Çocuklarımızın ne kadar hareket ettiğini her zaman düşünmüyoruz, ama muhtemelen yapmalıyız. Daha fazla egzersiz, daha iyi bir uyku ve daha iyi bir ruh hali demektir, çocuklara daha sağlıklı bir yetişkinlik için bundan bahsetmeliyiz.
iOS'ta Google'ın tarayıcısı oldukça iyi bir performansa sahiptir, kişisel bilgilerinizi sorunsuz bir şekilde senkronize eder ve hem eğlenceli hem de kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Ancak Chrome’un reklamları engelleme konusundaki yetersizliği her zaman sıkıntı olur. Reklam engelleyici olmadan normal bir deneyime izin vermeyecek reklam siteleri için Safari'ye geri dönmek zorunda kalırsınız.
Araba sürmeyi öğrenmek eğlenceli ve heyecan verici bir deneyim olabilir. Araba sürmek için uygulamalı eğitim alabileceğiniz sürücü okulları var. Ayrıca, kendinizi aynı şekilde hazırlamak için Android'inizde birkaç sürüş simülasyonu uygulamasını denemek iyi bir fikirdir.
Hazal Temizlik ile Profesyonel Hizmet
Bildiğiniz gibi, iPhone'unuzu kullanarak telefon çağrılarını kaydetmek için yerleşik bir yol yoktur. Ülkeye ve devlete özgü yasaların bir sonucu olarak, Apple bir telefon görüşmesini kaydetmeyi özellikle kolaylaştırmaz. Ancak, imkansız değildir. Bazı geçici çözümler kullanarak iPhone telefon çağrılarını kaydedebilirsiniz.
Gece veya karanlık modda büyük bir hayranıyım ve ekranınızı karartmak için kullanabileceğiniz farklı uygulamalar ve uzantılar hakkında bir ton yazdım. Herhangi bir karanlık mod tutkunu, cihazınızı beyaz yerine koyu bir arka plan ile kullanmanın, cihazınızın pil gücünün yanı sıra gözlerinizi nasıl kurtaracağınız hakkında size bilgi verecektir. Bu hafta Google bir adım daha ileriye gitti ve karanlığa giderek tasarruf ettiğiniz pil gücünden bahsetti.
Android cihazınızda isteğe bağlı TV dizi ve filmlerini izlemek her zamankinden daha kolay. Peki ya canlı TV? Nereye bakacağınızı biliyorsanız ücretli planlara abone olmanıza gerek yoktur. Bunun yerine ücretsiz IPTV kullanabilirsiniz; Sadece bir IPTV uygulamasına ve bir IPTV kaynağına ihtiyacınız var.
Yeni bir web sitesi oluşturduktan sonra, yapmanız gereken ilk şeylerden biri, alan adınızı Google ve Bing’in ilgili web yöneticisi portallarında doğrulamaktır.
Cloudflare bu yıl Nisan ayında gizlilik odaklı DNS hizmeti 1.1.1.1 duyurdu. Bu bir genel DNS çözümleyicisidir. Şirket, DNS servisinin en hızlı çözümleyici olduğunu iddia ediyor. Şimdi, Cloudflare 1.1.1.1 için özel bir Android ve iOS uygulaması çıkardı. Uygulama, mobil kullanıcıların ücretsiz DNS hizmetine erişerek internette güvenle gezinmesine yardımcı olacaktır.
PDF, önemli belgeler için varsayılan dosya formatıdır. Doldurmanız gereken bir form veya başkalarının okuması gereken bir şeyde olsa, bu web uygulamaları, herhangi bir program yüklemeden PDF ile her şeyi düzenlemenize yardımcı olacaktır.
Drupal, bir işletme için web sitesini başlatırken önemli bir içerik yönetim sistemidir. Drupal CMS, sağlam bir esneklik ve güvenlik sunar. Özellikle şirket siteleri için inşa edilmiş bir platform. Drupal ayrıca, yapılandırması kolay işletme şablonları da dahil olmak üzere çok sayıda topluluk desteği sunmaktadır. Bu makale en iyi Drupal temalarından bazılarını paylaşacaktır.
Vücudunuz için şekil almaktan, formda kalmaktan ve egzersiz yapmaktan daha iyi yapabileceğiniz pek bir şey yoktur. Tüm kötü şeyleri (kolesterol, tansiyon, vb.) düşürür ve tüm iyi şeyleri (kaslar, dayanıklılık, vb.) arttırır. Bir Android cihazına sahip olmak bu şeyleri sizin için yapmayacaktır ancak bu yolda size yardımcı olabilecek pek çok uygulama vardır.
Twitter, dünyanın dört bir yanındaki en büyük etkiye sahip kişilerin, Donald Trump veya Elon Musk olsun, akıllarında ne olduğunu paylaştığı yerdir. Ama dünya çapındaki mesajların bu karmaşasında, belirli bir konumdaki tweet'leri nasıl bulabilirsiniz? Bu kısa kılavuz, belirli bir konumdaki tweet'leri bulmak için Twitter'ı yere göre nasıl arayacağınızı gösterir.
Dünyanın en iyi MBA programları, öğrencilerine bir iş kariyerini başlatmak ve / veya ilerletmek için gerekli beceri ve desteğe sahiptir. Bu listedeki MBA programlarının her biri, titiz kurs, deneyimli profesörler, kapsamlı kariyer desteği ve küresel bir bakış açısı sağlar.
Bir kuruş ödemeden harika oyunlar oynamak ister misiniz? O zaman iki seçeneğin var. Yasadışı rotayı takip edebilir ve video oyunları için internet korsanlığına başvurabilir veya yasalar dahilinde kalarak ücretsiz oyunlara ulaşabilirsiniz. Bu sitelerde çok iyi ücretsiz oyunlar var. 5-10 yıl öncesindeki bazı premium oyunları artık ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Reklam Ver instagram takipçi satın al