Yeni Sezon Beştaş Yüzük Modelleri Görücüye Çıktı!

Yeni Sezon Beştaş Yüzük Modelleri Görücüye Çıktı!

Artık yüzük dendiğinde akla ilk gelen tasarımlardan biri de beştaş yüzük modelleri oluyor. Işıltısı, estetik duruşu, cazibesi ve eşsiz parlaklığı ile kadınların hayallerini süsleyen bu tasarımlar yenilendi!

Artık yüzük dendiğinde akla ilk gelen tasarımlardan biri de beştaş yüzük modelleri oluyor. Işıltısı, estetik duruşu, cazibesi ve eşsiz parlaklığı ile kadınların hayallerini süsleyen bu tasarımlar yenilendi! Şimdiden uyaralım, yeni sezon modeller güzelliği ile aklınızı başınızdan alabilir. Hatta beştaş yüzük modellerine aşık olmanıza dahi neden olabilir! Çünkü tasarımcılar bu defa hayal güçlerine bir halde zorlamış gibi görünüyor!

Kısa bir süre öncesinde beğeniye sunulan beştaş yüzük modellerinde yeni sezon tasarımları mercek altına aldık. Modeller estetik açıdan gerçekten büyülüyor. Öncelikle tasarımların parlak ve ışıltılı bir duruş sergiliyor olması bu  yüzükler için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Zaten bu tasarımları tercih eden kadınlar aksesuar seçimlerine parlak ve ışıltılı modellerden yana yapanlardır.

Yeni Sezon Beştaş Yüzük Modellerini İnceledik!

Yeni sezon modellere göz attığınızda sarı ve beyaz altının bir arada kullanıldığı  tasarımların sayısının arttığını fark edebilirsiniz. Bu iki renk arasında seçim yapmakta zorlananlar için harika bir haber! Sarı ve beyaz altını buluşturan ve pırlanta ya da swarovski taşlarla süslenmiş olan 5 taş yüzük modelleri eskiden olduğu gibi sadece şık davetlerde kullanılmıyor.  Aynı zamanda gündelik hayatta da kadınlar bu tasarımları kullanmaya başladığı için tasarımcılar yüzükleri daha konforlu bir forma bürümüş gibi görünüyor.

Aynı parmağa hem 5 taş yüzük hem de tek taş yüzük takılmış gibi görünen modeller yeni sezon kreasyonlarda ön plana çıkıyor. Her iki yüzüğü bir arada kullanmak isteyen ancak kullanım konforu noktasında sıkıntı yaşayan kadınlar için bu tasarımların harika bir seçim olacağını belirtebiliriz. Yeni sezon modeller detaylarıyla da adeta büyülüyor. Kalp, sonsuzluk, zincir, melek kanadı gibi çeşitli figürler tasarımlara büyük bir ustalıkla kazandırılmış!

Beğeniye sunulan bu tasarımları bir arada incelediğinizde pek çok detay sizin de dikkatinizi çekecek. İncelemek için önerimiz Myra Gold  internet sitesine tıklamanızdır. Bu sitede 5 taş yüzük modelleri son derece geniş bir model seçeneği yelpazesi eşliğinde beğeniye sunuluyor. Aynı zamanda sitede yer alan diğer tasarımlar gibi bu yüzük modelleri de gayet makul fiyatlarla satın alınabiliyor.

Kaynak: https://www.myragold.com/yuzuk/altin-bestas-yuzuk

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile