Web sitenize Hava Durumu Widget'i eklemek istiyorsanız, bazı güçlü ve güzel widget'ları web siteniz veya blog siteniz için listeledik.

Dünyanın hava durumu çok değişiyor ve belirsizleşiyor. Hava durumu, bizim için ilginç ya da önemli bir konudur.

Hava durumunu bilmek, günümüzün planlanmasına yardımcı olur. Birçok işletme hava durumuna bağlıdır ve her zaman hava durumunu bilmek isterler.

Daha önce televizyon ve radyo gibi hava durumunu bilmek için sınırlı seçeneklerimiz vardı. Şimdi dünya çok değişti artık hava durumu ve tahmini parmaklarımızın ucunda.
Telefonumuzda veya herhangi bir web sitesinde hava durumu ayrıntılarını widget'ler yardımıyla alabiliriz.

Web sitenizde hava durumu ayrıntılarını görüntülemek isterseniz, web sitenize basit üçüncü taraf kodları yerleştirerek yapabilirsiniz.
Popüler kaynaklardan toplanan hava durumu bilgilerini gösteren ücretsiz web sitesi hava widget'ı sunan birçok web sitesi vardır.

Burada Web Siteleri veya Blog için en iyi 5 Hava Widget'ini listeledik. Bu widget'lar, doğru hava durumu ayrıntılarını sağlayan popüler markalardan bazıları tarafından sağlanmaktadır.
Web sitenize veya blogunuza bir göz atın ve hava widget'larını ekleyin.

5 Ücretsiz Hava Widget'i

1. Accuweather Widget

Accuweather en popüler hava durumu tahmini sitelerinden biridir. Accuweather, web sitesi için ücretsiz hava widget'ı sunmaktadır. Accuweather widget'ı, masaüstü veya mobil cihazlar gibi cihazlara göre otomatik olarak yeniden boyutlandıran duyarlı bir tasarım sunar.
Accuweather widget'ları farklı boyutlarda ve birçok hava durumu ekran seçeneğinde bulunur.

accu weather

2. Booked.net Weather Widget

Booked.net popüler otel ve uçuş rezervasyon sitesidir. Uygulama ile kolay bir web sitesi için ücretsiz hava widget'ı sunuyorlar. Hangi widget'in web siteniz için yararlı olduğunu seçme seçeneği sunar.

hava durumu eklentisi

3. YoWindow weather widget

YoWindow hava widget'ında, sadece resmi değil, hava durumunu görüyorsunuz. YoWindow hava widget'ı herhangi bir web sitesinde, Blogger, WordPress ve MySpace'de kullanılabilir.
Widget'ı çok güçlü yapan birçok özelleştirme seçeneği vardır.

yowindow hava durumu

4. Free Weather Stickers

Free Weather Stickers size tasarımınıza göre Widget seçeneği sunar. Özelleştirme teklifi ile çok sayıda widget seçeneği sunuyorlar. Widget stili ve özelleştirmeyi seçtikten sonra basit kodu alırsınız, sadece sitenize yerleştirin. Hava durumu ayrıntıları sitenizde görüntülenmeye başlayacak.

Free Weather Stickers

5. Willyweather Widgets

Benzersiz bir hava widget'ına ihtiyacınız varsa, o zaman Willyweather Widgets tam size göre, çünkü widget'i benzersiz kılan birçok özelleştirme seçeneği sunuyor. Genel hava durumu, gelgitler, hava koşulları gibi çok çeşitli hava durumu bilgileri rüzgar, şişme, yağmur, Ay, Güneş ve UV vb. görüntülemek için hava durumu widget'ını seçebilirsiniz.

hava durumu eklentisi

Bu Ücretsiz Hava Durumu Widget'lerini beğeneceğinizi umuyoruz, lütfen sayfayı paylaşın.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 961 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Web Siteleri veya Blog için 5 Ücretsiz Hava Durumu Eklentisi konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Web Siteleri veya Blog için 5 Ücretsiz Hava Durumu Eklentisi ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Web Siteleri veya Blog için 5 Ücretsiz Hava Durumu Eklentisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "