Web Sitene Hava Durumu Ekle

Web Sitene Hava Durumu Ekle

Web sitenizde hava durumu bilgilerini görüntülemek isteyorsanız, basit üçüncü parti bir kodu web sitenize yerleştirerek yapabilirsiniz. Popüler kaynaklardan toplanan ve hava durumunu gösteren ücretsiz web sitesi hava widgeti sunan birçok web sitesi var.

::

0 Yorum ::

Webmaster ::

Tem 29, 2017

Dünyanın hava durumu çok dramatik biçimde değişiyor ve belirsizleşiyor. Hava durumu, birçokları için ilginç bir konudur veya önemli bir konudur. Hava durumunu bilmek günümüzü planlamaya yardımcı olur. Birçok işletme hava şartlarına bağımlıdır ve her zaman hava durumunu bilmek ister.

Daha önce TV ve radyo gibi kanallardan hava durumunu bilmek için sınırlı seçeneklerimiz vardı. Şimdi dünya çok değişti hava durumu ve tahmini parmak uçlarımızda. Telefonumuzdan hava durumu ayrıntılarını, widget yardımıyla herhangi bir web sitesinden de alabiliriz.

Burada, Web Siteleri veya Blog için en iyi 4 Hava Durumu Widgetini listeledik. Bu widget'lar, doğru hava detayları sağlayan popüler markalardan bazıları tarafından sağlanmaktadır. Web sitenize veya blogunuza bir göz atın ve hava widget'ları ekleyin.

5 Ücretsiz Hava Durumu Widgeti

1. Accuweather Widget

Accuweather en popüler hava durumu bilgisi veren web sitelerinden biridir. Accuweather, web sitesi için ücretsiz hava widgeti sunuyor. Accuweather widget'ı, masaüstü veya mobil cihazlara göre otomatik olarak yeniden boyutlandıran duyarlı bir tasarım sunar. Accuweather widget'ları farklı boyutlarda ve birçok hava durumu görüntüleme seçeneğinde mevcuttur.

Accuweather Widget

2. Booked.net Weather Widget

Booked.net popüler otel ve uçuş rezervasyonu yapan web sitesidir. Web siteler için uygulanması kolay bir  ücretsiz hava widgeti sunuyorlar. Web siteniz için hangi widget'ın kullanışlı olabileceğini seçmek için üç tür widget Lite widget'ı, Büyük widget'lar ve Küçük widget'ları sunuyor.

Booked.net Weather Widget

3. YoWindow weather widget

YoWindow hava widgeti ile hava durumu resimlerini görürsünüz, sadece sayıları değil. YoWindow hava widget herhangi bir web sitesinde, Blogger, WordPress ve MySpace için kullanılabilir. Widgeti çok güçlü yapan bir çok özelleştirme seçeneği vardır.

YoWindow weather widget

4. Free Weather Stickers

Wunderground Weather Stickers ihtiyacınıza göre widget'i seçme seçeneği sunar. Özelleştirme teklifi ile çok sayıda widget seçeneği sunuyorlar. Widget stilini ve özelleştirmeyi seçtikten sonra basit kodu edinin, sitenize yerleştirin. Hava durumu detayları sitenizde gösterilmeye başlayacaktır.

Free Weather Stickers

 


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?


Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.


Etiketler:


Bu yazı daha önce 92 kez okundu.

Ogznet.com

Zaman buldukça siteye yeni ve faydalı yazılar yazmaya çalışıyorum. 2004'ten bu yana web siteler yapıp yönetiyorum.

Yorum Yaz

guvenlik

Hemen mail adresinle kaydol

Yeni Yazılardan İlk Senin Haberin Olsun

feedburner
stats
Engelleyiciyi kapattım!