WonderFox HD Video Converter Factory Pro

WonderFox HD Video Converter Factory Pro

HD videoyu 300'den fazla biçime ve cihaza dönüştürün - Basit ama daha hızlı. Şu anda en iyi HD video dönüştürücü olduğunu iddia eden bu alanda birçok HD video dönüştürücü var. Ama uzun bir süre için HD video dönüştürme fikriniz varsa, WonderFox HD Video Converter Factory Pro'yu denemeniz gerekir.

4K (UHD), 1080P (FHD), 720P (HD), 480P (SD) video dönüşümlerinde tam denetim.

Genel Video için HD Video
Bu HD dönüştürme yazılımı en yeni kodlayıcı H265 (HEVC), VP9 ve diğer h-video formatlarını desteklemektedir. Multi-track HD video M2TS, MKV, AVCHD, HDTV BDAV ve MPEG-TS, HD video kamera ve 300'den fazla video ve ses kodeklerini dönüştürür.

SD Video HD Video
HD Video Converter Factory Pro, gelişmiş High-Definition (HD) video dönüştürme teknolojisi ile donatılmıştır. HD-MP4, HD MKV, HD AVI, HD MTS, HD TRP, hatta 4k standardı gibi Standart Çözünürlük (HD) ile Yüksek Çözünürlüklü (HD) videoların dönüştürülmesinde en iyi sonucu verir.

Olağanüstü 5X Sıkıştırma Hızı

İstediğiniz Cihazlarda Video İzleyin Her Zaman, Her Yerde

Gelişmiş bir video kompresörü ile entegre edilen bu video dönüştürücü program, minimum Kalite Kaybı ile videoyu (HD videoları SD videolara dönüştürür) küçültecek! Ve dönüştürülen videolar orijinallerden neredeyse ayırt edilemez. Böylelikle, cihazlarınızda bazı depolama alanlarını boşaltabilirsiniz, tek başına, en geniş seçenek olan HDTV için en uygun parametreleri hazırlar.

Ne İndirmek İsterseniz?
Çevrimiçi Video
Yüksek tanımlı bir video dönüştürücü olsa da, bunu YouTube'dan MP3, MP4, AVI video indirme programı olarak kabul edebilirsiniz.

Sadece birkaç tıklamayla, HD video dosyalarını kolayca indirebilirsiniz (4K video, yeni VR video, 360 derece video, HD MP4, HD MKV, HD AVI, HD TS, HD ASF, HD MOV, HD WMV) ve daha sonra transfer edebilirsiniz. Onları taşınabilir cihazlarınızın herhangi birine gönderebilirsiniz.

Toplu indirme modu, çoklu görevleri yönetmenize yardımcı olur.

Gerçek Zaman Tasarrufu - 50X Daha Hızlı Video Dönüştürme Hızı
HD Video Converter Factory Pro, bilgisayar donanımınızdan yararlanmak için tasarlanmıştır. Uygun teknoloji ile video dönüştürme işleminde CPU kullanımını artırarak Multi-CPU ve Hyper Threading'i destekler.

Bunun dışında, benzersiz kodlayıcı teknolojisi ve toplu dönüştürme modu ile, 50X daha hızlı dönüşüm hızını artırabilir.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro, h video veya h.video üzerinde odaklanan bir programdır. Bu sadece video kodlayıcı yazılımı ve hd video kod dönüştürücü veya söylemek değil, HEVC dönüştürücü ve OGV dönüştürücü değil, aynı zamanda bir video editörü yanı sıra bir PS4 video dönüştürücü, çerçeve oranı dönüştürücü, ses dönüştürücü ve video indirici.

Program kaliteli ancak, ücretlidir. 1 yıllık ve 1 bilgisayar için 29,95 Dolar, sınırsız süre ve 1 bilgisayar için 34,95 Dolar, sınırsız süre ve 3 bilgisayar için 59,95 Dolar fiyatlandırma etiketine sahiptir.

Daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Dosyayı İndir (55,3 MB)
Daha önce 6 kez indirildi.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile