız.

Küresel faaliyette bulunması olan GSM operatörü Vodafone'nun ülkemizde müşteri topluluğunu genişletmek için bazı uygulamalar ve kampanyalar düzenlemektedir. Vodafone bedava internet kampanyaları çok farklı alternatiflerle müşterilere sunulmaktadır. Kampanyalardan birisi 2017 yeni bedava internet paketleri adı altında sunulan 2GB internettir. Bu kampanyadan faydalanmak için yapılması gereken 45 45’e 4,5 G yazıp mesaj atmaktır. Diğer Vodafone bedava internet paketleri ve kampanyaları şu şekildedir:

 • 1 GB Vodafone 500 megabayt hediye paketi kampanyası.
 • 36 36'ya YEDEK MB yazıp mesaj attığınızda 500 megabayt internet kazanabilirsiniz. Bu Kampanyayı üç farklı seferde kullanabilirsiniz.
 • Her pazartesi 1 GB kampanyasından faydalanmak için Bana Ne Var uygulamasını indirip yükleyip giriş yapmalısınız.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından sunulan pek çok bedava internet kampanyası bulunuyor. Bu kampanyalardan istifade etmek için hediyebedavainternet.com adresine girmeniz yeterli. Oldukça geniş alternatiflerin bulunduğu bedava internet kampanyalarında yer alan ve 4,5 G abonelerine 1 ay boyunca tanımlanan 2 GB internetten faydalanmak için 3G abonesi iken 4,5 G’ye geçmeniz gerekiyor. Sitede yer alan diğer Vodafone bedava internet kampanya 'ları şunlar:

 • E Fatura bedava internet kampanyasından faydalanmak için fiziki fatura yerine e fatura talebinde bulunmanız gerekiyor. EFATURA yazıp 70007’e kısa mesaj attığınızda bedava internet hesabınıza tanımlanıyor
 • 4,5 G özel Vodafone 2 GB internetten faydalanmak için 45 45’e 4,5 G yazıp ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli oluyor.

Kaynak : Vodafonebedavainternet.net

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 1 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 590 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları ile Müşterilerine Çok Bonkör konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları ile Müşterilerine Çok Bonkör ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları ile Müşterilerine Çok Bonkör ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al