Aşkla bilgisayarınızın masaüstünü doldurmak için güzel Sevgililer Günü duvar kağıtları. Aşkınıza kendinizi hatırlatmanın veya yakınınızdaki ve sevdiklerinize anlatmanın anlamlı ama küçük bir yoludur.
Günümüzde artık bir çok saatimizi internet başında geçiriyoruz. Peki ama biz Türkiye olarak acaba en çok hangi siteleri ziyaret ediyoruz. Alexa verilerinden alınan bilgilere göre Türkiye'de en çok ziyaret edilen 50 web sitesi bu makalede.
İşte 2018'de Android için en iyi alternatif launcher'lar. Akıllı telefonunuzu daha çekici ve kullanışlı hale getiren, hem telefonunuzun görünümünü istediğiniz gibi ayarlanmasını sağlayan hem de telefonun çalışmasını optimize eden uygulamalar.
Telefonunuza baktığınızda muhtemelen bundan nasıl para kazanılır diye düşünmüşsünüzdür. Google Play Store'da bulunan ve maliyetlerinizin bir kısmında telafi edilmenize yardımcı olabilecek birçok uygulama var. Android uygulamaları ile para kazanmanın yolu bu makalede.
Bazen galerideki resim albümlerinin tümünü gizlemeniz gerekir. Bu işi yapmak kolay ve bunu yapmak için iki hızlı yol var. Burada özetlediğimiz iki çözümden birindeki adımları izlemeniz yeterlidir ve albümleriniz galerinizden gizlenecektir.
Kötü amaçlı yazılımların, fidye yazılımlarının ve hack saldırılarının ne sıklıkta olduğunu göz önüne alarak, Android telefonunuzu hangi anti-virüs ile koruyarak güvenilir ve verilerinizi güvende tutacağınız sistemi nasıl sağlayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz.
Android akıllı telefonunuzda oynayacağınız en güzel ve en iyi oyunları kategoriler halinde sizin için derledik. Eğer telefonda oyun oynamayı sevenlerdenseniz bu oyunları kaçırmayın.
İnternet Hizmet Sağlayıcısı'nın size acaba dürüst davranıyor mu? Genişbant bağlantılarınızın hızını kontrol etmenin bir yolu var mı? İnternet bağlantınızın hızını test etmek için aşağıdaki sitelerden herhangi birini kullanabilirsiniz.
Bollywood şarkıları eğlencelidir ve yaştan bağımsız olarak çoğu kimse tarafından sevilir. Son birkaç yılda, popülaritesinin Batı'da arttığını gördük. En popüler hint müziklerinden bazılarını sizler için derledik.
Telefonunuz root'lu olduğunda, Android için root'lu uygulamalardan herhangi birini yükleyebilirsiniz. Bu uygulamalar, cihazınıza farklı özellikleri getirmek için root ayrıcalıklarını kullanır. İşte Android için en iyi root uygulamalarından bazıları.
Google Play Store'da milyonlarca uygulama içinde en iyi Android uygulamalarını bulmak çok zordur. İster harika bir hava durumu uygulaması ister yeni bir tarayıcıya ihtiyaç duyun, her amaç için kullanılan en iyi Android uygulamalarını bir listede derledik. İşte 2018'in en iyi Android uygulamaları.
Yüzlerce hava durumu uygulaması içinde Play Store'da bulunan ihtiyaçlarınıza en uygun, hava durumu uygulamaları.
Android deneyiminizi yenilemek ister misiniz? Launcher yükseltmeyi deneyin. Makalede kullanım amacınıza göre en popüler Android Launcher'ları bulabilirsiniz.
Tenis OyunuKare YapmacaBlobs1010 Hex
WinPatrol

WinPatrol

19 Şu 2018 / Güvenlik
SMPlayer

SMPlayer

19 Şu 2018 / Multimedya
Free Video to Mp3 Converter

Free Video to Mp3 Converter

19 Şu 2018 / Multimedya
CD Assistant

CD Assistant

19 Şu 2018 / Araçlar
Vista Start Menu

Vista Start Menu

19 Şu 2018 / Masaüstü
WinPatrol

WinPatrol

19 Şu 2018 / Güvenlik
Free Video to Mp3 Converter

Free Video to Mp3 Converter

19 Şu 2018 / Multimedya
StartUpLite

StartUpLite

19 Şu 2018 / Güvenlik
CD Assistant

CD Assistant

19 Şu 2018 / Araçlar
Vista Start Menu

Vista Start Menu

19 Şu 2018 / Masaüstü