Winamp, All-in-One Müzik Çalar Olarak Geri Geliyor

Winamp, All-in-One Müzik Çalar Olarak Geri Geliyor

Bir zamanlar tüm bilgisayarlarda varsayılan müzik çalar olarak bulunan efsane müzik oynatıcısı Winamp, tam bir müzik çalar uygulaması olarak, geri dönüyor!

En iyi özelleştirilebilir müzik çalar uygulaması olan Winamp, tüm müziklerinizi dinleyebilmenizi sağlayan; oynatma listeleri, podcast'ler, radyo istasyonları ve daha fazlası ile bir mobil uygulama olarak yeniden geliyor.  

İlk olarak 1997'de piyasaya sürülen Winamp, faydalı müzik çalma özelliği ve inanılmaz topluluk yapımı temaları ile ünlü popüler bir ücretsiz medya oynatıcıydı. 2002 yılında AOL tarafından satın alındı ​​ve 2014 yılında Radionomy'ye satıldı. Winamp'a son kez 2013'te güncelleme yapılmıştı, bu yüzden yeniden canlanma haberleri uygulamayı uzun zamandır bekleyen hayranları tarafından memnuniyetle karşılandı.

Radionomy CEO'su Alexandre Saboundjian, şunları söyledi: “Gelecek yıl, Winamp'ın mirasıyla ancak daha eksiksiz bir dinleme deneyimi ile tamamen yeni bir versiyon olacak” dedi. “Evde sahip olabileceğiniz MP3'leri, aynı zamanda buluta, radyo istasyonlarına, belki de inşa etmiş olduğunuz bir çalma listesine kadar dinleyebilirsiniz.”

Esasen, plan hem masaüstü hem de mobil cihazlar için Winamp'ı güncellemek, böylece farklı kaynaklardan aldığınız tüm sesler için tek, aranabilir bir deneyim olacak. Saboundjian, Winamp'in hangi hizmetleri destekleyeceğini veya uygulamanın yeni sürümünün Apple Müzik, Spotify veya diğer ses platformları gibi şeylerle nasıl bütünleştirileceğini detaylandırmayı belirtmedi.

Winamp'in bu yeni sürümünün neye benzeyeceği hakkında daha fazla ayrıntı yok. Ve özellikle mobilde, tüm sesinizi toplamak ve aramak için merkezi bir yer olması fikri kesinlikle heyecan verici olsa da, şirketin bunu nasıl çıkarmayı planladığı belli değil. Winamp'in eskiden olduğu gibi, ses aldığımız tüm yerlerle bütünleşmesi, tam bir ayrılış gibi değil, aynı zamanda büyük bir sorudur.

Winamp'ın 5.8 sürümü bu hafta bazı hatalar ve uyumluluk sorunlarını çözmek için geliyor, ancak uygulamanın tamamen yenilenen versiyonu olan Winamp 6, 2019'da piyasaya sürülecek.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 158 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Winamp, All-in-One Müzik Çalar Olarak Geri Geliyor konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Winamp, All-in-One Müzik Çalar Olarak Geri Geliyor ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Winamp, All-in-One Müzik Çalar Olarak Geri Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın