Ogznet.com

Yazar Hakkında ve YazılarıSayfa: 1

Android için En İyi Kısa Mesaj Uygulamaları

Bugünlerde kullanılabilecek yüzlerce farklı mesajlaşma platformu var. WhatsApp, Telgram, Instagram, SnapChat vb. gibi. Ancak hala her telefonda çalışan tek mesajlaşma platformu SMS mesajlarıdır. Telefonlara önceden yüklenmiş olan varsayılan SMS uygul..

Reklam ve Casus Yazılım Temizleme Programı AdwCleaner

Dünyanın en popüler adware temizleyicisi istenmeyen programları ve istenmeyen yazılımları bulur ve kaldırır, böylece çevrimiçi deneyiminiz optimum ve sorunsuz kalır. Bilgisayarınıza sizin dışınızda istemsiz bir şekilde kurulan tarayıcı eklentileri ve..

Yalnız Seyahat Ederken Nefret Edilecek 7 Şey

Yalnız seyahat, tatile çıkmak için kafa karıştırıcı bir durumdur: bazı insanların sevdiği bazılarının ise nefret ettiği bir durum. Yalnız seyahat ederken bazı değer verdiğiniz şeyler "zaman, istediğim zaman yapabilirim özgürlüğü" ve bazı korktuğunuz ..

Microsoft Office Word'e Alternatif Programlar

Windows, Mac, Web, Linux, iPad ve daha fazlası için Microsoft Office Word'e alternatif programlar. Ücretsiz veya açık kaynak alternatifler ile ücretli Microsoft Office Word'e benzer birçok program bu yazıda.

SSL Sertifikalarının Arasında ki Fark Nedir?

Web sitelerinin güvenliğini sağlamak için kullanılan bu hizmetler, kullanıcı verilerinin farklı kullanıcıların eline geçmemesi için kurulmaktadır. SSL sertifikaları, e-ticaret siteleri için zorunlu bir yapı olmakla birlikte kimlik bilgisi veya kredi ..

Tek Sayfada Çoklu Google reCAPTCHA Kullanımı

Birden fazla form içeren sayfalarda spam doğrulama için her zaman birden fazla reCAPTCHA gerekir. Google yeni reCAPTCHA kütüphanesi ile "Ben bir robot değilim" ve Javascript parametresi ile bu çoklu doğrulamayı kolayca yapabilirsiniz.

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!