1983 yılında ilk oyunu çıkan Bombacı Adam yani bildiğimiz adıyla Bomberman çocuklar arasında halen daha popülerliğini korumaktadır. 80 li yıllardan günümüze kadar değişik versiyonları yapılan bu oyun Dyna Blaster olarak da bilinmektedir. Labirent tabanlı video oyunu olan Bomberman stratejik yapısı ile de bilinen klasik ve bir o kadar kendine bağlayıcılığı bulunan bir oyundur.
Windows için en iyi ücretsiz video efekt programlarının bir listesi. Bunlar, videolara eklemek için çeşitli video efektleri sağlayan zengin özellikli video düzenleyicileridir. İstediğiniz video efekt yazılımını kolayca bulabilirsiniz.
İşte Windows için en iyi ücretsiz Web Filtreleme Yazılımı listesi. Bu web filtreleme yazılımı, görüntülemek istemediğiniz tüm web içeriğini ve web sayfalarını filtreleyebilir. Bu yazılımlarda, web sitelerini engellemek için web sitesi URL bağlantılarını veya belirli anahtar kelimeleri belirtmeniz gerekir.
Günümüzde akıllı telefonların çoğunluğu bir ekolayzırla önceden yüklenmiş olarak geliyor. Ancak, iyi bir müzik dinleyicisiyseniz, belki de bunu dinleme ihtiyaçlarınız için yetersiz buluyor olabilirsiniz. Neyse ki, Android, "ses" özelliğini özelleştirmeyi ve cep telefonu deneyiminizi artırmayı mümkün kılıyor.
Açık kaynaklı sosyal ağ geliştirme platformları, etkili bir web sitesini özelleştirmek ve oluşturmak için esneklik sağlayacak bazı önceden tanımlanmış araçlar ile kullanılabilir.
Eğer iPhone'unuzu banyo, tuvalet, mutfak lavabosu veya başka bir yerde suya düşürürseniz ıslak telefonunuzu çöp kutusuna atmadan ve en yakın mağazaya gitmeden önce bunu okuyun. Cihazınızı hayata döndürmenize yardımcı olabiliriz.
Google Translate'e yaptığı son güncellemeyle, yabancı bir ülkede bulunduğumuzda ve o dili konuşmak için çabalarken iletişimi kolaylaştırıyor. Ve sinirsel makine çevirisinin dehası sayesinde, artık çevrimiçi olmanıza bile gerek yok.
Web sitenizin mobil veya farklı çözünürlükteki web tarayıcılarında nasıl göründüğünü test etmek için herhangi bir eklentiye ihtiyacınız yok. Chrome veya Yandex gibi Chromium tabanlı web tarayıcılarında bunu basit bir şekilde yapabilirsiniz.
Fitness hedeflerinize ulaşmak için uygulamaları nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? Modern dünyada, uygulamalar en iyi arkadaşlarımız olabilir. Uygulamaları kullanmanın harika bir yolu, kalori takibine yardımcı olmaktır. Bir kalori takibi uygulaması ile hedeflerinize ulaşmak kolaylaşır.
Steam'de oynayabileceğiniz binlerce oyun ile nereden başlayacağınızı biliyor musunuz? Macera oyunları, oyunlarından hoşlanan insanlar için karmaşık araziler ve dinamik, ilginç dünyaları keşfetmek isteyen insanlar için mükemmeldir. Steam'den oynayabileceğiniz en iyi macera oyunlarından 5'ine göz atalım.
İşletmeniz bir sonraki seviyeye geçmek için bir uygulamaya ihtiyaç duyuyor mu? Uygulamalar her zamankinden daha popülerdir ve müşterileriniz neden sahip olmadığınızı merak ediyor olabilir. Kod yazma sizin için bir sorunsa, kod yazmadan uygulamaları tasarlamanın bir yolu vardır. Nasıl olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.
Elbette, evinize veya dairenize bir hava katmak için bir uzmana başvurmanız gerekmez. Tek yapmanız gereken, ortaya çıkan iç tasarım trendlerinin bir takipçisi haline gelmek.
Herkes evlerinde güzel ve el yapımı bir şeyler ister ve zanaat dijitalleştiği için bunu artık herkes yapabilir! El sanatları projeleri güzel, işlevsel veya her ikisi de olabilir ve zanaat örnekleri parmaklarınızın ucunda olabilir, tek sınır sizin hayal gücünüzdür.
Ücretsiz sanat baskıları sunan bir site kullanarak, mükemmel kalitede baskılar elde edersiniz, bu yüzden onları basmak için ödeme yapmayacağınızı bilirsiniz, sadece bunları kullanılamaz hale getirmek için.
LG Servis Çözüm Odaklı Hizmet Verir
İstanbul Firma, İlan, Gezi Rehberi ve Haberleri instagram takipçi satın al
2018'in en iyi CMS Yazılımları

2018'in en iyi CMS Yazılımları

25 Haz 2018 / Web Araçları & Script İndir
Windows'da VPN Nasıl Kurulur

Windows'da VPN Nasıl Kurulur

25 Haz 2018 / Bilgisayar & Windows & Linux
En İyi Ücretsiz E-kart Siteleri 2018

En İyi Ücretsiz E-kart Siteleri 2018

25 Haz 2018 / İnternet & Sosyal Medya