Xmarks, Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, iPhone, Android ve iPad için bir tarayıcı, yer imi senkronizasyon hizmetidir. Xmarks ayrıca, kullanıcılar tarafından favorilere eklenmiş sitelere göre arama geliştirme ve web keşfi sunar. Çoklu dil desteği ve bir tarayıcı uzantısı ile çok basit bir şekilde kullanılabilir.

Xmarks

Xmarks artık kullanılamıyor ancak buna benzer birçok alternati var. Bu alternatifleri aşağıda bulabilirsiniz.

EverSync

Ücretsiz - Windows, Android, iPhone, Windows Phone, Internet Explorer

En sevdiğiniz sitelere, yer imlerine, sekmelere, herhangi bir bilgisayardan ve herhangi bir tarayıcıdan erişimin tadını çıkarın. Eversync, favori içeriğinizi her zaman anında erişebileceğiniz bir yerde tutacaktır!

Özellikler:
- Tüm eklentilerimiz Everhelper online erişim alanı ile entegre edilmiştir: Eklentileriniz olmadan diğer bilgisayarlardan yer imlerine erişin
- Yer işaretlerini bilgisayarlar, Google Chrome ve Firefox tarayıcısı arasında senkronize et
- HTTPS Güvenli Senkronizasyon ve HTTPS çevrimiçi erişimi
- Yedekleme / Geri Yükleme Yer İmleri ve FVD Hızlı Aramalar
- Yer İmlerinizi Arşivleyin
- Yer İşaretlerini FVD'ye kolayca dışa aktarın
- Hızlı arama
- Yer İmleri ve Hızlı Aramaları özel yapın ve yalnızca çevrimiçi olarak erişin.
- Çöp özelliği.
- Silinen Yer İşaretlerini veya Hızlı Aramaları Geri Yükle
- Gelişmiş çevrimiçi arama
- Yinelenen yer imlerini ve klasörleri ara

RoboForm

Freemium - Mac, Windows, Linux, Android, iPhone, Chrome OS, Windows, Android Tablet

RoboForm bir şifre yöneticisi, bir yer imi düzenleyicisi ve şifreyi otomatik hale getiren bir form doldurucusu.

RoboForm, şifreleri birden çok cihaz arasında senkronize eden tescilli bir yazılım şifre yönetim programıdır.
Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera ve Edge'de parola girmeyi ve form doldurmayı otomatik hale getiren bir web formu sunar. RoboForm ayrıca Android ve iOS'ta da kullanılabilir.

- Şifre Yöneticisi
RoboForm şifrelerinizi hatırlatır. Sadece bir Master Şifreni hatırla. Bu kadar kolay! Yer imi tarzı Girişlerimiz, tek tıklamayla en sevdiğiniz web sitelerine otomatik olarak giriş yapar.

- Bookmark Yöneticisi
RoboForm, favori Web sitelerinize, Yer İmleri olarak giriş yapmayı gerektirmeyen bağlantılar depolar ve düzenler. Klasörler ve güçlü arama işlevleri, hem şifreleri hem de yer işaretlerini düzenler.

- Her yerde
PC'nizde, Mac'te, telefonunuzda veya tabletinizde olsun, RoboForm Password Manager, nerede olursanız olun şifrelere güvenli erişim sağlar. Bir abonelik tüm cihazlarınızda çalışır. Gelişmiş senkronizasyon teknolojimizin her cihazı her zaman güncel tuttuğunu bildiğinizden emin olabilirsiniz.

- Güvenlik
Ana Şifre, hesabınızın anahtarıdır. Sadece siz biliyorsunuz, bu yüzden sadece siz verilerinize erişebilirsiniz. Tüm RoboForm verileri PBKDF2 SHA256 ile AES256 bit şifreleme kullanılarak şifrelenir.

- Form Dolgu
Online alışveriş yapıyor musunuz? Bu uzun formları anında doldurmak harika olmaz mıydı? RoboForm ile, sadece bir tıklama ve bitti.

Bookmark OS

Ücretli - Web, Chrome OS

Bookmark OS, yer imleri için Mac veya Windows için optimize edilmiştir. Yer imlerinizi düzenli tutmanıza yardımcı olur.

Yer İmlerinizi Görselleştirin
Arama veya etiketlerle tahmin etmek zorunda kaldığı yeri görselleştirerek bir yer işareti bulmak daha kolaydır. Ayrıca taramayı çok daha kolay hale getiriyor.

Yer işaretlerinizi sıralayın
Geçen hafta açtığınız bir yer imi bulunamıyor mu? 'Tümünü görüntüle'yi tıklayın ve en son açılana göre sıralayın.
Ya da bir yer iminin sitesini hatırlarsın, fakat kesin ismi değil? Alana göre sırala. Sıralama, yer işaretlerinizi düzenlemenin yeni ve güçlü yollarını sunar.

Linkman

Freemium - Windows, Internet Explorer, Chrome, Opera, Firefox

Linkman Pro, büyük miktarlarda bağlantıyı etkin bir şekilde organize edebilir, senkronize edebilir ve kontrol edebilir ve Internet Explorer, Chrome ve Firefox ile entegre edilebilir. Yer imlerini çeşitli biçimlerde dışa aktarma ve hatta kendi İhracat Şablonlarınızı oluşturma yeteneğini elde edersiniz.

Linkman Pro binlerce bağlantı ile çok büyük veritabanlarını idare edebilir.

Linkman Lite, özel ticari olmayan kullanım için ücretsiz olan programın sınırlı bir sürümüdür.
İngilizce, Almanca, Fransızca ve diğer 16 dilde kullanılabilir.

BookMacster

Ücretli - Mac OS X

Yer işaretlerini, dropbox ve icloud gibi farklı tarayıcılar ve bulut platformları arasında senkronize edin

Floccus

Ücretsiz, Açık Kaynak - Mac, Windows, Linux, Chrome

Bu projenin amacı, tarayıcı verilerinizi Nextcloud ile senkronize eden bir tarayıcı uzantısı oluşturmaktır. Tarihsel olarak bu, bir kez mozilla sync owncloud uygulamasını kullanarak mümkün oldu. Ancak, Mozilla Firefox Sync'i iyileştirmeye çalıştı ve eski API için desteği kesti.

iCloud Bookmarks

Ücretsiz - Windows, Chrome

Chrome yer işaretlerinizi Windows, iPhone, iPad ve Mac'inizdeki Safari yer işaretleriyle güncelleyin.

iCloud web sitenizin yer imlerini saklar, böylece gittiğiniz her yerde - iPhone, iPad, iPod touch, Mac ve PC'nizde. Cihazlarınız söz konusu olduğunda, işleri karıştırmadan işleri değiştirebilirsiniz.

Not:
Chrome için iCloud Bookmarks uzantısı Windows 7 ve Windows 8 içindir. Windows 8'de iCloud Bookmarks uzantısı, Chrome'un masaüstü modu ile uyumludur.

xBrowserSync

Ücretsiz, Açık Kaynak - Mac, Windows, Linux, Android, iPhone

xBrowserSync, yer imlerinizi ve tarayıcı verilerinizi çeşitli tarayıcılarınız ve cihazlarınız arasında senkronize etmek için tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir araçtır. xBrowserSync gizliliğinize saygı gösterir ve size anonimlik kazandırır - kayıt olmak gerekmez ve hiçbir kişisel veri toplanmaz. Aynı zamanda tamamen güvenli.
Açık kaynaklı bir xBrowserSync bulut hizmetine senkronize edilmeden önce verileriniz askeri sınıf şifrelemeyle şifrelenir.

xBrowserSync, yer imlerinizi açıklamaların ve etiketlerin eklenmesiyle zenginleştirir ve sezgisel arama arabirimi bulmanızı sağlar,
yer imlerini hızlı ve kolay bir şekilde değiştirin ve paylaşın. Favori uygulamalarınızdan (tarayıcılar, YouTube, Spotify ve URL'leri paylaşan başka herhangi bir uygulama) paylaşarak yer imleri, xBrowserSync sizin için yer işareti özelliklerini bile dolduracaktır. Ve dahil edilen yedekleme ve geri yükleme işlevselliği sayesinde verilerinizi kaybetme konusunda hiçbir zaman endişelenmeyin.

ymarks

Ücretsiz, Açık Kaynak - Windows, Chrome, Firefox

 

marks, C'de yazılan bir sunucu bileşeni ile birkaç modern web tarayıcısı için ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir eklentidir. Bu, tarayıcınızın yer işaretlerini yerel makinenizde veya intranetinizde bir yerde barındırılabilecek bir SQLite3 veritabanıyla senkronize etmenizi sağlar (veya internette).

 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 747 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Xmarks Benzeri Yer İmi ve Şifre Yöneticileri konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Xmarks Benzeri Yer İmi ve Şifre Yöneticileri ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xmarks Benzeri Yer İmi ve Şifre Yöneticileri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "