Akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanın en kolay ve en belirgin yollarından biri de uygulamalar yoluyla gerçekleşiyor. Hayır, Facebook ya da Instagram üzerinde saatlerce kaydırma yapmaya değinmiyoruz. Sadece eğlenceli değil aynı zamanda çok kullanışlı ve yenilikçi sayısız uygulama var. Şimdi denemeniz gereken en iyi uygulamaları listeliyoruz.
Bildiğiniz gibi, Google Play Store'da her gün binlerce uygulama yayınlanmaktadır; Bunlar arasında çiftlik oyunları da vardır. Yani hangi oyunları oynama konusunda kafanız karıştıysa, biz buradayız. Play Store'da şu anda mevcut olan Android için en iyi çiftçilik oyunlarının bir listesi bu yazıda.
TeamViewer, bilgisayarları uzaktan kontrol etmek için en iyi programdır. Kişisel kullanım için ücretsiz olmasına rağmen ticari kullanımlar için ücretlidir. Bu yüzden TeamViewer'a alternatif başka hangi programlar varmış yazımızda görelim.
Bu yazıda benzerlik araştırmasını destekleyen, görsel aramaları tersine çeviren ve video araması yapan üç akıllı görsel arama motoru tanıtacağım.
Google Haritalar hayranı değil misiniz? Belki daha verimli kullanmanıza yardımcı olacak bazı ipuçlarına ihtiyacınız var. Ya da farklı özellikler sunan, daha güvenilir olan veya yerel işletmeler için düşük fiyatlarda uygulama bulmanıza yardımcı olan bir harita uygulamasını tercih edebilirsiniz.
Fotoğrafçıysanız veya web sitenize resim yüklüyorsanız, muhtemelen resimlerinizi çalan kişilerden endişe duyarsınız. Maalesef, kullanıcıların çevrimiçi olarak kendilerine ait olmayan fotoğrafları çekmesi kolaydır.
Google ile paylaştığımız konum bilgilerinin uzun süre sistemde kayıtlı olduğunu görmek oldukça rahatsız edici olabilir. Google’ın Zaman Çizelgesi özelliği, tüm bu bilgileri bir bakışta görmenizi ve konum tasarrufu sağlayan özellikleri kapatmanızı ve tüm Haritalar verilerinizin bir kopyasını indirmenizi kolaylaştırır.
Özel Toshiba TV Servis Noktası
Bir Mac kullanıcısı olarak, bazı basit macOS rutinlerini bilmeniz gerekir. İndirilen yazı tiplerinin önizleme ve yüklemesi bunlardan biridir ve olabildiğince kolaydır.
Bir daha ki sefer nereye gideceğinize karar veremediğiniz zaman kaderinizin hedefi seçmesine izin verin. Bir küreyi çevirebilir ve parmağınızla durdurarak bir yer seçebilirsiniz. Ya da bu siteleri sadece rastgele olarak nereye gideceğinizi söylemek için kullanabilirsiniz.
Hayatınızda ses kontrolünü kullanmak artık bilim kurgu değil. Google Asistan'a söylemek için doğru 'OK Google' ses komutlarını biliyorsanız, asla hayal edemediğiniz şekilde hayatınızı daha iyi hale getirebilirsiniz.
Ücretsiz video editörleri, hem kapasite hem de düzenleme kapsamındaki alternatif ücretli programlara ciddi rakipler haline gelmiştir. Bununla birlikte, seçim biraz sınırlı kalmaktadır. Windows için mevcut olan en iyi ücretsiz video editörlerini sunuyoruz.
Ekran kaydı için özellikle kullanışlı bu üç araç ve bunların her birini nasıl ayarlayacağınız aşağıda açıklanmıştır. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağını düşündüğünüz birini seçin.
Birçok ücretsiz video düzenleme aracı Windows için kullanılabilir, bu nedenle artık Movie Maker'a tutunmaya gerek yoktur. Bu beş en iyi seçenekten biriyle yeni bir düzenleme programına geçin.
Bu makalede, GoPro videolarını düzenlemek için en iyi ücretsiz uygulamalardan yedi tanesini ayrıntılı olarak tanıtıyoruz.
Bombacı Adam Oyunu OynayınBig Shot BoxingTenis OyunuKare Yapmaca
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Akram Audio Converter

Akram Audio Converter

11 Nis 2018 / Multimedya
Poliçe Takip

Poliçe Takip

05 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü