İnternet

WeTransfer’e Alternatif Siteler

29 Kasım 2017 3436 12 dk, 42 sn
WeTransfer’e Alternatif Siteler
Abone Ol 
Web, iPhone, Windows, Android, Mac ve daha fazlası için WeTransfer’e alternatif siteler. Bu liste, WeTransfer’e benzer toplam 40 uygulama içeriyor.

sendgb.com

4GB'a kadar ücretsiz dosya aktarma hizmeti. Kayıt gerekli değil. SendGB dosyaları 14 gün boyunca tutar!

SendGB.com

MediaFire

MediaFire, dosyaların internete yüklenmesi ve indirilmesi için basit bir çözümdür. İndiriciler için olumlu bir deneyim sağlamaya odaklanıyor ancak yükleyenler için aynı şey geçerli değil.

MediaFire'da barındırılan dosyalara doğrudan erişilebilir - indirmeyi başlatmak için bekleme süresi yoktur,
ve ne kadar veya ne sıklıkta indirebileceğiniz konusunda sınır yoktur. Birden fazla dosya aynı anda indirilebilir.

MediaFire

Send Anywhere

Kullanıcıların bulut depolaması olmaksızın eşzamanlı olarak gerçek zamanlı dijital içeriği paylaşmasına olanak tanıyan çapraz platform dosya paylaşım hizmeti.

Messenger veya bulut tabanlı depolama uygulamalarının aksine, her platformdan dosya göndermeye, son kullanıcının, istediğiniz dosya türüne ve boyutuna, Android, iOS ve Masaüstü sistemlerinden istediğiniz sayıda dosya gönderilebilmesini sağlar.

Her Yerde İlet p2p ağını kullanarak bulut depolama alanını atlamakta ve böylece aktarım işlemini daha güvenli ve daha hızlı hale getirmektedir.

Bu basit, sınırsız ve anlık dosya aktarma uygulaması, dosya paylaşımını her zamankinden daha kolay hale getirecektir!

Kaydınız yoksa oturum açmanıza gerek yoktur. Tek ihtiyacınız olan cihazları eşleştirmek için 6 haneli bir kod.
https://send-anywhere.com ile tüm mobil cihazlar (Android, iPhone, iPad, iPod) ve PC (MAC, Windows, Linux) arasında herhangi bir boyuttaki herhangi bir dosya türünü (fotoğraflar, uygulamalar, videolar vb.) paylaşın.

Send Anywhere

pCloud

pCloud, gereksinimlerinize tam olarak uyacak ücretsiz bir bulut hizmetidir.

PCloud Kripto ile en önemli dosyalarınızın güvenliğini garanti edebilirsiniz,

Tüm cihazlarınızı anında senkronize edin!

Dosyalarınızda yaptığınız değişiklikler hemen güncellenecektir.

 • İndirme ve yükleme bağlantıları paylaşma, belirli kullanıcılara klasörlere erişim verme.
 • Önemli verileri şifreleyin.
 • Müzik dinleyin ve çalma listesi oluşturun.
 • Videoları izleyin.

pCloud

Ge.tt

Ge.tt, dosyaları paylaşmanın basit ve hızlı olmasını sağlayan akıllı, anlık bir dosya paylaşım web uygulamasıdır. Dosyaların yüklenmesini beklemenize gerek yok! Dosyalarınızı seçtiğiniz anda bunlara bir bağlantı verilir. Ge.tt, Flash, Java appletleri veya başka eklentileri kullanmaz.

Kullanmak için bir hesaba ihtiyacınız yoktur (kayıt yaptırmanın ek avantajlarından yararlanabilirsiniz). Ge.tt'yi ziyaret edin, paylaşmak istediğiniz dosyaları sürükleyip bırakın veya dosyaları seçmek için sürükleyip bırak alanını tıklayın işte bu kadar. Ge.tt dosyalarınızı yüklemeye başlayacak ve paylaşmanız için anında benzersiz bir URL oluşturacaktır.

Anonim ve ücretsiz kullanıcıların 250MB dosya boyutu sınırı vardır. Premium'a 1GB'a kadar dosyaya izin verilir ve Premium + kullanıcılarına 200GB'a kadar (maksimum kapasite) izin verilir. Dosyalar son indirildikten 30 gün sonra silinir.

Ge.tt

UploadFiles.io

UploadFiles.io, tamamen ücretsiz bir dosya paylaşım servisidir, dosyaları güvenli bir şekilde ve anonim olarak yükleyebilirsiniz.

Dosyalar şifrelenir ve bulutta güvenli bir şekilde saklanır ve 30 gün sonra silinir. Dosyalarınızı hemen yükleyin ve paylaşılabilir URL'nizi hemen alın.

UploadFiles.io

Jumpshare

Jumpshare, menü çubuğuna yerleştirilmiş hızlı dosya paylaşımıdır. Bir dosyayı menü çubuğundaki Jumpshare simgesine sürüklemeniz yeterlidir ve bir bağlantı anında paylaşılacak şekilde panonuza kopyalanacaktır. Dosyalarınızı paylaşmanın daha kişisel bir yolunu arıyorsanız, Jumpshare uygulamasını kullanarak doğrudan e-posta gönderebilirsiniz.

Bunun yanında ayrıca not alma, ekran yakalama, ekran kaydı ve ses kayıt araçları sağlıyor. Sözdizimini vurgulama (metin, işaretleme veya kod) kullanarak notlar oluşturabilir, ekran görüntüleri alabilir ve açıklama yapabilir (şekiller yazabilir, çizebilir ve şekiller ekleyebilirsiniz), screencasts'ı kaydedin (sesli anlatım ve tıklama izleme ile) ve hızlı ses paylaşmak için ses kaydedin.

Güçlü dosya paylaşım özellikleri ve çevrimiçi 200'den fazla dosya biçimi önizleme yapabilen güçlü bir dönüştürme motoruyla paketlenmiş Jumpshare, dosyalarınızı paylaşmanın en hızlı ve en kolay yoludur.

Jumpshare

Smash

Smash, yeni nesil dosya aktarım hizmeti.
Smash, boyut sınırlamaları olmaksızın dosyalarınızı birden çok kişiye göndermenin benzersiz ve en basit yoludur. Buna ek olarak, Smash herhangi bir cihazdaki alıcıların fotoğrafları / resimleri görüntülemelerine, müzik dinlemelerine, videoları izlemelerine ve belgeleri doğrudan indirmeden izlemelerine olanak tanır.

Dosya yüklerken,
Smash ayrıca, reklam yapmadan tam ekran sunumuyla sanatçıları, tasarımcıları, müzisyenleri ve yaratıcı organizasyonları keşfetmenize yardımcı olur.

Smash

FileDropper.com

FileDropper.com, MegaUpload ve RapidShare gibi sitelere çevrimiçi dosya depolama için bir alternatif olarak oluşturuldu. Bu sitelerin aksine, kullanıcıyı rahatsız etmiyoruz ve can sıkıcı geri sayım sayaçlarını beklememelerini sağlıyoruz. İndirme bağlantısını agresif olarak yerleştirilmiş reklamlarla gizlemiyoruz.

Amacımız basit, en temel dosya barındırma hizmetini sunarak eşyalarınızı hızlı bir şekilde paylaşın.

Özellikler
Maksimum yükleme boyutu 5GB'dır. Dosyalar arka arkaya 30 gün içerisinde bir kez bile indirilmediyse kaldırılırlar. Eğer premium hesabınız varsa dosyalarınız asla silinmez.

File Dropper'a üye olmak size büyük fayda sağlar.
Dosyalarınızı kullanışlı bir dosya yöneticisinden takip edebilmeniz, indirme için şifre koruması ekleyebilmeniz, dosyaları özel olarak işaretlemeniz (yalnızca onları indirebilirsiniz) ve istenmeyen Dosyaları silmek için kullanabilmeniz içindir.

FileDropper.com

FilesAnywhere

FilesAnywhere, yedekleme, dosya paylaşımı, güvenli FTP barındırma ve web klasörleri için bulut depolama çözümleri ile ücretsiz 1GB çevrimiçi dosya depolama alanı sunar. FilesAnywhere güvenliğinin tadını çıkarın.

Özellikler

 • Klasörleri Senkronize Edin, Olmayan Yedeklemeleri Zamanlayın
 • WebFolder Sürücü Eşleme, Doğrudan Dosya Düzenleme
 • Dropbox Bağlantılarını Kullanarak Dosyaları Paylaşın
 • Çevrimiçi Belgeleri ve Resimleri Görüntüleme / Düzenleme
 • Fotoğraf Slayt Gösterileri, Video ve Ses Akışı
 • İçeriğe Göre Dosyalarda Ara, Özel MetaData
 • SSL Şifreleme, Güvenli FTP, WebDAV
 • Bir Çalışma Grubu Oluşturmak için Alt Hesap Ekle
 • Checkin / Checkout ile Sürüm Geçmişi
 • İşletmeler İçin Özel Site Markalaştırma

Share-Online

Share-Online.biz dünya çapında bir dosya kontrol projesidir.

share-online.biz

Framadrop

Framadrop, dosyaları gizli ve güvenli bir şekilde paylaşmanızı sağlayan ücretsiz çevrimiçi bir hizmettir.

Framadrop

Temp Share

TEMP SHARE, dosyaları sınırlı bir süre (3 gün ila 2 hafta arasında) göndermek, almak ve saklamak için kullanılan bir web uygulamasıdır. Bundan sonra dosyaları sunuculardan otomatik olarak silinir. Herkes aynı anda ve isteğe bağlı olarak indirme bildirimi ile en çok 20 alıcıya dosya gönderebilir.
Aktarımın içeriğini açıklamak için dosyalarla birlikte bir mesaj gönderilebilir. Ayrıca dosyalarınız kişisel veya çok önemliyse bir indirme şifresi belirlemek de mümkündür. Şimdilik, yükleme boyutu 10GB ile sınırlı, ancak kullanıcılar istediğin kadar yükleyebilir.

Temp Share

Firefox Send

Gönder özelliği, çevrimiçi paylaşımda bulunmak için büyük dosyaları (en fazla 1GB) karşıya yüklemenize ve şifrelemenizi sağlar. Bir dosya yüklediğinizde, göndermek istediğiniz kişiye aktarmak için bir bağlantı oluşturur. Gönderilen tarafından oluşturulan her bağlantı 1 indirme veya 24 saat sonra sona erer ve gönderilen tüm dosyalar Gönderim sunucusundan otomatik olarak silinir.

Diğerlerinin aksine, gönderen için bir eklenti gerektirmez ve herhangi bir tarayıcıda kullanılabilir.

Firefox Send

Quictransfer

Hızlandırılmış Dosya Aktarımı, Büyük Boyut Dosyalarınızı Göndermenin En Yeni Yolu linki: https://quictransfer.com/

Nasıl kullanılır: https://www.youtube.com/watch?v=6hgctnqE5Sg

Quictransfer

JustBeamIt

Tarayıcıdan dosya aktarımı akışı. Kayıt gerekli değil.

Oluşturduğu bağlantıların tek bir alıcı için tasarlandığını ve bir kez çalışacağını lütfen unutmayın. İndirme bağlantısı 10 dakika geçerlidir, daha sonra süresi dolar ve geçersiz sayılır, yani transfer gerçekleşemez.
Hizmetimiz vasıtasıyla her şey kaynaktan hedefe akar ve sunucularda hiçbir dosya içeriği kaydedilmez.

justbeamit.com

NoFile.io

Basit ve hızlı bir dosya depolama hizmeti.

nofile.io

Filedrop, eşyalarını wifi ile paylaşmak için küçük ve şirin bir uygulamadır. Dosyaları bilgisayarın yanına bırak

TransferBigFiles.com

TransferBigFiles.com, bilgisayar kullanıcılarının büyük dosyalarınızı herkese göndermesine izin verir. Videolar, resimler, belgeler veya bir e-posta eki olarak gönderilemeyecek kadar büyük herhangi bir dosya TransferBigFiles.com üzerinden gönderilebilir.

transferbigfiles.com

SendMyWay

Basit tek tıkla dosya barındırma çözümü.

sendmyway.com

Hightail

Hightail, dosyalarınızı ve klasörlerinizi herhangi birisiyle güvenli bir şekilde paylaşmanın profesyonel yoludur ...

hightail.com

MyAirBridge

MyAirBridge portalından verilerinizi herhangi bir yere kolayca, güvenilir ve güvenle gönderebilirsiniz ...

myairbridge.com/eng/

Upload.re

Upload.re, üye olmayan kullanıcılar için 5GB Dosya depolama alanı ve kayıtlı kullanıcılar için 10GB'lık ücretsiz bir dosya paylaşım hizmetidir. Dosyalar şifrelenir ve bulutta güvenli bir şekilde saklanır. Kayıtlı kullanıcılara, insanları web sitesine yönlendirerek para kazanmak için bir tavsiye programı sunar. Yüklemelerde sınır yoktur ve indirme sayfasında da bekleme süresi yoktur.

Upload.re

Sharefile

ShareFile by Citrix, müşterilerle iş dosyalarını kolayca ve güvenli bir şekilde değiştirebileceğiniz özel markalı, parola korumalı bir alan oluşturmanızı sağlar. Büyük dosyalar göndermek, ister güvenli bir dosya aktarımı yapmak ya da sadece proje ile ilgili dosyaların gönderilebileceği bir işbirliği alanına ihtiyaç duyarsanız, ShareFile sizin için bir çözüme sahiptir.

ShareFile'ı ücretsiz deneme için kaydolun ve milyonlarca muhasebecinin, grafik tasarımcının, danışmanın, avukatın, mimarın ve diğer endüstri profesyonellerinin, güvenli dosya paylaşım çözümlerimizle nasıl zamandan ve paradan tasarruf ettiklerini deneyimleyin!

sharefile.com

DropSend

Büyük dosyalarınızı 2GB'a kadar e-postayla gönderin. Dosyaları çevrimiçi paylaşın. Dosyalarınızı başkalarıyla paylaşın dropsend kullanarak verilerinizi arşivleyin.

FileDog.io

Dosyaları ücretsiz olarak anonim olarak yükleyin. FileDog, dosyaları paylaşmayı kolaylaştırır. Yüklemek ve paylaşmak için sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

https://www.filedog.io

DropJar.com

Dropjar, kullanıcılar arasında 10 GB'a kadar büyük dosyalar göndermek için ücretsiz bir servistir ve dosyanın yeniden yüklenmesini beklemek için zaman ayırmadan aktarmaları duraklatabilir ve devam ettirebilirsiniz.

pCloud Transfer

PCloud Transfer ile büyük dosyalarınızı herkese gönderebilirsiniz,
Kayıt gerekli değil! Aktarım başına 5 Gb'ye kadar.

WeSendit

WeSendit, arkadaşlarınıza güvenli bir şekilde 5 GB'a kadar dosya göndermenizi sağlar ve her yükleme, çekici ödüller ve kuponlar kazanma şansı verir.

SmartIO

SmartIO, içeriği akıllı telefonlara ve tabletlere aktarmanızı, kurtarmanızı ve yedeklemenizi sağlayan bir içerik yönetimi çözümüdür.

Filemail

Büyük dosyalar göndermenin en kolay yolu, herhangi bir kayıt gerekli değildir! Büyük dosyaları herhangi bir e-postaya ücretsiz olarak 30 GB'a kadar aktarın.

Quictransfer.com

Quictransfer: üye kaydı olmaksızın dosyaların basit ve kolaylıkla yüklenmesi ve dosyaların paylaşımı. Quic protokolünü kullandığımız için Google Chrome Tarayıcıyı Seviyoruz.

FileSharing24

FileSharing24, tüm dünyadaki arkadaşlarınıza dosya göndermek için ücretsiz bir servistir. Büyük dosyaları ücretsiz olarak 5GB'a aktarın. Şifre korumalı.

Transfer.co

Transfer.co basit, güvenli ve süper hızlı. Kullanmak için bir kayıt olmanız gerekmiyor. Sadece transfer için dosyaları ekleyin ve benzersiz URL'yi e-postayla gönderin. Sürükle ve bırak...

TransferNow

Transfernow, ücretsiz büyük bir dosya aktarımı hizmetidir. Bir arkadaşınıza veya ailenize e-posta veya paylaşım bağlantısı yoluyla 2 GB'a kadar büyük dosyaları paylaşabilir veya gönderebilirsiniz.

JumboMail

Ücretsiz olarak 5GB'a kadar veya yükleme kodlarıyla 20GB'a kadar büyük dosyaları göndermek için bulut tabanlı bir dosya aktarım hizmeti.Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


Günlük yeni bloglar için abone olun!Yorumlar (1)

avatar
Hakan 14 Aralık 2019

mega.com ve trtransfer.net de vardı. Gayet iyi ve kullanılabilir.

Cevapla

Yorum Yaz

Yukarı kaydır