WonderFox Photo Watermark ile Fotoğraflara Filigran Ekleme

WonderFox Photo Watermark ile Fotoğraflara Filigran Ekleme

Sosyal medya, insanların internette fotoğraf paylaşmasını kolaylaştırır. Ancak, bir başkası fotoğrafınızı ve resimlerinizi, internetten kopyalayıp sizin izniniz olmadan kullanabilir. Fotoğraflarınızın kopyalanmasını önlemek için WonderFox Photo Watermark sizin için iyi bir seçimdir.

WonderFox Photo Watermark, fotoğraflara filigran ekleyerek fotoğraflarınızın telif haklarını korumak için kullanılabilecek güzel bir filigran programıdır. Böyle bir programla kendi fotoğraflarınızı koruma altına alabilirsiniz ve böylece fotoğraf koruma sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.

WonderFox Photo Watermark

WonderFox Photo Watermark Programının Ana Özellikleri

WonderFox Photo Watermark, birçok kullanışlı işlevi olan işlevsel ve pratik bir programdır. Ana işlevlerinden biri, fotoğraflarınıza metin filigranı veya görüntü filigranı eklemek için kullanabilmenizdir. Metin filigranı zengin yazı tiplerini, sembolleri, gölge ve efektleri destekler. Görüntü filigranında ise şirket logosu gibi istediğiniz herhangi bir resmi filigran olarak ekleyebilirsiniz. Görüntü filigranı eklemek isterseniz, “image” düğmesine tıklayabilirsiniz. Arayüzün sağ tarafında birçok resim görünecektir. Özel resim filigranı ekleyebilir veya filigran örneğinden görüntüler seçebilirsiniz. Metin filigranı eklemek isterseniz, işlem, görüntü filigranı ile aynıdır.

WonderFox Photo Watermark'ın bir başka işlevi de bu yazılımın toplu filigranı desteklemesidir. Bu bir seferde fotoğraflarınızın tümüne filigran ekleyebileceğiniz anlamına gelir. Toplu işlem çok hızlıdır. Örneğin, 300'den fazla fotoğrafa filigran eklemeniz yalnızca bir kaç dakika sürer.

WonderFox Photo Watermark, JPG, GIF, BMP, PNG, TGA, TIF, ICO, PCX vb. gibi çok sayıda görüntü formatını desteklemektedir. Ayrıca, fotoğraf yeniden boyutlandırma (piksel ve yüzde), fotoğraf yeniden adlandırma, fotoğraf çerçevesi ve fotoğraf kırpma (istenmeyen parçaları kaldırma veya fotoğraflarınızın ana bölümlerini büyütme) WonderFox Photo Watermark tarafından desteklenir.

WonderFox Photo Watermark

WonderFox Photo Watermark ile Fotoğraflarınıza Filigran Ekleme

WonderFox Photo Filigranın kullanımı kolaydır ve fotoğraflarınıza sadece 3 adımda filigran ekleyebilirsiniz.
1. Hafızadaki fotoğrafınızı yükleyin;
2. Metin filigranı veya görüntü filigranını seçin;
3. Filigran sürecini tamamlamak için “Çalıştır” düğmesine tıklayın.

Şu anda bu yazılımın tam sürümünü 6 Ekim 2018 tarihine kadar ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Programı indirmek için aşağıdaki "Dosyayı İndir" butonuna tıklayıp açılan sayfada "Free Trial" yazan butona tıklayarak dosyayı indirin. Kurulumu gerçekleştirdikten sonra programı açın. Sağ üst köşedeki "i" simgesine tıklayıp menüden "Register" e tıklayın. Açılan penceredeki kutuya aşağıdaki ücretsiz ürün anahtarını kopyala-yapıştır yapıp etkinleştirin, ardından tüm bu yukarıda bahsedilen özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz:

WS-WSWB-9A64300784-AED6FBFCFD-7D3AFBF8FC

Dosyayı İndir
Daha önce 14 kez indirildi.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile