WhatsApp artık herhangi bir dosya türünü paylaşmanıza olanak tanıyor

WhatsApp artık herhangi bir dosya türünü paylaşmanıza olanak tanıyor

WhatsApp son güncellemesinde yeni bir özellik ekliyor: herhangi bir dosya türünü paylaşma özelliği. WhatsApp daha önce yalnızca belgeleri, fotoğrafları ve videoları desteklerdi, ancak kullanıcılar 100 MB'a kadar herhangi bir dosyayı paylaşabilir artık.

 Bu yeni güncelleme, yürütülebilir dosyaları veya diğer dosyaları paylaşmak isteyenler için son derece faydalı olduğunu kanıtlayabilir.

İş yerinde WhatsApp kullanan, aksi halde e-posta yoluyla paylaşmak zorunda kalacak insanlar için de yararlı olabilir. Masaüstü ve web uygulamalarıyla birleştiğinde, bu, WhatsApp'ı arkadaşlarınızla birlikte kullanmanın yanı sıra ekiplerle veya küçük bir işletme içinde kullanabileceğiniz güçlü hafif mesajlaşma hizmeti haline getirir.

WhatsApp ile herhangi bir dosya türünü göndermek için büyük bir avantaj var, daha da önemlisi, sıkıştırılmamış medyayı 100MB'a kadar gönderebilme özelliği yüksek kalitede fotoğraf ve video paylaşması anlamına geliyor.

WhatsApp'ın Android uygulamalarının kötü amaçlı yazılım sürümlerinin yayılmasına neden olabileceği bazı riskler olsa da, kullanıcıların uygulama mağazalarına ihtiyaç duymadan doğrudan uygulamaları paylaşabilmeleri büyük yarar sağlamaktadır.

Çoğu kişi, uygulamayı yalnızca telefonlarında kullanıyor olsa da, web ve masaüstü istemcileri dosya paylaşımı için kullanılabilir - bu da bağlantıları tıklama ve dosyaları web'de indirmenin aynı tehditlerin geçerli olacağı anlamına gelir.

Temel bir sohbet uygulaması olarak başlatılmış olsa da, WhatsApp video araması gibi daha gelişmiş özellikler eklemiştir. Yeni güncelleme aynı zamanda küçük ama temiz bir özellik ekliyor - kamera görünümüne açıldığında otomatik olarak son fotoğraflarınızın ve videolarınızın bir araya geldiğini gösterir.

Güncelleme, bugün hem iOS hem de Android kullanıcılarına yayınlandı.

 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 435 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" WhatsApp artık herhangi bir dosya türünü paylaşmanıza olanak tanıyor konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere WhatsApp artık herhangi bir dosya türünü paylaşmanıza olanak tanıyor ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda WhatsApp artık herhangi bir dosya türünü paylaşmanıza olanak tanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al