Ogznet.com
Ogznet.com

Yapım Aşamasında için Ücretsiz Web Site Şablonları

Sitenizi yayınlamadan önce yeni alan adı için ücretsiz geri sayım zamanlayıcısı ile sayfa yapım aşamasında ya da çok yakında açılacak web sitesi şablonları için ücretsiz html css template gereklidir. Bu yazıda 50’den fazla yapım aşamasında html5 template bulacaksınız.

Ziyaretçilerinizi ve okuyucularınızı kaybetmek istemiyorsanız, Yakında Gelecek sayfanızda veya yapım aşamasında sayfanızda, web siteniz tamamlandığında ziyaretçilerin tekrar gelmelerine olanak tanıyan herhangi bir seçenek olmalıdır. E-posta aboneliği, facebook, twitter, google plus… gibi ziyaretçi aboneliği için daha fazla seçenek vardır.

Yeni sitenizin açılmasından önce size yaratıcı düşüncenin sunduğu şablonlar ile tasarım sayfalarının yakında veya yapım aşamasında olması çok önemlidir.

Sitede ücretsiz indirilebilecek pek çok sayfa var. Bazı şablonlar, HTML5 ve jQuery-JavaScript kodlamasını kullanarak profesyonel tasarım ile haber bülteni veya geri sayım tarihi için grafik biçiminde olabilir. Bu öğelerin kullanılıp kullanılmayacağı tasarımcıya bağlıdır, ancak tüm bu unsurları eklemeniz gerekmez, ancak en az bir bülten kayıt formuna sahip olmanızı tavsiye ederim.

Bootstrap 4 Coming Soon
Çok yakında bir Bootstrap 4 teması yapım aşamasındaki bir projenin açılış sayfanız olarak görünmesi için mükemmel bir seçenek! Bir bülten kayıt formu ile bir video arka plan görüntüsü var!

demo download

Khronos
Khronos bir sonraki gelecek sayfa şablonunun yaratıcı bir paketidir. Zarif ve temiz tasarımı, tüm yaratıcı insanlar, işletmeler, ajanslar veya kendi sitelerini oluşturan ve yaratıcı bir şekilde gelecekteki bir sayfayı göstermek isteyen herkes için mükemmel hale getirir. Khronos üç stil halinde mevcuttur: statik, slayt gösterisi ve parçacık arka planı.

demo download

SeedProd - Ücretsiz HTML Yakında Gelecek Sayfası
Web sitenizin yapım aşamasındayken kullanması için ücretsiz bir html5 sayfası şablonu. Bootstrap, HTML ve CCS3 ile oluşturulmuştur.

demo download

Advent Coming Soon HTML5 Tema
Advent, yakında açılacak sayfası temiz, modern ve iyi tasarlanmış bir HTML5 şablonudur. Bu, ziyaretçilerinizi sitenin resmi lansmanı hakkında bilgilendirmek için ideal bir şablon. Şablonda bir geri sayım, bir google map bölümü, web sitenize bilgi ekleyebileceğiniz bir bölüm ve hazır bir ajax mailchimp abonelik formu bulunur.

demo download

Ücretsiz HTML5 Bootstrap Pek Yakında Geliyor Şablonu 
Yakında Gelecek için ücretsiz bir HTML5 Bootstrap şablon sayfası. Bu şablon, lansmandan önce sitenizin temel gelişimidir. Siteniz için kesin bir lansman tarihi belirleyebileceğiniz bir geri sayım sayacı vardır.

demo download

Season One Page Coming Soon Template
Season, ücretsiz ve duyarlı bir bootstrap şablondur. Bu Bootstrap 3, HTML5, CSS3, jQuery ile yapılmıştır. Şık bir tasarıma sahip mükemmel bir bootstrap şablonu. Üst kısımda ince efektler ve telifsiz görüntüler ile tam genişlikte bir kaydırıcıya sahiptir.

demo download

Maundy Ücretsiz Yakında Gelecek Tema
Bu şablon bir geri sayım sayacı ve ekip üyeleri, işletmeniz, grubunuz ve daha fazlası hakkında bilgi ekleyebileceğiniz bir bölüm içerir. Yakında açılacak ücretsiz açılış paketini özelleştirmek kolaydır.

demo download

3D Paralaks Yakında Gelecek Şablonu
HTML5 ve CSS3 ile bir web sitesi şablonu yakında gelecek 3D Paralaks bootstrap şablonu. Eşsiz ve yaratıcı tasarım, Parallax 3D efekti ile yakında gelecek mevcut herhangi bir ücretsiz şablonu bulamayacaksınız! Bu gerçekten çok yakında bir premium şablon ve biz bunu ücretsiz olarak sunuyoruz!

demo download

Zoon - Ücretsiz duyarlı yakında gelecek şablonu
Zoon, yakında gelecek ücretsiz bir site şablonu olarak, duyarlı, basit, temiz ve mobil dostudur. Şablonda, bir geri sayım sayacı, bir google harita bölümü ve ekibiniz, şirketiniz, grubunuz vb. hakkında bilgi ekleyebileceğiniz bir bölüm yer alır. Zoon'un özelleştirilmesi kolaydır ve çoğu modern tarayıcıyla uyumludur.

