Ogznet.com

Otomatik Duvar Kağıdı Değiştirici Wallpaper Master

Otomatik Duvar Kağıdı Değiştirici Program

Wallpaper Master ile bilgisayarınızın duvar kağıdını otomatik olarak değiştirebilirsiniz. Arka plan duvar kağıdınızı çok çeşitli seçeneklerle otomatik olarak değiştirir. Bu seçeneklere kişisel fotoğraf koleksiyonlarınız veya her türlü resim eklemek mümkündür.

Bilgisayarınızdaki görüntüleri kullanarak kendi kategorilerinizi oluşturabilirsiniz; belirlediğiniz sırada, resimleriniz arasında karışık modda, listelenmiş düzende veya kişisel derecelendirmelerinize göre otomatik olarak geçiş yapacaktır. Program ayrıca, resimlerinizin en uygun boyutta görüntülenmesini sağlamak için otomatik boyut seçeneklerine de sahiptir.

Şimdi en iyi duvar kağıtlarını Duvar Kağıdı İndirme sayfasında bulabilirsiniz. Buradan indireceğiniz Wallpaper'ları ekranınızda otomatk döngüde değiştirmek için Wallpaper Master'ı kullanın!

Sık sık duvar kağıdını değiştiren biriyseniz veya masaüstünüzü renklendirmek istiyorsanız, bu programı seveceksiniz. Bir çok özelliği var ve tamamen ücretsiz!

Masaüstünüz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorsanız Wallpaper Master Pro'yu deneyebilirsiniz. Ancak ücretsiz sürüm normal kullanıcıalr için yeterlidir.

 Wallpaper Master

Wallpaper Master temel özellikler:

  • Birden fazla duvar kağıdı listesini farklı kategoriler / kütüphaneler olarak saklayın - kategori başına 5000 görüntüye kadar!
  • Duvar kağıdını derecelendirme yeteneği, böylece beğendiğiniz duvar kağıtları daha sık gösterilir.
  • Özelleştirilebilir Genel Kısayol Tuşları - Duvar kağıdını herhangi bir tuş kombinasyonu ile hızla değiştirin / silin.
  • Görüntülerin ekrana en uygun şekilde sığdırılması ve görüntü oranlarının yüksek tutulması için en yüksek kalitede yeniden boyutlandırma.
  • Her x dakikada bir duvar kağıdını otomatik olarak değiştirin veya aralık seçmek için derecelendirmeleri kullanın.
  • Duvar kağıdını sırayla, karışık modda veya derecelendirmeye göre rastgele değiştirin.
  • Duvar kağıdını analiz edin ve otomatik olarak Yeniden Boyutlandır, Döşeme, Orta veya Uzat seçeneklerinden birini seçin.
  • Çok az kaynak kullanır.
  • Kullanımı kolay ama güçlü bir arayüz.
  • Ücretsiz ve daha fazlası!
İlginizi
çekebilir
Adolix Wallpaper Changer

Wallpaper Master kullanımı kolay bir programdır. Türkçe dil dsteği bulunmuyor ancak kullanımda zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum. Bilgisayarınızda öncelikle "wallpaper" gibi bir klasör oluşturup istediğiniz resimleri oraya kopyalayın. Sonra program penceresini açıp bu klasördeki resimleri programa ekleyin. İstediğiniz zaman aralığını dakika cinsinde seçip gerekli ayarlamaları da yapıp "Done" tuşuna basıp programı başlatın. Artık istediğiniz her zaman aralığında bilgisayarınızın duvar kağıdı değişecek.

Web sitesi: http://jamesgart.com/wallpaperchanger/index.html

Yorumlar (1)

Yorum Yaz