Ogznet.com
WordPress için En İyi 11 Haber ve Blog Teması Paylaş:

WordPress için En İyi 11 Haber ve Blog Teması

WordPress için En İyi 11 Haber ve Blog Teması

WordPress, web sitenizi en iyi şekilde oluşturmak için mükemmel bir platformdur. Başarılı bir haber veya blog sitesi tasarlayıp başlatmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere sahip yüzlerce kaliteli blog teması var.

İlgi çekici bir site oluşturmanıza yardımcı olabilecek WordPress web siteleri için en iyi 11 haber ve blog temasını listeledik. Bu listede bulacağınız tüm temalar, özelleştirilebilir ve kullanımı kolay gezinme menüleri ve düzenlemelerle gelir.

1. Wonderwall (Ücretli)

Wonderwall - Yaşam tarzı blogları ve dergileri için şık, esnek bir WordPress teması.

Wonderwall, bir magazine diye tabir edilen blog veya haber web sitesi için mükemmel özelliklere sahip esnek bir WordPress temasıdır. 9 farklı önceden hazırlanmış ana sayfa düzeni ve yerleşik bir bülten aboneliği widget'ı ile birlikte gelir.

Sitenizden para kazanmak istiyorsanız, Wonderwall, reklam görsellerini (veya kodu) doğrudan WordPress panelden eklemenize olanak tanıyan yerleşik banner reklam yerleşimleriyle birlikte gelir.

Wonderwall, kullanıcı etkileşimini teşvik edecek şekilde kategorileri, sosyal paylaşım düğmelerini ve son yayınları görüntüleme konusunda harika bir iş çıkarır.

Temiz tasarımı, sitenize profesyonel bir görünüm ve his verir.

2. Upright (Ücretli)

Upright - Responsive Blog Magazine Teması. Galeriler oluşturun ve bir portföy sergileyin, fikirlerinizi paylaşın ve tutkunuzu dünyayla paylaşın.

FancyThemes’in Upright adlı teması, responsive bir temadır. Görüntü sayısı fazla olan bir site oluşturmayı düşünüyorsanız, kesinlikle dikkate alınmaya değer.

Doğrudan WordPress panelden kolayca özelleştirebilirsiniz. Yerleşik tipografi seçeneklerini ve ana içeriğiniz olan menüler için farklı renk paletleri deneyebilirsiniz. Tema ayrıca, okuyucunun dikkatini çekmek için tasarlanmış bir özellikli gönderi slider paneli ile birlikte gelir.

Upright, mükemmel bir tema olmasının nedenlerinden biri, navigasyon öğelerinin inanılmaz derecede sezgisel olmasıdır.

3. Voice (Ücretli)

Voice - Voice, haber ve portal web siteleri düşünülerek oluşturulmuş duyarlı bir WordPress temasıdır.

Voice, canlı renkler ve yaratıcı mizanpajlardan yararlanarak sürükleyici bir okuma deneyimi sunmaya odaklanan temiz bir temadır. Tema, web sitenizin tasarımını özelleştirebileceğiniz kendi yerleşik Tema Seçenekleri Paneli ile birlikte gelir. Tema, banner reklamlar, 150'den fazla gönderi listesi kombinasyonu, postlist modülleri, yerleşik post filtreleme işlevselliği, sınırsız kenar çubuğu ve çok daha fazlasını eklemek için seçenekler içeren çoklu başlık düzenleriyle birlikte gelir.

4. Flex Mag (Ücretli)

Flex Mag - Responsive WordPress Haber Teması

Flex Mag, güçlü, çok çeşitli özellikler ve özelleştirme seçenekleri içeren esnek bir temadır. Yeni başlayanlar için, öne çıkan içerik ve kategori sayfalarını ve sekiz farklı makale düzenini görüntülemek için dokuz farklı özellikli yayın düzeninden seçim yapabilirsiniz.

Profesyonel bir web tasarımcısı değilseniz, o zaman özelleştirebileceğiniz tasarım ile bir ön elemeyle başlamak isteyebilirsiniz. Flex Mag, bunu seçmek için dört ön ayar görünümü (Spor, Eğlence, Teknoloji ve Moda) sunarak bunu bir adım daha ileriye taşıyor.

Buna ek olarak, tema WooCommerce ve bbPress ile uyumludur ve YouTube, Vimeo ve SoundCloud ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

İlginizi çekebilir

25 Ücretsiz WordPress Teması

WordPress ücretsiz güçlü bir blog yazarlığı platformudur ve birçok kişi WordPress kullanmaktadır. Herkes mükemmel görünümlü bir blog sitesi sahibi olmak istiyor..

5. MagPlus (Ücretli)

MagPlus - MagPlus, WordPress için en popüler magazine temalarından biridir.

MagPlus, WordPress için en popüler magazine temalarından biridir. Ve bir çok üstün özellikler ve özelleştirme seçenekleri sunuyor olsa da, temanın kendisi aslında oldukça hafiftir.

Tema 40 farklı profesyonelce hazırlanmış şablon ve 270 farklı düzen varyasyonları ile birlikte geliyor. Şablonlar üç farklı kategoriye ayrılır; blog, magazine ve haber.

6. Bimber (Ücretli)

Bimber - Bimber, 24 saatten fazla bir sürede tamamen işlevsel bir viral site başlatmanıza izin veren viral bir haber temasıdır.

Bimber bu listedeki benzersiz temalardan biridir. Tema, özellikle viral haber web siteleri için tasarlanmıştır ve bunun gerçekleşmesi için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklerle birlikte gelir. Bimber, sosyal paylaşım düğmelerini, farklı gönderi listelerini (popüler, son dakika, trend) ve birden çok reklam konumunu paketler. Dahası, Bimber temasında, ziyaretçilerin hesap oluşturabileceği bir üyelik işlevi vardır.

7. CheerUp (Ücretli)

CheerUp - CheerUp, her türden blog ve minimal dergilerde olağanüstü olacak şekilde tasarlanmış lüks tasarım seçeneklerine sahip bir temadır.

CheerUp magazin teması, 300'den fazla farklı düzen varyasyonu oluşturmak için seçeneklerle ve sekiz benzersiz tasarımla birlikte geliyor. Yani, modern veya klasik bir görünümle bir blog sitesi kurmak CheerUp temasıyla tamamen mümkündür.

Tema, benzersiz düzenler oluşturmak ve görsel olarak çekici öğeler eklemek için kullanabileceğiniz Visual Composer sürükle ve bırak sayfası oluşturucu ile birlikte gelir. Buna ek olarak, sezgisel gezinme öğelerine sahip bir dizi farklı başlık stiline de erişebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

En İyi 5 WordPress Teması (Ücretli)

İster kendiniz için kişisel bir site oluşturuyor olun ya da ister iş için profesyonel bir site, göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey web sitenizin nasıl gör..

8. Magazine (Ücretli)

Themify's Magazine - Magazine, Themify Builder ile kullanılmak üzere tasarlanmış 3 sütunlu bir temadır

Themify's Magazine ile eşleştirilen Themify Builder, hemen her türden haber sitesi oluşturmak için güçlü bir kombinasyon oluşturur. Tamamen özelleştirilebilir ve Guardian ve BBC gibi sitelerde gördüğünüze benzer karmaşık düzenler bile oluşturabilirsiniz.

Haber teması, mobil cihazlar optimize edilmiştir. Sitenizi bir mobil cihazdan veya tabletten ziyaret eden herkes sitede kolayca gezinebilir.

9. Stoked (Ücretli)

Stoked - Stoked, benzersiz bir gezinme yapısına sahip bir WordPress blog temasıdır

Stoked, moda bloglarına, iş sitelerine ve aradaki her şeye uyacak çok sayıda özelleştirme seçeneğine sahip tamamen duyarlı bir WordPress temasıdır.

Stoked by MeridianThemes, dört ana sayfa tasarımıyla gelen duyarlı bir temadır, böylece hangisinin en iyi göründüğünü görmek için farklı düzenleri deneyebilirsiniz. Ayrıca, özelleştirilebilir, yerleşik bir e-posta abonelik formu ve sosyal paylaşım düğmeleri elde edersiniz.

Fonksiyonel çevrimiçi haber sitesi tasarlanmasına giden en önemli unsurlardan biri de navigasyonudur. Stoked, her ikisi de iyi kullanıcı deneyimi sunmak amacıyla tasarlanan iki menü ve mobil cihazlar için optimize edilmiş bir yan panel menüsü ve bir alt menü içerir.

10. Dahlia (Ücretli)

Dahlia - Benzersiz bir kadınsı stile sahip bir WordPress blog teması.

Dahlia, tüm cihazlarda harika görünen şık bir WordPress blog temasıdır. Beş farklı önceden oluşturulmuş ana sayfa tasarımı ve bir bülten abonelik formu ile birlikte gelir.

Tema ayrıca, okuyucuların sayfayı yeniden yüklemeye gerek kalmadan daha fazla yayın görüntülemesine olanak veren AJAX tabanlı daha fazla gönderi işlevi sunar. Buna ek olarak, temanın kişiselleştirme seçenekleri doğrudan WordPress Özelleştirici'ye yerleştirilir, böylece gerekli değişiklikleri yapabilir ve sonuçları gerçek zamanlı olarak önizleyebilirsiniz.

11. Florentine (Ücretli)

Floransalı - Tüm lezzetli tariflerinizi ve makalelerinizi sergilemek için muhteşem bir WordPress blog teması.

Florentine, yemek tarifleri ve gıda ile ilgili blog siteleri kurmaya odaklanan bir WordPress temasıdır. Bu, ön yüzünde görsel olarak çekici görünmelerini sağlamak için tariflerinizi otomatik olarak biçimlendiren yerleşik bir özel posta türü tasarım ile birlikte gelir. Yapmanız gereken tek şey içeriği ve talimatları girmek. Tema ayrıca, izleyiciye etkileyici bir okuma deneyimi sunmak için dikkat dağıtıcı olmayan bir okuyucuyu başlatan CookMode ile birlikte geliyor. Buna ek olarak, tema sosyal paylaşım düğmelerini ve bir bülten modülünü içerir.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!