demo download

Countdwon ile yakında gelecek ücretsiz bootstrap şablonu
Bootstraptaste ‘WeBuild’ olarak adlandırılan bir şablon. JQuery geri sayım ve poligonal arka plan ile basit, düz ve minimal tasarım.

demo download download

Progress - Ücretsiz Yakında Gelecek Web Sitesi Şablonu
Progress yakında gelecek için duyarlı bir şablondur. Kaydırma üzerinde CSS sönümleme animasyonlarını başlatmak için bir jQuery geri sayım sayacı ve ScrollSpy vardır. İlerleme ayrıca değişen tırnaklar için favori karusel eklentisi kullanır.

demo download

Ücretsiz Gelecek / Yapım Aşamasında Duyarlı Şablon
Yakında, Twitter Bootstrap3 framework'ü ile çalışan bir profesyonel ve yaratıcı yakında / yapım aşamasında olan ücretsiz bir şablon. Yakında retina hazır, duyarlı, temiz ve kolay özelleştirilebilir.

download

Ücretsiz Bootstrap Şablonu Çok yakında
Ücretsiz Bootstrap yakında geliyor şablonu, Twitter Bootstrap Framework'e dayanan duyarlı bir şablon; İstediğiniz herhangi bir web sitesi için kullanılabilir. Çok temiz bir koda sahip ve sevgi ile yapılmış. Özelleştirmek ve kullanmak kolaydır.

demo download

aLive- Ücretsiz Duyarlı Yakında Gelecek Şablonu
Alive minimum, reaktif, yakında gelecek Bootstrap 3.2.0 tabanlı / açılış sayfası / HTML5 sayfası. Bu tema temiz ve hızlı, birden fazla amaç için özelleştirmek kolay, hizmetler ve iletişim formu, 400+ etkileyici yazı simgeleri, özel arka planlar ve çok daha fazlasını içerir!

demo download

Ücretsiz HTML5 Duyarlı Yakında Gelecek Sayfası
Matrix, yakında gelecek ücretsiz HTML5 sayfasıdır. Modern bir görünüm ve temiz bir temadır, çoklu cihazlarla uyumlu, duyarlı bir webdir ve sınırsız arka plan renkleri ve desenleri ile gelir. Geri sayım, özel bir jQuery eklentisi tarafından desteklenir, sadece senaryonun başlangıç ​​tarihini ayarlamanız gerekir.

demo download / more info

Ücretsiz Duyarlı Coming Soon Web Sitesi - Trendset

demo download

Coming Soon Sayfa Şablonu: Mavi Ufuklar

demo download

Under Construction Web Sitesi Şablonu

demo download

Just Music- Under Construction Template for Music Website

demo download

Web Sitesi Pek Yakında Şablon

demo download

Ücretsiz HTML5 CSS3 Çok Yakında Sayfa Şablonu

demo download

Free Coming Soon Template
Bu, web sitenize hazır oluncaya kadar kullanıcılarınızı haberdar etmenizi sağlayan geri sayım tarihiyle basit bir sayfa Coming Soon şablonudır.

demo download

HTML5 Çok Yakında Gelecek Şablon
Bu, HTML5 ve CSS3 “Yakında Geliyor” şablonu, bir istemci veya kendi web siteniz ilerleme çubuğundayken kullanabileceğiniz bir yer tutucu web sayfası olarak kullanılmak üzere oluşturuldu.

demo download

PaperLaunch - Ücretsiz Under Construction Şablonu
PaperLaunch, detaylara dikkat edilerek tasarlanmış temiz ve benzersiz bir yapım şablonu.

demo download

Comotia - CSS3'te Yakında Gelecek Sayfası

demo download

Flash'ta Yakında Gelecek Sayfa
Sapling sitesi, yakında gelecek olan basit bir sayfa olarak kullanılmak üzere tasarlandı. Warm Forest ürünleri ile çalışmak ne kadar kolay olduğunu göstermek için bir demo olarak oluşturdum.

demo1 demo2 download

Geri sayım ile ücretsiz Web sitesi Coming Soon Template
Yakında veya daha sonra VIVROCKS.com Viv Singh tarafından tasarlanan WebResourcesDepot ziyaretçiler için yakında gelecek özel bir şablonu.

download

jQuery Ücretsiz Geri Sayım ile Yakında Gelecek Sayfa Şablonu

demo download

Yakında Gelecek Sayfa Şablonu: Biz Moda

demo download

Ücretsiz Coming Soon Page Template: Zaman bir Wastin

demo download

Avenir - Ücretsiz Bir Coming Soon HTML Şablonu

demo download

Deep Blue Bedava Coming Soon Sayfa Şablonu

demo download

HTML5 ve CSS3 kullanarak Minimal Ücretsiz Coming Soon Sayfası

demo download

Gri Madde: Ücretsiz İş Coming Soon Sayfa Şablonu

demo download

Mavi Ufuklar: Ücretsiz Süper Coming Soon Şablonu

demo download

Yorumlar (1)

  • avatar
    demo

    ekran resimleir olmadan tüm demolara tek tek mi bakacağız. Allah aşkına böyle bir yazı mı olur admin

Yorum Yaz