Ogznet.com

Y-Tube Player : Free Müzik Popup Youtube Player (APK İndir): YouTube Müzik uygulamasını Android telefonunuza indirin, arka planda müzik dinleyin, video klipleri izleyin.

YouTube Music APK (YouTube Müzik), Android cihazlarınızda Spotify, Apple Music’e ve bir çok müzik uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz bir müzik uygulaması. Her ülkeye ve müzik zevkine uygun onlarca farklı kategoride hit parçaların yanı sıra en son çıkan video klipleri, popüler parçaların müziklerini bulabileceğiniz uygulamayı sizi rahatsız etmeyen reklamlı haliyle ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

Y-Tube Player : Free Müzik Popup Youtube Player Uygulaması

Spotify, Deezer, Apple Music ve bir çok alternatif APK'den sonra karşımıza çıkan YouTube Music uygulamasında müzik dinlemeden yapamayan kullanıcıların en çok istedikleri içerikler bir arada sunuluyor. Dinlediğiniz parçalar baz alınarak hazırlanan öneriler, en son çıkan albümlerin listelendiği trendler, hit parçaların toplandığı her gün yenilenen müzik listeleri, resmi video klipler, full albümler, canlı kayıtlar, konser kesitleriyle ve bir çok farklı kategoride dopdolu bir içerik sunan uygulamanın arayüzü olabildiğince basitleştirilmiş ve YouTube’un mobil uygulamasının tasarım çizgilerini taşıyor.

Favorinizi belirleyin! Son dinlediğiniz ve beğendiğiniz müzikleri ayrı bir sekmede görüntüleyin. Sevdiğiniz çalma listelerinizi ve müziklerinizi arkadaşlarınızla paylaşın. Çalışırken, yazışırken, başka bir uygulama'dayken arkaplan'da Youtube music dinleyin ve video seyredin. 

YouTube Music (YouTube Müzik) Android Uygulaması

  • Orijinal albümler, single'lar ve daha fazlası
  • Müzik zevkine, konuma ve saate dayalı öneriler
  • Canlı performanslar, remix'ler
  • Trend olan içerikleri kaçırmayın
İlginizi
çekebilir
AT Player ile Doğrudan YouTube'dan Müzik Dinleyin

İlginizi
çekebilir
Arka Planda Youtube Çalıştırma ve Müzik Dinleme

Şunuda belirtmek gerekiyor ki uygulama arka planda YouTube videolarını oynatmıyor. Şuan Youtube kullanım koşullarından dolayı bunu sağlamakta pek mümkün değil zaten. Yani uygulamayı indirirken şunu unutmayın; YouTube'dan müzik açarım ekranıda kapatıp müzik dinlerim gibi bir durum yok. Sadece Android'in yeni versiyonlarında br özellik olan picture-in-picture (PIP) özelliğine dayalı bir uygulama.

Bu özellik sayesinde siz telefonda örneğin WhatsApp'ta yazışırken küçük bir pop-up pencerede video veya müzik oynatılmaya devam eder. Böylece video izlerken veya müzik dinlerken telefonda başka uygulamaları kullanmanızı sağlar bu uygulama.

Dosyayı İndir
Daha önce 34 kez indirildi.