Ogznet.com
Ogznet.com
Image from Pixabay

En iyi 11 WhatsApp Etiket Uygulaması 2020

WhatsApp’ın sıkıcı emojilerinden sıkıldınız mı? Mükemmel emoji ve çıkartma eksikliği nedeniyle duygularınızı tam olarak ifade edemiyor musunuz? Cevabınız evet ise, aşağıda listelenen en iyi Whatsapp etiket uygulamalarına göz atın ve sohbetinize daha fazla duygu ekleyin.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Bu uygulamalarda, arkadaşlarınıza ve ailenize gönderebileceğiniz en iyi ifade çıkartmaları ve çeşitli emojiler vardır. Kelimeler sizi ifade etmek için yeterli olmadığında bu uygulamaları indirin ve çıkartmalar yoluyla duygularınızı ifade edin. İşte Android ve iPhone için en iyi Whatsapp sticker uygulamaları.

1. WhatsApp için yeni çıkartmalar - Free WAStickerApp

 • Android / Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

WhatsApp için yeni çıkartmalar - Free WAStickerApp

Bu uygulama Android ve iPhone için en iyi WhatsApp çıkartma uygulamasıdır. Bu uygulamanın etiketlerini Whatsapp'ın en son sürümünde kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanmak için, önce bu uygulamayı açın ve ardından “ADD TO WHATSAPP(WHATSAPP'E EKLE) üzerine dokunun ve ardından eyleminizi onaylayın. Daha sonra WhatsApp'ı açın ve sohbetinize gidin. Şimdi emoji simgesine dokunduğunuzda aşağıda yeni etiket simgesini görebilirsiniz ve bu çıkartmaları kullanabilirsiniz. Hemen bu uygulamayı indirin ve arkadaşlarınıza ve ailenize yeni çıkartmalar gönderin.

2. Sticker Maker Studio!

 • iPhone / Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Sticker Maker Studio!

Kendi kayıtlı fotoğraflarınızdan özel çıkartma yapmak ister misiniz? Bu uygulama ile şimdi yapabilirsiniz! Sticker Maker uygulaması kendi fotoğraflarınız veya kaydedilmiş koleksiyonunuzla çıkartmalar oluşturmanızı sağlar. Herhangi bir mesajlaşma uygulaması, WhatsApp veya iMessage'da kullanabilirsiniz.

7000'den fazla kaliteli çıkartma koleksiyonuna sahiptir ve doğrudan WhatsApp veya iMessage ile paylaşma imkanı sunar.

3. Stickify: Top Stickers for WhatsApp

 • Android / Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Stickify: Top Stickers for WhatsApp

Bu uygulama her türlü özel yüksek çözünürlüklü çıkartmalar içerir. Bu etiketleri WhatsApp'ta gönderebilirsiniz. Ayrıca her çıkartma ile gönderilebilir birçok esprili mesaj önerileri keşfetmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Şimdi bu uygulamayı indirin ve çıkartmalar aracılığıyla duygularınızı ifade edin.

4. Stickify

 • iPhone / Ücretli

Stickify

Kendiniz, evcil hayvanlarınız, arkadaşlarınız veya tam anlamıyla aklınıza gelebilecek her şey için sınırsız eğlenceli çıkartmalar oluşturun. Fotoğraf kitaplığınızdaki fotoğrafları kullanarak % 100 özelleştirilebilir çıkartmalarla arkadaşlarınızı şaşırtın.

WhatsApp veya iMessage'daki herhangi bir konuşma balonuna veya fotoğrafa ekleyerek arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

5. GIPHY - Animated GIFs Search Engine

GIPHY - Animated GIFs Search Engine

Bu uygulama 1000'den fazla çıkartma içerir ve bunları WhatsApp ve iMessage'a gönderebilir. Bu uygulama kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Şimdi bu uygulamayı indirin ve WhatsApp çıkartmaları ile duygularınızı gösterin.

Cep telefonunuzda dünyanın en büyük animasyonlu GIF kütüphanesini taşıyabilirsiniz. Android ve iPhone için GIPHY, iMessage, Facebook, Twitter, Snapchat ve daha fazlası gibi favori sosyal kanallarınızda GIF'leri arama ve paylaşmanın en hızlı ve en kolay yoludur.

6. Wemoji - WhatsApp Sticker Maker

 • Android / Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Wemoji - WhatsApp Sticker Maker

Bu da en iyi WhatsApp etiket uygulamaları arasındadır. WAStickerApps, fotoğraflarınız ile kendi etiketlerinizi yapmanızı sağlar. Etikete metin, emoji ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz etiketi WhatsApp üzerinden paylaşabillirsiniz.

Sadece birkaç kolay adımda kendi özel etiketinizi yapabilirsiniz

 1. Etiket düzenleyiciyi açın
 2. Uygulamaya fotoğraf ekleyin
 3. Metin ve etiket ekleyin
 4. Kendi etiket paketlerinizi kaydedin
 5. Yayınlayın ve keyfini çıkarın.

7. WASticker for Whatsapp - WAStickerApps

 • Android / Ücretsiz · Reklam İçeriyor

WASticker for Whatsapp - WAStickerApps

Bu uygulama da WhatsApp için harika çıkartmalar içeriyor. Sohbeti daha ilginç hale getirmek için sohbetinizde bu çıkartmaları kullanabilirsiniz. Bu uygulama 30'dan fazla ilginç aşk çıkartmaları, yeni yıl çıkartmaları, günaydın çıkartmaları, mutlu yıllar çıkartmaları, iyi geceler çıkartmaları ve meme çıkartmaları gibi birçok türü içerir. Bu uygulama aynı zamanda çiftler çıkartmaları, sarılma çıkartmaları, teşekkür ederim çıkartmaları, üzgünüm çıkartmaları, yıldönümü çıkartmaları ve daha fazlasını içerir. Şimdi bu uygulamayı indirin ve bu WhatsApp çıkartmaları ile duygularınızı gösterin.

8. New Year Stickers for WhatsApp

 • Android / Ücretsiz · Reklam İçeriyor

New Year Stickers for WhatsApp

Yeni yıl kutlama temalı bir çıkartma uygulaması. Bu uygulamayı kullanmak için, önce bu uygulamayı açın ve ardından “ADD TO WHATSAPP(WHATSAPP'E EKLE) üzerine dokunun ve ardından eyleminizi onaylayın. Bundan sonra Whatsapp'ı açın ve sohbetinize gidin. Şimdi emoji simgesine dokunduğunuzda aşağıda yeni etiket simgesini görebilirsiniz. Hemen bu çıkartmaları kullanabilirsiniz.

WhatsApp çıkartması desteği sayesinde, bu uygulama sevdiklerinize özelleştirilmiş çıkartma göndermeyi destekler.

9. Sticker Maker - Make Personal Stickers

 • Android / Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Sticker Maker - Make Personal Stickers

Stickers Maker, konuşmalarınızı daha ilgi çekici hale getirmek ve kendinizi daha iyi ifade edebilmek için çıkartma oluşturmanızı sağlar. Emojilerden çok daha esnek bir özellik sunan 'Çıkartmaları' arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın. Bu, kullanıcıların kendilerini ifade etmelerine daha fazla esneklik kazandırır.

Sticker Maker uygulaması kendi çıkartma paketlerinizi oluşturmanıza ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza yardımcı olur!

Bu uygulama kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve internet bağlantısına gerek yoktur. Favori çıkartmalarınızı arkadaşlarınıza ve ailenize gönderme zamanı. Şimdi bu uygulamayı indirin!

10. Love Sticker

 • Android / Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Love Sticker

Bu uygulama, aşkınızı ifade eden çıkartmalar göndermenize yardımcı olur. İki aşık kalp arasında en güzel aşk duygularını ifade etmek için en güzel uygulama. Kalpler, güller ve ayrıca oyuncak ayılar ile aşkınızı en iyi şekilde ifade edin. WhatsApp, Facebook messenger, Instagram gibi en sevdiğiniz sohbet uygulamalarının herhangi birini kullanarak bu çıkartmaları paylaşabilirsiniz.

11. i2Sticker WAStickerApps

 • Android / Ücretsiz · Reklam İçeriyor

i2Sticker WAStickerApps

i2Sticker, WhatsApp'ta kullanılmak üzere şeffaf arka plana sahip, Messenger, Viber gibi diğer sohbet uygulamalarında kullanılmak üzere ise beyaz arka plana sahip devasa çıkartma koleksiyonlarına sahiptir.

Hemen bu uygulamayı indirin ve ailenize veya arkadaşlarınıza çeşitli yeni çıkartmalar gönderin. Uygulama 320+ çıkartma içeren 12 paket ile geliyor. Bu uygulamada, etiket galerisinden seçim yaparak kendi metninizi ekleyebilirsiniz. Yazı tipi boyutunu, stilini ve rengini değiştirme seçeneğiniz vardır. Bu uygulama kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve internet bağlantısına gerek yoktur.

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz