Twitter hesabına giriş yaptınız ve bir gecede birçok takipçinizi mi kaybettiniz. Keza Facebook sayfasını kontrol ettiğinizde aynı durum. Ve diğer sosyal medya hesaplarınız takipçi kaybetmeye devam ediyor. Bu durum tanıdık geliyor mu? Endişelenmeyin, hepimizin başına gelebiliyor.
Yumurtalar yıllar boyunca hiç bir neden yokken kötülendiler. Yağ içeriği hakkında çok konuşuldu. Ayrıca yumurta sarısında bulunan kolesterol ile ilgili felaket tellallığı yapıldı. Sonra yumurtaların içinde bulunan hormonlar var, çünkü dişi bir tavuğun döllenmemiş döngüsünden geliyorlar. Meselenin gerçeği şu ki, yumurta çok faydalı bir besindir.
Birçok şirket, yapay zeka veya AI terimini, ürünleri için heyecan yaratma ve teknolojilerini geliştirmenin öncü yolu olarak sunmak için kullanmaktadır. Peki yapay zeka tam olarak nedir? Neyi içeriyor? Ve gelecek nesillerin gelişmesine nasıl yardımcı olacak?
OnePlus'ın en yeni akıllı telefonu olan OnePlus 6T uzun zamandır piyasada ve OnePlus hayranlarının şirketin cihazlarını neden bu kadar sevdiğinin formülünün çoğunu içeriyor.
40 ülke, 2020'den itibaren otomobillerin otomatik frenleme teknolojisine sahip olmasını zorunlu kıldı.
Bu güne kadar, 2019'un en iyi akıllı telefonlarının listesi 2018'in en iyi akıllı telefonları listesine çok benziyor. Yakında, Samsung ve LG gibi akıllı telefon üreticileri yeni telefonlarını duyurmaya başladığında bu durum değişecek. Ve birkaç firma da bu ay telefonlarını Mobile World Congress'te (MWC) ilan edecek. Biz o an gelene kadar bakalım dünyanın en iyi telefonları hangileriymiş.
Çağın vazgeçilmezi haline gelen yazılım ve teknoloji hiç kuşkusuz, geleceğin en parlak iş alanlarından biridir. Özellikle yazılım uzmanlığı eğitimi alarak bilgisini daha yüksek mertebeye taşıyanlar, bu alanda en şekilde çalışma imkanına sahip olmaktalar.
Resimlerinizi sitenize yüklemeden önce sıkıştırmak iyi fikirdir. Web sitenizde kullanılan çok sayıda resim olabilir, bu nedenle sitenizin daha hızlı yüklenmesine yardımcı olmak için görüntüleri optimize etmeniz gerekir. Bu kılavuzda, görüntü sıkıştırma için en iyi 15 ücretsiz görüntü optimizasyon aracını paylaşacağız.
Voicebros, profesyonel seslendirme hizmeti alıp verebileceğiniz dev bir platform. Voicebros 28.000’den fazla kayıtlı seslendirme sanatçısıyla; bu sektörde Türkiye’deki en büyük, dünyadaki ise ikinci en büyük platform olma başarısına sahip. Bu platformun temel amacı ise seslendirme hizmeti arayan-veren kişileri buluşturmak.
İş dünyası liderlerinin ve pazarlamacıların çoğunluğu şimdiye kadar sosyal medya pazarlamacılığını iyi bilse de, henüz herkes bu gemide değil. Hala sosyal medya pazarlama platformlarının gerçekte ne sunduğunun farkında olmayan çok sayıda şirket, C-Suite seviyesi yönetici ve "eski okul" çalışanı var.
Torrent ve kötü amaçlı web sitelerinin karanlık sokaklarında dolaşmak yerine, tam sürüm programları ücretsiz ve yasal olarak indirmek için güvenli program indirme siteleri listemize bir göz atın.
Hepimiz dijital projelerimiz için başyapıtımızı en iyi şekilde öne plana çıkaracak bir resmi arıyoruz. Ama stok fotoğraf sitelerinin çok fazla olması ve iStock gibi ücretli siteler arasından bir fotoğrafı nasıl bulacaksınız? İyi haber, giderek artan sayıda ücretsiz stok fotoğraf sitesinin bulunmasıdır; burada en iyi ve ücretsiz stok fotoğraf sitelerini listeledik.
Bir iş görüşmesi sırasında potansiyel olarak size sorulabilecek tüm sorular arasında, “Son işinizden neden ayrıldınız?” sorusu cevaplaması en zor olanlardan biri olabilir. Bu soruyu etkili bir şekilde cevaplamak için, yanıtınızın işe alım yöneticilerine sizin için neyin önemli olduğunu gösterecek şekilde çerçevelenmelidir.
Modern zamanların en büyük tutkularından birisi de hiç kuşkusuz tüketim. Uzmanlar, her ne kadar uyarsa da dünya, hızlı bir tüketim toplumu olma konusunda oldukça istekli. Alışveriş, yanına “çılgınlık” kavramının eklendiği bir hâl almış durumda.
Aşağıda, Instagram takipçilerini neden kaybettiğiniz ve bunu nasıl durdurabileceğinizin 10 nedeni var. Instagram takipçilerini kaybetmekten bıktıysanız ve giden takipçilerin bir kısmını geri almak istiyorsanız, okumaya devam edin!