Ogznet.com
Ücretsiz Kayıt Defteri Temizleme Programı - Wise Registry Cleaner Paylaş:

Ücretsiz Kayıt Defteri Temizleme Programı - Wise Registry Cleaner

Ücretsiz Kayıt Defteri Temizleme Programı - Wise Registry Cleaner

Güvenle kullanabileceğiniz kayıt defteri temizleme programıdır.

Program kayıt defterinizi hızla ve güvenle tarar. Wise Registry Cleaner tarama sonucunda bozuk ve gereksiz dosyaları bulur. Bulunan dosyaları silerek sisteminizin hızını artirabilir ve can sıkıcı takılmalardan kurtulursunuz.

Kayıt Defteri Sorunlarını Düzeltme ve Bilgisayarınızın Performansını Artırma

Windows'u kullandığınızda kayıt defteri büyümeye devam eder, kayıt defterindeki eski öğeler de performansta bozulmaya ve hatta sistem çökmesine neden olur. Wise Registry Cleaner Windows kayıt defterini tarar ve kayıt defterindeki hataları ve kalan öğeleri bulur ve sonra bunları temizler. Windows kayıt defterindeki bu bozuk öğeleri düzelterek, sisteminiz daha hızlı ve daha kararlı çalışacaktır.

Pratik Yedekleme / Geri Yükleme Özelliği

Herhangi bir temizlik yapılmadan önce kayıt defteri otomatik olarak yedeklenir. Bazı sistem sorunlarıyla karşılaşmanız durumunda kayıt defterini önceki noktaya geri yüklemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, PC'nizde herhangi bir büyük sistem veya ağ yapılandırması değişikliği yapmadan önce istediğiniz zaman manuel olarak tam bir kayıt defteri yedeklemesi veya sistem yedeklemesi oluşturabilirsiniz.

Güvenle kullanabileceğiniz kayıt defteri temizleme programıdır.

Zamanlanmış Otomatik Kayıt Defteri Temizleme

Ana arayüzde, Wise Registry Cleaner'ı kayıt defterini kendi ihtiyacınıza göre günlük, haftalık veya aylık bir programda temizleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Wise Registry Cleaner planlanan süre dolduğunda kayıt defterini arka planda otomatik olarak temizler. Ayarlarda ayrıca, 'Tek tıklamayla temizle' simgesi oluşturabilir ve masaüstüne yerleştirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde, Wise Registry Cleaner'ı açmadan sadece simgeyi tıklatarak kayıt defterini temizleyebilirsiniz.

Daha İyi Performans için Sistem Ayarlarını Optimize Ediyor

Windows kayıt defterini temizlemek ve birleştirmek dışında, Wise Registry Cleaner hem sistem hızını hem de internet hızını iyileştirmek için ilgili sistem ayarlarını optimize edebilir. Tek tıklamayla optimizasyondan sonra PC'nizin performansında bir miktar iyileşme göreceksiniz.

İleri Düzey Kullanıcılar için Özelleştirilebilir Temizleme Seçenekleri

Normal, güvenli veya derin bir kayıt defteri taraması çalıştırmayı belirtebilirsiniz. Kayıt defterinin özel alanları, geçersiz dosya uzantıları, eski başlangıç programı girdileri, geçersiz yazılım yolları ve çok daha fazlası için taranabilir.

İstisnalara izin verilir, bu nedenle Wise Registry Cleaner'a kayıt defteri öğelerini belirli kelimelerle temizlemesini önleyebilirsiniz.

Çok Kullanıcılı Temizlik (Pro)

Bu yeni özellik, bir aile tarafından paylaşılan ev bilgisayarları ve halka açık yerlerde ortak bilgisayarlar gibi birden fazla kişi tarafından kullanılan bilgisayarlar için idealdir. Yönetici haklarına sahip kişiler, tüm kullanıcıların kayıt defterini bir kerede kolayca tarayabilir ve temizleyebilir. Kayıt defteri sorunlarını taramak ve düzeltmek için her bir hesap altında oturum açmanıza gerek yoktur.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!