Ogznet.com
Volarant Nasıl Oynanır? Paylaş:

Volarant Nasıl Oynanır?

Volarant Nasıl Oynanır?

Valorant oyun yüksek duyarlılık içeren bir oyundur. Silah çeşitliliğine göre hedef alma, kendine has görselliği ve yeteneği bulunan adamların ajan özelliğine sahip olmasıdır. Oyuncular üst seviyede ve üst düzeyde rekabet veriyor. Birden fazla oyuncudan oluşuyor. Valorant 24 tur ve daha fazla seviyede mücadele ederek tur tabanlı mücadele edilen bir oyundur.

Her ay yaklaşık 100 milyon üzeri oyuncu tarafından oynanan bir oyundur. Volarant oyunu ilerlemeleri bir oyundur. Karşı tarafta bulunan oyuncuları yok etmeye yönelik kurulmuş bir oyundur. Özellikle silah ve farklı ışınlar ile karşı tarafta bulunan kişileri yok etmek için oynanır. Bölüm atlayarak oyunun zorluk derecesi artar. Valorant FPS arttırma mümkündür.

Volarant Oyun Neden Tercih Edilir?

Volarant asker oyunları tüm dünya’da oldukça yaygın olarak oynanıyor. Bunun nedeni karşı tarafta bulunan düşman oyuncuları yok ederek başarı sağlanmasıdır. Boş vakitlerde vakit geçirilen en önemli zaman oyun oynamaktır.

Oyunlar mobil cihazlar üzerinden oldukça eğlenceli şekilde oynanıyor. Valorant ping düşürme yaparak görsellik, oyunun derecesi istenilen seviyede ayarlanır. Volarant oyunlar stres atmak için oldukça tercih edilen bir oyundur. En önemlisi de oyuncu kendisini oyunun içindeymiş gibi görür. Volarant oyunlar farklı map’ler üzerinden oynanıyor. Her bölümün kendine özgü bir görünüşü bulunur.

Volarant Oyun Nasıl Oynanır?

Volarant Oyun Nasıl Oynanır?

Volarant oyun mobil cihazlarda oldukça yaygın olarak oynan bir oyun haline geldi. Bunun nedeni mobil cihazlarda ki rahat oynama ve görselliğin üst seviyede olması keyifli bir durum kazandırmasıdır diyebiliriz. Aslında bu tarz oyunlar büyük ekranda oynanması daha uygun olsa bile hâlbuki cep telefonu, i-pad ve dizüstü bilgisayarlarda daha keyif verici şekilde oynanıyor. Oyun sırasında farklı kodlamalar girerek oyuncu karakterini güçlendirebilirsiniz.

Mobil Baba olarak sizlere Valorant hakkında her şeyi paylaşıyoruz sitemizden bütün oyunlarla alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!