Android

Tem 30, 2017

Android

Android için en iyi 15 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Telefononuz ile çektiğiniz fotoğrafları sosyal medyaya yüklemeden önce çoğu zaman bazı düzenlemeler yaparız. Bunun için telefonunuzda bir fotoğraf editörüne ihtiyaç var. Bu yazıda Andoid için en iyi fotoğraf düzenleme yazılımlarını bulacaksınız.

İnşaat Mühendisliği

DWG FastView- Dwg CAD Görüntüleyici

DWG FastView, GstarCAD, AutoCAD, ProgeCAD, BricsCAD, ZWCAD'den gelen DWG çizimlerini sorunsuz bir şekilde açabilme ve otomatik çizim taslağı hazırlama, planı gözden geçirme ve dxf gibi CAD tasarımlarını görüntüleyebilen 2D / 3D DWG çizimleriyle tamamen uyumlu bir uygulamadır.

Webmaster

Tem 29, 2017

Webmaster

Web Sitene Hava Durumu Ekle

Web sitenizde hava durumu bilgilerini görüntülemek isteyorsanız, basit üçüncü parti bir kodu web sitenize yerleştirerek yapabilirsiniz. Popüler kaynaklardan toplanan ve hava durumunu gösteren ücretsiz web sitesi hava widgeti sunan birçok web sitesi var.

Webmaster

Tem 29, 2017

Webmaster

5 Ücretsiz PHP İletişim Formu Scripti

Bir iletişim formu, web sitenizin ziyaretçileri ile bağlantı kurmanın en kolay yollarından biridir. Web sitenizin ziyaretçilerinin, iletişim formundaki birkaç alanı doldurması yeterlidir. Bu form örnekleri ile mesajlarını anında basit bir şekilde size gönderebilir.

Webmaster

Tem 29, 2017

Webmaster

5 En İyi Ücretsiz PHP Dizin Scripti

PHP dizin scriptleri (PHP Classified Scripts), karlı ve güçlü bir sınıflandırılmış web sitesi tasarlamanız, uygulamanız, çalıştırmanız ve yönetmeniz için en iyi seçenektir.

Genel

Tem 28, 2017

Genel

25 Güzel ve Ücretsiz Kartvizit Şablonu

İnternet üzerinden sunulan en iyi kartvizit tasarımlarından oluşan ve zengin bir seçim olanağı sunan ücretsiz kartvizit şablonlarına sahip bu müthiş yazıyı mutlaka inceleyin.

Webmaster

Tem 28, 2017

Webmaster

En İyi 5 PHP Forum Scripti

Binlerce üyesi olan birçok popüler forum sitesi var. Bu forumlar birçok yararlı bilgi ve paylaşım ile doludur. Sizinde bu scriptler ile popüler bir forum siteniz olabilir.

Android

Tem 21, 2017

Android

Android için en iyi 15 Root'lu uygulama

Cihazınızı root yetkisi kazandırmak için halen pek çok neden var. Root'tan çıkarılmış aygıtların sahip olamayacağı pek çok işlev ekler. İşte Android için en iyi root yetkisi kullanan uygulamalar.

Android

Tem 21, 2017

Android

En iyi Android telefonlar (Temmuz 2017)

Android'in mobil sektör üzerinde hakimiyeti nedeniyle, en iyi Android akıllı telefonları seçmek ile en iyi akıllı telefonları seçmek arasında pek bir fark yoktur. Android telefonların diğer platformlarda yarışacak rakipleri yok gibiyken, içerideki rekabet inanılmaz derecede zorlu.

Hemen mail adresinle kaydol

Yeni Yazılardan İlk Senin Haberin Olsun

feedburner
stats
Engelleyiciyi kapattım!