Web Sitesi Ekran Görüntüsü Almak için 15 Yol

Web Sitesi Ekran Görüntüsü Almak için 15 Yol

Web sitelerinin ekran görüntülerini almak muhtemelen internette en çok yapılan görevlerden biridir. Web sitelerinin ekran görüntülerini almanızı sağlayan eklenti veya tek başına bağımsız uygulamalar olabilir. Tüm bu araçlardan 15 tanesini listeledik.

İnternet sayfası ekran görüntüsü almak için eklentiler:

Save as image - bir sayfayı, çerçeveyi veya bir görüntüyü doğrudan Firefox'tan kaydetmenizi sağlayan bir Firefox eklentisi.

Pearl Crescent Page Saver - jpg veya png formatında web sayfalarının görüntülerini kaydedin; tüm sayfayı veya sadece bir kısmını kaydedin. Görüntüyü otomatik olarak daha küçük bir boyuta ölçekleme yeteneği ile.

Picnik for Firefox - Picnik çevrimiçi resim editörü kullanıyorsanız, bu Firefox eklentisi, halihazırda açılmış olan web sayfasının ekran görüntüsünü kolayca içeri almanızı sağlar.

Snissa - web sayfası ekran görüntüleri almak için basit Firefox eklentisi.

Screengrab! - Pencerenin görünen kısmını, tüm sayfayı, yalnızca bir seçimi veya bir web sayfasının belirli bir karesini kaydetmenize izin veren bir eklentidir.

ieSnapshotter - Internet Explorer için web sayfalarının ekran görüntülerini ve küçük resimlerini almanızı sağlayan bir shareware eklentisi.

İnternet sayfası ekran görüntüsü almak bağımsız programlar

SnagIt - ekran görüntüsü yakalama için kesinlikle en iyi programlardan biri, ihtiyacınız olabilecek tüm seçeneklerle birlikte. Firefox ile bütünleşir, standart Windows yazdırma ekranı işlevini değiştirebilir ve çeşitli kullanım türleri için profiller oluşturmanızı sağlar. Satın almadan önce ücretsiz deneme sürümünü deneyebilirsiniz.

FastStone Capture - Windows, nesneler, tam ekran, dikdörtgen bölgeler ve hatta serbest seçimli bölgeler de dahil olmak üzere ekranda bir şey yakalama yeteneğinin yanı sıra, kayan bir kontrol paneli ile ekran görüntüleri almak için güçlü bir yardımcı program.

WebShot - web sayfalarının veya tüm web sitelerinin ekran görüntülerini ve küçük resimlerini almanızı sağlayan bir program.
Ana avantajı, ekran görüntülerini alma sürecini otomatikleştirmenizi sağlayan güçlü komut satırı yardımcı programıdır.

Paparazzi! - Mac OS X için web sayfalarının ekran görüntülerini almanızı sağlayan küçük bir uygulama.

PrintKey - baskı ekranı işlevinizi daha fazla özellik ile daha iyi bir şekilde değiştirir. Ücretli bir sürüm var ancak sağlanan bağlantıda eski, desteklenmeyen, ücretsiz bir sürüm de bulabilirsiniz.

I4X Screencatcher - aktif pencerenin, tüm ekranın veya seçilen alanın ekran görüntülerini bu araç ile alabilirsiniz.

InstantShot - Mac OS X için, menü çubuğunuzda bulunan gelişmiş ve ücretsiz bir uygulama ve size bir bölge, kısayol tuşları, birkaç çıktı biçimi, görüntü ölçekleme ve diğer pek çok şeyi yakalama gibi çok sayıda ekran yakalama seçeneği sunar.

İnternet sayfası ekran görüntüsü almak  web tabanlı uygulamalar

WebShotsPro - bir URL adresi girin ve söz konusu web sitesinin ekran görüntüsünü alın. Basit. Yine de ekran görüntüsünü almadan önce oldukça uzun bir süre ile karşılaşabilirsiniz.

Thumbalizr - Thumbalizr, URL'lerini yapıştırarak web sitelerinin ekran görüntülerini oluşturmanızı sağlar; Tek sorun, her zaman işe yaramamasıdır.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 432 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Web Sitesi Ekran Görüntüsü Almak için 15 Yol konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Web Sitesi Ekran Görüntüsü Almak için 15 Yol ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Web Sitesi Ekran Görüntüsü Almak için 15 Yol ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "