Bazı insanlar doğal olarak iyi bir selfieyi nasıl çekeceklerini biliyorlar. Kendinizi çektiğinizde harika görünmek için mücadele ediyorsanız, tüm doğru kılavuzlardan birkaç ipucuna ya da kullandığınız uygulamayı değiştirmeye ihtiyacınız olabilir.
Bazı Android uygulamalarının pilinizi öldürdüğü artık bir sır değil. Bu uygulamalar, onları kullanmadığınız zamanlarda bile arka planda çalışmaya devam eder. İnternete ping yapıyorlar ve hareket sensörlerini kullanıyorlar, hepsi pilin ömrünü bitiriyor.
Gerçek dünyada, en iyi PC oyunları çok paraya mal olabilir. Bazı durumlarda, size kayda değer bir eğlencede sunmazlar. Bazen, para ödediğiniz birçok oyun, onu oynamak yerine can sıkıntısına neden olabilir. Neyse ki, en iyi online oyunlar bunu tersine döndürebilir.
Özel Fakir Teknik Servis
Microsoft'un klasik editörüne kullanıcı dostu, güçlü alternatifler. Burada harikalar yaratmanızı sağlayacak en iyi Windows Movie Maker alternatiflerini seçtik. Farklı bir arayüze sahip olmak zorunda kalmadan videolarınızı düzenleyin ve oluşturun.
En çok kullandığınız PDF'lere her yerden erişin. Adobe, Foxit, Gaaiho ve diğer uzman PDF geliştiricileri, artık masaüstünde göreceğiniz aynı tür ek açıklama ve paylaşım seçenekleriyle çok yetenekli PDF görüntüleyici uygulamaları sunuyor. Ayrıca birçoğu tamamen ücretsizdir. En iyi 5 PDF görüntüleyicisini seçmek için okumaya devam edin.
Web sitelerinin ekran görüntülerini almak muhtemelen internette en çok yapılan görevlerden biridir. Web sitelerinin ekran görüntülerini almanızı sağlayan eklenti veya tek başına bağımsız uygulamalar olabilir. Tüm bu araçlardan 15 tanesini listeledik.
PHP Survey, kurulumu kolay (herhangi bir MySQL veritabanını kullanmayan ve herhangi bir veritabanı konfigürasyonu gerektirmeyen) ücretsiz bir scriptir. Müşteri memnuniyeti veya ürün değerlendirmesi gibi çevrimiçi anketler veya bunlara ihtiyaç duyabileceğiniz soru ve cevaplarla diğer anketler oluşturmanızı sağlayan bir scripttir.
PHP Poll, kolayca çevrimiçi anketler oluşturabileceğiniz ve sitelerinize ekleyebileceğiniz veya bağımsız anket siteleri oluşturabileceğiniz ücretsiz bir scripttir. PHP Poll herhangi bir veri tabanı kullanmaz - bilgi, yerel XML dosyalarında saklanır, bu sayede hafif, kurulumu kolay olur ve hızlı çalışmasını sağlar.
Otel, araç kiralama şirketleri ve diğer pek çok işletme, sitelerine eklenen rezervasyon işlevlerine ihtiyaç duyar - aşağıda indirebileceğiniz ücretsiz rezervasyon scripti ile, bu tür rezervasyon işlevlerini hızlı bir şekilde ekleyebilir veya basit bir bağımsız rezervasyon sitesi oluşturabilirsiniz.
Tesettür Giyim İçin Terzi Dükkanı
Erkek Günlük Ayakkabı
Notebook Fiyatları
Prima
21 May 2018 / Advertorial
Prima
Etek Modelleri
İstanbul Firma, İlan, Gezi Rehberi ve Haberleri instagram takipçi satın alreklamreklam
Daily ShikakuDaily BridgesDiscover PetraSlide and Roll
Photo Slide Show

Photo Slide Show

23 May 2018 / Multimedya
Folder Lock

Folder Lock

20 May 2018 / Güvenlik
Fake Webcam

Fake Webcam

19 May 2018 / Multimedya
Wall Photo Maker

Wall Photo Maker

19 May 2018 / Multimedya
Photo Slide Show

Photo Slide Show

23 May 2018 / Multimedya
Folder Lock

Folder Lock

20 May 2018 / Güvenlik
Emsisoft Anti-Malware

Emsisoft Anti-Malware

19 May 2018 / Güvenlik
Fake Webcam

Fake Webcam

19 May 2018 / Multimedya