Ogznet.com

icon Web

Webmaster'ler için yardımcı konular, php scriptler, html 5 templateler, arama motoru optimizasyonu hakkında öneriler ve bilgiler, Google arama motoru hakkında resmi duyurular, Search Console ile ilgili tüm detaylar ve web site sahipleri için öneriler. Kişisel SEO ve webmaster bloğu, güncel SEO ve Wordpress makaleleri ile kendi blog sitenizi veya kurumsal firma sitenizi kurmanıza yardımcı kaynaklar. Site yönetimi araçları.

SSL Sertifikalarının Arasında ki Fark Nedir?

Web sitelerinin güvenliğini sağlamak için kullanılan bu hizmetler, kullanıcı verilerinin farklı kullanıcıların eline geçmemesi için kurulmaktadır. SSL sertifikaları, e-ticaret siteleri için zorunlu bir yapı olmakla birlikte kimlik bilgisi veya kredi ..

Tek Sayfada Çoklu Google reCAPTCHA Kullanımı

Birden fazla form içeren sayfalarda spam doğrulama için her zaman birden fazla reCAPTCHA gerekir. Google yeni reCAPTCHA kütüphanesi ile "Ben bir robot değilim" ve Javascript parametresi ile bu çoklu doğrulamayı kolayca yapabilirsiniz.

Sitene Google Arama Kutusu Ekle (Yeni)

Sitenize gelen ziyaretçilerin aradığını rahatlıkla bulabilmesi için artık sitenize mutlaka arama kutusu eklemelisiniz. Aşağıda göreceğiniz arama kutusunu sizde kolay bir şekilde sitenize ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz PHP Hosting - Ücretsiz Web Hosting

Bir web sitesi kurmak belirli bir maliyet içerir. Bu nedenle ihtiyaçlarınız için en iyi ücretsiz web hosting sağlayıcısını seçmek masrafları azaltmanıza yardımcı olabilir. Ücretsiz Php Hosting hizmeti veren pek çok servis var ama bu makaledeki sitele..

cPanel Ücretsiz SSL Kurulumu

Web siteniz için ücretsiz SSL sertifikası alımı ve kurulum işlemlerini resimli olarak bu makalede bulabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek web sitenize ücretsiz SSL sertifikası kurulumu yapın.

Ücretsiz Yönetim Paneli Şablonu (Admin Template)

En iyi açık kaynak yönetici kontrol paneli teması. Bootstrap üzerine kurulu olan AdminLTE, ekran duyarlı tasarım ve yaygın olarak kullanılan bileşenler sunar. Hazırlayacağınız sitelerin yönetim paneli için ücretsiz ve profesyonel bir yönetim paneli ş..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!