Ogznet.com
Windows, Mac ve Cep Telefonları için WinZip Paylaş:

Windows, Mac ve Cep Telefonları için WinZip

Windows, Mac ve Cep Telefonları için WinZip

Winzip, dosya sıkıştırma, şifreleme, paylaşma ve yedekleme için dünyanın önde gelen zip yardımcı programıdır. WinZip ile dosyaları hızlı bir şekilde sıkıştırın ve açın ve çok daha fazlasını yapın.

WinZip, dosya sıkıştırma konusundaki her türlü ihtiyacınıza cevap verebilen faydalı bir programdır. Bu programı kullanarak dosyalarınızı sıkıştırabilir ya da sıkıştırılmış dosyaların içeriklerine ulaşabilirsiniz.

Tüm popüler arşiv dosya biçimlerini destekler.

  • E-posta eki boyutunu azaltmak için dosyaları sıkıştırın.
  • Bankacılık düzeyinde şifreleme ile dosyalarınızı koruyun.
  • Bilgisayarınızdaki, ağınızdaki ve bulut hesaplarınızdaki dosyalara erişin ve yönetin.
  • Dropbox, Google Drive, OneDrive ve daha fazlasına bağlanın.

WinZip ücretli bir program olup ücretsiz deneme sürümünü indirip belli bir süre kullanabilirsiniz.

WinZip programını bilgisayrınıza indirmek için buraya tıklayınız.

Dosyaları daha hızlı arayın
Bilgisayarınızda, acı veren dosya arama derdine son verin. Nereye koyduğunuzu hatırlamasanız bile yerel olarak, ağınızda veya bulut depolama alanında depolanan dosyaları hızlı bir şekilde bulmak için WinZip’in yeni yerleşik arama özelliğini kullanabilirsiniz.

Birden Çok PDF Dosyasını Tek Bir PDF'de Birleştirin
PDF'lerinizi birleştirmek için WinZip Pro veya Enterprise kullanın. Kaydetmek, sıkıştırmak veya paylaşmak için birden fazla PDF dosyasını tek bir PDF dosyasına dönüştürebilirsiniz. PDF'nizdeki sayfaların sırasını bile düzenleyebilir, ardından WinZip’in PDF güvenlik özellikleriyle birleştirebilir ve koruyabilirsiniz.

WinZip'in Dosyalar bölmesinde görüntülenen Zip dosyalarına kolayca dosya ekleyin. Dosyalarınızı WinZip Dosyaları bölmesindeki bir Zip dosyasına sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

WinZip'in Doğrudan Erişim Teknolojisi, bulutta depolanan büyük Zip dosyalarının görüntülenmesi ve sıkıştırılmasında önemli bir azalma sağlar.

POSIX TAR dosyalarını güncellenmiş sıkıştırma biçiminde açabilir ve açabilirsiniz.

Bir grup Zip dosyasını hızlı ve kolay bir şekilde açın ve kendi yerel dosyalarıyla değiştirin.

Gelişmiş kayıpsız MP3 sıkıştırmasıyla telefonunuzda veya bulut hizmetinde daha fazla müzik depolayın veya çalma listelerini daha kolay paylaşın. WinZip 24, gelişmiş Zipx biçimi sayesinde MP3 dosyalarınızı ortalama %15 - 20 oranında sıkıştırır.

Zip, Zipx, RAR, 7Zip, BZ2, LHA / LZH, VHD / VDMK, XZ ve daha fazlası dahil olmak üzere çok geniş sıkıştırılmış dosya türünü destekler. Şifrelenmiş dosyaları çıkartırken, WinZip kötüye kullanımı önlemek için geçici olarak çıkarılan tüm kopyaları siler.

WinZip Express, diğer uygulamalarda çalışırken bile popüler WinZip özelliklerini kullanmanızı sağlar. Explorer, Microsoft Office, tarayıcınız (yalnızca Pro), fotoğraflarınız (yalnızca Pro) ve Microsoft Outlook ile sıkıştırın, şifreleyin, paylaşın ve daha fazlasını yapın.

WinZip'in gücünü dokunmatik özellikli herhangi bir cihaz veya bilgisayarda kullanılmak üzere optimize edilmiştir ve sisteminizi tablet veya dizüstü bilgisayar modunda kullanmanıza bağlı olarak düzenini otomatik olarak değiştirir.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!