Program İndir

Bilgisayarınızı Kapatın, Yeniden Başlatın, Oturumu Kapatın veya Uykuya Geçirin

Wise Auto Shutdown

21 Ekim 2019 1767 2 dk, 21 sn
Bilgisayarınızı Kapatın, Yeniden Başlatın, Oturumu Kapatın veya Uykuya Geçirin
Abone Ol 
Wise Auto Shutdown, bilgisayarınızı normal bir şekilde veya belirlediğiniz bir zamanda kapanması, yeniden başlatılması, oturumu kapatması, uykuya ya da hazırda bekletme moduna alınması için ayarlamanıza olanak sağlar. Bilgisayarınızı açıp-kapatma işlemlerini çok daha kolay ve rahat hale getirir.

Wise Auto Shutdown ile otomatik olarak günün belli bir zamanında, ileri bir tarih ve saatte veya manuel olarak bir sürenin sonunda bilgisayarınız için kapatma veya yeniden başlatma gibi bir görev zamanlayabilirsiniz. Hatırlatıcıları etkinleştirebilirsiniz, böylece görevi yürütmeden 5 dakika önce haberdar olabilirsiniz. O zamana kadar tamamlanmamış bir işiniz varsa, görevi 10 dakika veya 4 saate kadar geciktirebilirsiniz.

Wise Auto Shutdown

Akıllı Otomatik Kapatma Arabirimi çok kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Menü yok, karmaşık seçenek veya iletişim kutusu yoktur. Arayüz iki panele ayrılmıştır. Herhangi bir görevi solda oluşturup, kolayca seçebilir ve o görevi sağa kaydırıp başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Bir görev başlattığınızda, Wise Auto Shutdown görev çubuğunda simge durumuna küçülecek ve arka planda sessizce çalışacaktır. Simgeye sağ tıklarsanız, görünen menü tek bir fare tıklamasıyla bilgisayarı hemen yeniden başlatmanıza veya kapatmanıza izin verir.

Wise Auto Shutdown tamamen ücretsizdir. Oldukça düşük miktarda CPU ve sistem belleği gerektirir. Windows 10 ve diğer Windows işletim sistemlerinde (64 ve 32-bit) çalışır.

Wise Auto Shutdown programını iş yerindeki bilgisayarımı kapatmayı unuttuğum zamanlarda, neden otomatik olarak bilgisayarı kapatmaya yarayan bir program olmasın derken buldum. Başka birkaç program daha denedim ama en gelişmiş ve aynı zamanda en sade olanı buydu. Türkçe dil desteği mevcut. Kullanırken sorun yaşamazsınız. İstediğiniz zamanda bilgisayarınıza kapatma, oturum kapatma, yeniden başlatma, uyku modu ve istediğiniz herhangi bir zamanda (günlük, belirli bir zamanda veya bir süre sonra) otomatik olarak kapatma işlemi yaptırabilirsiniz. Program başlatıldıktan sonra görev çubuğunda ve arka planda çalışır. Program simgesine tıklayarak programın arayüzünü masaüstüne geri alabilirsiniz ve gerekli ayarları yapabilirsiniz. Üstelik tüm bu özelliklere rağmen ücretsiz bir program.

Programın web sitesi: https://www.wisecleaner.com/wise-auto-shutdown.htmlEditör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


Günlük yeni bloglar için abone olun!Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

Yukarı kaydır