En İyi Yabancı Kutu Açma YouTube Kanalları

En İyi Yabancı Kutu Açma YouTube Kanalları

Kutu açma videoları yeni bir teknoloji ürününü tanıtma konusunda çok popüler hale geldi. Bir şey almayı düşünüyorsanız ve aldığınız ürünün kutusundan tam olarak ne çıkacağını merak ediyorsanız oldukça faydalıdırlar.

Tabi kutu açma videoları sadece teknolojik ürünleri kapsamaz. Dah farklı ürünler içinde kutu açma videoları yapılıyor.

1. UrAvgConsumer

UrAvgConsumer's kanalı, her gün kullandığınız tüm teknoloji ürünlerini kapsamaktadır. Telefonlar ve bilgisayarlar, oyun konsolları için aksesuarlar ve çok daha fazlasını bulacaksınız.

UrAvgConsumer bir çok ürünü bir kerede kutusundan çıkardığı mega videolar yayınlayan bir kanaldır. Yukarıdaki video gibi. Belirli ürünler aramıyorsanız ve bilinmeyenleri açmanın heyecanını yaşamak istiyorsanız bu kanalı seveceksiniz.

Kanalda popüler ve tekil ürün kutu açılış videoları da bolca bulunmaktadır.

2. Tim Schofield

Daha çok akıllı telefon kutu açılışları yapan teknoloji odaklı bir YouTube kanalı. Videolarını çoğunlukla gösterimlerden, özetlerden, incelemelerden ve benzer ürünlerden oluşur. Bu amaçla, Tim Schofield düzenli olarak en son çıkan telefonların kutu açıılış videolarını yükler.

Telefonlar dışındaki teknolojilerle de ilgileniyorsanız, Schofield ayrıca dizüstü bilgisayarlar projektörler ve benzer ürünlerin kutu açılışını yapar. Yukarıdaki video, Samsung Galaxy S10+ kutu açılışı ve incelemesini içeriyor.

Uyumlu bir ekranınız varsa, videoları 4K çözünürlükte izleyebilirsiniz.

3. Unbox Therapy

En tanınmış ve en çok abonesi bulunan teknoloji kanallarından biri Unbox Therapy. Bu kanal 2011'den bu yana kanal açma videosu yayınlıyor.

Yukarıdaki video, tüm iPhone XR modellerinin kutu açma videosudur. Elbette, renkler cihazın kendisini etkilemez, ancak ilgilendiğiniz rengin nasıl göründüğünü görmek için güzel bir video.

4. Tech Unboxing

Listedeki son kutudan çıkarma kanalı İngilizce değil. Bununla birlikte, kutusundaki ürünlerin sayısı çok fazla olduğundan bu listeye dahil edildi. Burada tipik akıllı telefonların ve bilgisayarların ötesinde çok daha geniş bir çeşitlilik bulacaksınız. Tech Unboxing, monitörleri, insansız uçakları, hoparlörleri, ucuz aygıtları ve daha fazlasını açılışını yapan videoları içerir.

Ne söylediğini anlayamayacak olsanız bile, kutunun içinde ne olduğuna bakabilirsiniz.

Bonus: Tabi bu yabancı kanalların yanında olmazsa olmaz çok popüler Türkçe kutu açma videolarının yapıldığı kanallar var ve bunları atlamak olmazdı. İşte bunlardan ikisi;

1. ShiftDelete.Net

Daha çok akıllı telefon kutu açılışlarının yapıldığı bir teknoloji kanalı. Aslında çok fazla tanıtıma ihtiyacı yok.

Teknolojiye ilginiz varsa daha önce büyük ihtimalle bu kanalın videoları ile karşılaşmışsınızdır. Yukarıdaki video kanalın son kutu açılışı videosudur. Bu videoda Lenovo Z5 Pro GT akıllı telefonun kutu açılışı yapılmaktadır.

2. Uras Benlioğlu

Bu kanal kutu açma videosu kategorisine girer mi bilmiyorum ama çok enteresan ürünlerin tanıtımının yapıldığı bir kanal.

Genelde Çin menşeyli ürünlerin bir karışımının tanıtıldığı en az 10 dakikalık videolardan oluşan bir kanal. Samimi bir dil ile "at yada öp" mottosuyla değişik Çin malı ürünler tanıtılıyor.

Vakit geçirebileceğiniz eğlenceli videolar için bu kanala bakabilirsiniz.

 

En Popüler 10 Yabancı YouTube Kanalı

En popüler yabancı YouTube kanallarını hiç merak ettiniz mi? Yerli Youtube yıldızları belli bakalım dünya üzerinde kimler en çok izleniyormuş. Bu yazıda YouTube'da en çok abone olunan kanalları göstereceğiz.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.