WonderFox DVD Video Converter

WonderFox DVD Video Converter

DVD'yi kopyalayabileceğiniz, YouTube videolarını indirebileceğiniz ve video ve ses dosyalarını dönüştürebileceğiniz kaliteli bir program. En sevdiğiniz DVD'leri kopyalayıp dönüştürmek için birkaç saat harcadığınız zamanlara veda edin. Ayrıca tüm ziyaretçilerimize 8 Aralık 2018 tarihine kadar indirip yüklemeniz şartıyla ücretsiz full lisans anahtarı veriyoruz.

WonderFox DVD Video Converter - Hızlı Bir Şekilde DVD'leri dönüştürme

WonderFox DVD Video Converter temel olarak DVD'leri dijital formatlara yedeklemek için tasarlanmıştır. Ayrıca, video ve ses dosyalarını dönüştürmek ve Youtube videolarını indirmek için de kullanılabilir. Programın videoları düzenleme özellikleride mevcuttur. Bu 4 ana işlev, onu güçlü bir hepsi bir arada video dönüştürücüsü yapar.

WonderFox DVD Video Converter

Özellikler

DVD Video Converter, DVD'leri birçok formata dönüştürebiliyor. Ayrıca bir Youtube indirici, bir video dönüştürücü olarak kullanılabilir. Bu program H264, HD AVI, HD MP4, HD MOV, FLV, HD WMV, AVI, MP4, VOB, MKV, TS / MTS / M2TS, WMV, MPEG, WEBM gibi neredeyse tüm popüler formatlara DVD dönüştürmek için destekler vb.

Program nasıl çalışır?

DVD Video Converter arayüzü kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Arayüzdeki eğitici, videonun, nasıl dönüştürüleceğini, nasıl indirebileceğini ve DVD'leri nasıl yedekleyeceğinizi açıkça gösterir. Çıktı formatlarını (AVI, HD MP4, HD MOV, FLV, HD WMV, AVI, MP4, VOB, MKV, TS / MTS / M2TS, WMV, MPEG, WEBM gibi) manuel olarak seçebilirsiniz. Ayrıca, video ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Fonksiyonlar

WonderFox DVD Video Converter birçok özelliğe sahiptir. İşte programın bazı temel özellikleri:

DVD Yedekleme - Gelişmiş yerleşik bir teknolojiyle, DVD'leri hızlı bir şekilde dönüştürmenize yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken "Load DVD" ye tıklamak, sonra WonderFox DVD Video Converter, DVD'leri çok sayıda video formatına dönüştürecektir.

Video / sesi diğer formatlara dönüştürün - Bu yazılım, AVI, MPG, MKV, MP4, WMV, MOV, TS, VOB, WebM, Html5 video, MP3, AC3, AAC, FLAC ve daha birçok video / ses formatlarını destekler. Bu yazılımı birkaç dakika içinde kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Ease ile YouTube'dan Video İndirin - Ayrıca bu yazılımı kullanarak doğrudan video indirebilirsiniz. Sadece videonun URL'sini kopyalayıp programa yapıştırmanız yeterli.

Sonuç

WonderFox DVD Video Converter, kullanışlı bir yazılımdır. Bu yazılım, DVD'leri yedekleme, videoları dönüştürme ve Youtube videolarını indirme konusunda size yardımcı olabilir. WonderFox DVD Video Converter gerçekten mükemmel kalitede bir programdır, sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz.

Şimdi bu yazılımı 8 Aralık 2018'e kadar ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Lütfen yazılımı aşağıdaki hediye lisans anahtarıyla etkinleştirin:

VC-DVCB-9F4C800784-EB86CAF8C5-30CFFBFF6F

Ömür boyu ücretsiz, sadece program güncellemelerini alamayacaksınız.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 186 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" WonderFox DVD Video Converter konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere WonderFox DVD Video Converter ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda WonderFox DVD Video Converter ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al