Mac veya PC'nizde saklanan önemli dosyaları ve bilgileri korumak için kullanabileceğiniz çeşitli güvenlik önlemleri vardır. En yaygın olanı, bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlarda kilitlemek ve giriş ekranını atlamak için bir parola gerektirmektir. Tek tek klasörleri parola korumayla bile bu korumayı bir adım daha ileriye taşıyabilirsiniz.
Google bilgisayarınızdan ücretsiz ve sınırsız mesajlar göndermek için Mesajlar uygulamasını güncelledi. Bunu nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.
Google görmezden geldiği podcasting'i nihayetinde ciddiye alıyor. Bu amaçla şirket, Google Podcast olarak adlandırılan bağımsız bir uygulama yayınladı. Adından tahmin edebileceğiniz gibi, podcast'ler için yapılmış bir uygulamadır.
YouTuber'lar, YouTube'un can damarıdır. İçerik oluşturan insanlar olmadan, YouTube monoton olurdu. Bununla birlikte, YouTube artık YouTuber'lar için para kazanmanın yeni üç yolunu ortaya çıkardı. Ve birlikte YouTube’u reklam gelirlerinin ötesine taşıyorlar.
İnstagram Kaç Kişi Şikayet Ederse Hesap Kapanır
Sevgili Saatleri
Giyim Siteleri
Erkek Mont Modelleri
İsme Özel Hediyeler
YouTube’un birçok kişi için video izleme noktasında ilk durak olduğu konusunda kimsenin şüphesi yoktur. Aslında, dünyanın en popüler web sitelerinden biri. Peki ya YouTube’a erişilemezse? Ya da sadece videoları çevrimiçi görüntülemek için daha fazla seçenek mi istiyorsunuz? Hangi alternatifler var? YouTube’a 10 harika alternatif daha var, ancak “daha ​​iyi” oldukları tartışmaya açıktır.
Instagram şu anda kendi uygulaması altında 1 milyar kullanıcısı ile, Instagram IGTV'yi başlattı. Yani tam anlamıyla Instagram TV. Bu, Instagram’in evriminin bir sonraki aşaması ve YouTube’la rekabet etmeye yönelik açık bir girişim. Instagram'ın meteorik yükselişi göz önüne alındığında, başarılı.
İş, fitness, eğlence ve bunların ötesinde birçok uygulamalar dahil olmak üzere telefonlar ve tabletler için en iyi Android uygulamalarının uzun bir listesi. Bu uygulama listesinde mutlaka sizinde hoşunuza gidecek bir uygulama vardır.
Bir sonraki akıllı telefon alışverişinizden tasarruf etmeyi düşünüyor musunuz? Bunlar 2018'de satın alabileceğiniz en iyi bütçeli telefonlar.
En iyi akıllı telefon 2018: Samsung, Apple, Google ve OnePlus'tan satın alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlar bu yazıda. Yılın yarısına yaklaştıkça, 2018 yılında satın alabileceğiniz en iyi Android ve Apple akıllı telefonları listeliyoruz.
LG Servis Bir Telefon Kadar Yakın!
İstanbul Firma, İlan, Gezi Rehberi ve Haberleri instagram takipçi satın al