Ogznet.com
Bu Tarayıcı Uzantısı, Her Sekme Açtığınızda Sanal Tatil Yapmanızı Sağlıyor Paylaş:

Bu Tarayıcı Uzantısı, Her Sekme Açtığınızda Sanal Tatil Yapmanızı Sağlıyor

Bu Tarayıcı Uzantısı, Her Sekme Açtığınızda Sanal Tatil Yapmanızı Sağlıyor

İnternette gezinirken hepimizin aynı anda açık bir çok sekmesi var, öyleyse neden bunları bir yerlere gitmek için kullanmayalım? Her yeni sekmede dünyanın herhangi bir yeri için rastgele bir tatil önerisi alırsınız. Ayrıca bulunduğunuz konumdan bu yere gitmek için uçak bileti fiyatını da altta gösteriyor. Dilerseniz sol alt köşedeki Virtual tour available yazısına tıklayarak sanal tura başlayabilirsiniz.

2020'de seyahat edememek kesinlikle gezginler için zor bir yıl oldu. İnsanlar müze, milli park ve diğer ilgi çekici yerlere sanal deneyimler ve turlar yapmanın yanı sıra, evlerinden çıkmadan oradaymış gibi seyahat etmenin yollarını arıyorlar.

Bir Google Chrome ve Microsoft Edge uzantısı olan Tab With A View, tarayıcınızda yeni bir sekme açarak evinizin rahatlığından dünyanın en güzel yerlerine seyahat etmenizi sağlar. Tarayıcı uzantısı, bir hedefin gerçek kişiler tarafından gönderilen güzel bir fotoğrafını veya videosunu rastgele seçer, böylece açtığınız her sekme ile nereye gideceğinizi asla bilemezsiniz.

Aslında her zaman açık bir çok tarayıcı sekmesi olan insanlardan biriyseniz, tarayıcınızda bir sekme daha açabilir ve farklı görünümlere göz atmak için sağ veya sol okları kullanabilirsiniz. İşe mola verme sırasında hızlı bir sanal tatil gibidir.

Tab With A View - sanal tatil

Uzantı ayrıca gerçek zamanlı uçuş bilgilerini, COVID-19 için gerçek zamanlı istatistikleri ve tarayıcı uzantısında gördüğünüz her "varış noktası" için uyruğunuza göre vize gereksinimlerini gösterir. Gelecekteki seyahat planları için bu iyi ilham kaynağını düşünün.

Drone fotoğrafçılığı, insanların pencerelerinden günlük görünümler, belirli yerlerdeki barlardan, restoranlardan veya otellerden görünümler ve sanal video "yürüyüşler", turlar ve yürüyüş gezileri de dahil olmak üzere çok çeşitli destinasyon fotoğrafları ve videoları var. Bunları Google Earth ve Google Street View fotoğrafçılığı aracılığı ile sunuyor.

Ayrıca, platforma bir görüntü veya video yükleyerek Tab With a View'a herkes katkıda bulunabilir.

 

Tarayıcı uzantısını Chrome'a yüklemek için Chrome Web Mağazası'na gidin ve "Chrome'a Ekle" yi tıklayın. Microsoft Edge için Edge Add Ons web sitesini ziyaret edin.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!