Hepimiz iyi beslenme ile beyni güçlendirme, enerji kazanma ve daha uzun ömürlü, daha tatmin edici yaşam tarzları yaşayabileceğimizi biliyoruz. Beyni çalıştıran yiyecekler ile daha iyi bir sınav sonucu alabileceğinizi biliyor musunuz?
Elementler ve Bileşikler olarak insan vücudu kompozisyonu. Doğada bulunan elementlerin birçoğu da vücutta bulunur. Bu, ortalama yetişkin insan vücudunun elementler ve ayrıca bileşikler açısından kimyasal bileşimidir.
Araştırmacılar, uykusuzluktan bilişsel keskinliğe kadar her şeyi etkileyen, uykusuzluğun sağlığınız için kötü olabileceğini uzun zamandır biliyorlar. Son zamanlardaki bazı araştırmalar, uzun uyanıklık dönemlerinin aslında beyinde uzun süreli hasarlara yol açabileceğini göstermektedir.
İnsan vücudundaki su yüzdesi yaşa ve cinsiyete göre değişir. Vücudunuzun ne kadarının su olduğunu hiç merak ettiniz mi? Suyun yüzdesi, yaşınıza ve cinsiyetinize göre değişir. İçinde ne kadar su olduğuna bak.
İnsanların beyninin sadece yüzde onunu kullandığını duymuş olabilirsiniz ve beyninizin geri kalan kısmının kilidini açabilirseniz, daha fazlasını yapabilirsiniz. Süper bir dahi olabilirsiniz veya zihin okuma ve telekinezi gibi psişik güçler edinebilirsiniz.
Kripto alanı sadece Bitcoin, Litecoin ve Ethereum'dan daha büyüktür. Alış-veriş yapmak için yüzlerce kripto para vardır, bunların her biri blok zincirleme teknolojisine ve farklı kullanım amaçlarına göre kendi benzersiz teknolojilerine sahiptir. Bu makale, en fazla potansiyeli olan ve göz önünde bulundurmaya değer 20 kripto parayı içermektedir.
iPad, herhangi bir ev kullanımı için mükemmel bir cihazdır, ancak evden uzaklaşmanıza ve tatildeyken veya iş için seyahat ederken ihtiyaç duyduğunuz kaynakları ve eğlenceleri sağlamanıza da yardımcı olabilir. iPad'iniz için gerekli olan bu temel seyahat uygulamaları, birçok güzel şeyi yapmanıza yardımcı olacaktır.
Bilgisayarın çalışmasına odaklanmakta sorun mu var? Bir görev için sürekli çalışmak birçok insan için zordur. Bu küçük değişiklikleri hayata geçirin ve bahse gireriz, Windows kullanırken konsantre olmanızı daha kolay bulacaksınız.
Bir milyon izlenmeye ulaşan ilk video, 2005 yılında Ronaldinho'nun yer aldığı bir Nike reklamıydı. 10 yıldan kısa bir süre sonra, bir milyar izlenme sayısına ulaşan ilk video Psy'nin Gangnam Style şarkısı web’in en çok izlenen videosu haline geldi. Ama Gangnam Style hala rekoru elinde tutuyor mu? İşte tüm zamanların en çok izlenen 15 YouTube videosunun geri sayımı…
Facebook, verimliliği azaltıyor, mahremiyete zarar veriyor ve hatta bizi üzüyor. Ama onsuz yaşayamayız, değil mi? Facebook'tan kaçamazsın, o yüzden en azından işleri daha iyi yapmaya çalışalım. Bu makale, Google Chrome ile kullanıldığında yalnızca masaüstü Facebook deneyimine odaklanmaktadır.
Günümüzde fotoğraf endüstrisi bu kadar popüler, fotoğrafçıların resimlerinin en cazip ve nefes kesici olay ve manzaraya sahip olmasını sağlamak için yola çıkmaları gerekiyor. Bazen bu en uzak ve keşfedilmemiş yerlerden bazılarına seyahat etmek anlamına gelir. Instagram, sizi (ve dünyanın dört bir yanındaki herkesi) herhangi bir araçtan daha hızlı bir yere götürebilir ve bu ücretsiz! İzlemek için doğru hesapları seçmeniz yeterlidir.
Disk Temizleme Yardımcı Programı, Windows platformundaki yerleşik Yardımcı Araçlarından biridir. Disk Temizleme Yardımcı Programı artık kullanılmayan dosyaları (örn. Önemsiz Dosyalar) silmeye yardımcı olur.
Videoların tamamını tüm dünyayla çevrimiçi paylaşmanıza izin veren web siteleri ve sosyal topluluklar var. Ancak çoğu durumda, yalnızca aileniz ve arkadaşlarınızla özel video paylaşımıyla ilgilenebilirsiniz. Bu amaçla, videoları özel olarak internette paylaşmak için en iyi dört siteyi paylaşmak istiyorum.
Yeni bir Android tablet aldınız ve bununla ne yapacağınızı merak ediyorsunuz. Çizim yapmaya ne dersiniz? Bir sanatçı olmayabilirsiniz (henüz), ancak bir tablet ile denemek için her türlü sebebiniz var. Tabletlerin yetenekleri arttıkça, eskiz ve resim uygulamaları da bunu takip etti. Bu, tam bir boyama stüdyosunu elinizde tutabileceğiniz anlamına gelir.
Instagram, resimlerinizi kimin görüntülediğini bilmeyi mümkün kılmazken, Instagram hikayeleri ve canlı videolar söz konusu olduğunda, bunu kimin gördüğü ile birlikte kaç kişinin görüntülediğini tam olarak söyleyebilirsiniz.
Bu alana reklam aylık 40 TL, 3 aylık 100 TL instagram takipçi satın al