WonderFox DVD Ripper Pro 15.0

WonderFox DVD Ripper Pro 15.0

DVD'lerinizi kolayca MP4, MOV, AVI, MPEG, MPG, WMV, MKV, M4V, MP3 gibi formatlara dönüştürerek bilgisayarınızda, telefon veya tabletinizde içeriği oynatabilirsiniz.

WonderFox DVD Ripper Pro, DVD'lerinizi AVI, MP4, MKV, MPG, WMV, MOV, MTS, M4V, ASF, DVC, MTS, M2TS, WEBM, FLV, SWF, VOB, F4V ve 3GP formatlarından birine dönüştürerek iPad, iPhone ve Android gibi cihazlara riplemenizi sağlar. Ayrıca ripleme işlemleri sırasında videolarınızın kalitesinde en ufak bir değişiklik olmaz.

DVD Ripper Pro mükemmel bir ripleme programıdır. İnanılmaz derecede hızlı ve basit bir şekilde ripleme, düzenleme seçenekleri ve çıkış formatları sunar.

  • 1:1 kalitede Video, ISO ve DVD Klasörüne DVD Ripleme
  • 3 adımda DVD ripleme ve dönüşüm
  • Yeni veya klasik eski DVD'leri destekler
  • Çok hızlı ripleme (ortalama bir DVD için 10 dakikadan az)
  • DVD'yi telefon, bilgisayar, tablet ve diğer cihazlar için dönüştürün

150 dakikalık DVD'yi MP4'e MP4, AVI, MKV, MOV, WMV'ye sıfır kalite kaybı ile 20 dakikada ve aynı DVD'yi MPG'ye (5 ~ 10 dakika) içinde ripleme yapar.

WonderFox DVD Ripper Pro

WonderFox, DVD Ripper Pro, aynı zamanda çeşitli koruma tekniklerinin de kaldırılabiliyor. Yazılım ile ne yapmayı istediğiniz size kalmış. Sadece dünyanın neresinde olursanız olun faaliyetlerinizi düzenleyen yasaları aklınızda bulundurun.

Yerleşik öntanımlı DVD şifre çözme ve kod çözme teknolojisine ile, standart DVD (Disc/Klasör/ISO) video formatından DVD'den AVI, DVD'den MP4, DVD'den MKV, DVD'den MPG, WMV, MOV, MTS, M4V, ASF, DVC, MTS, M2TS, WEBM, FLV, SWF, VOB, F4V, 3GP ve 3GP2 formatlarına kadar birçok formatta içeriği kopyalamanıza yardımcı olur.

WonderFox DVD Ripper Pro, oldukça karmaşık bir işin ne kadar kolay gerçekleşebileceğini gösteren mükemmel bir iş çıkarır. Filtreler ve efektler ekleyebilir ve hatta videoyu kırpabilirsiniz.

Dosya çıkış ayarlarınız seçildiğinde, 'Çalıştır' düğmesine basmanız ile dakikalar içinde videonun riplenerek size gönderilmesini sağlayacaktır. Hızlı, kolay ve mükemmel.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 438 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" WonderFox DVD Ripper Pro 15.0 konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere WonderFox DVD Ripper Pro 15.0 ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda WonderFox DVD Ripper Pro 15.0 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın