Ocak 2018 itibariyle ayda bir milyar sesli arama yapıldı ve bu mobil aramaların %40'ı yerel amaçlıydı. Bu, yerel SEO'nun artık ses için optimizasyon gerektirdiğini kuvvetle önerir.
FPS oyunları (atış oyunu), en heyecan verici oyun türleri arasındadır. Şimdiye kadarki en popüler türlerden biridir. Buna ek olarak, Halo, Call of Duty, Battlefield, Destiny ve daha birçoğu da dahil olmak üzere çeşitli yüksek değerli oyunlar geldi. Bununla birlikte, aslında Android'de deçok iyi bir FPS oyunu kaynağı var. Tetik parmağınız hazırsa, şu anda Android'deki en iyi FPS oyunları bu listede.
Geceleri yatarken kendinizi uyanık buluyorsanız, umutsuzca uykunun gelmesini bekliyorsanız ve neden uyuyamadığınızı merak ediyorsanız; Bu genellikle uykusuzluktan kaynaklanır, ancak uyku yeteneğinizi beklenmedik bir şekilde etkileyebilecek başka koşullar ve nedenler vardır. Geceleri uyuyamamanızın ve uygun çözümleri aramanın nedenlerini keşfedin.
Disleksiler nasıl ders çalışmalı? Dislektik çocukların verimli ve etkili ders çalışmasını sağlamak için aileler veya öğretmenlere 5 harika ipucu!
Bir blog yazısı ile sitenize günde binlerce ziyaretçi çekebilirsiniz. Bunu yapmak için makale yazım kurallarından, konuya ve seo kurallarına kadar bir çok etken vardır. Bu makalede çok ilgi çeken bir blog yazısının nasıl oluşturulacağına dair bir inceleme yapacağız.
En iyi Android oyunlarını genel olarak biliyorsunuz ve bunları Google Play Store'da bulabilirsiniz. Ancak listelerde kaybolan gizli hazineler ne olacak? Aşağıdaki listede çok çeşitli türlerde premium ve ücretsiz oyunlar bulunmaktadır, bu yüzden oyun zevkiniz nasıl olursa olsun, kurcalanması gereken bir şeyler bulacağınızı umuyoruz.
Başlatıcı (veya uygulama başlatıcısı) Android'in omurgası, en çok zaman harcadığınız ekran. Bu başlatıcı genellikle bir akıllı telefon üreticisinden diğerine değişir ve Android'in temel sürümünde mevcut olan işlevleri önemli ölçüde azaltabilir . Kısacası, bazen çim daha yeşil ise başka bir yere bakmak daha iyidir. İşte 2018'de Android için en iyi alternatif rampalar.
Instagram, dijital pazarlamacıların yararlanabileceği güçlü bir görsel platformdur. Doğal olarak, çok kanallı bir pazarlama stratejisinde yer alan herkes, Instagram profilini pazarlamanın çabalarının, Instagram'in ötesine uzanması gerektiğini anlar. Bununla birlikte, şaşırtıcı bir şekilde, Instagram hesaplarının aslında arama sonuçlarında endekslenmesi ve gösterilmesi oldukça güçtür.
Electrolux Servis Merkezi
En iyi 40 ücretsiz iPad oyununu bu makalede: iOS oyuncuları için App Store'dan seçilmiş ücretsiz ve reklamsız oyunlar. Bu listede iPad için 40 birinci sınıf oyun deneyimi var - bunların hiçbiri ücretli değil.
Pil tasarrufu, değişken ve yarım çözümler ağıdır. Çoğu pil tasarrufu ölçüsü manuel olduğundan, ekranınızdaki parlaklığını düşürmek, uygulamaların verileri senkronize etme sıklığını düşürmek ve diğer denenmiş ve gerçek yöntemler dahil olmak üzere manuel olarak pil tasarrufu sağlayan bir uygulama bulmak gerçekten zordur. Ancak, bu konuda yardımcı olabilecek birkaç uygulama var.
Kötü pil ömrü, akıllı telefon sahiplerinin en çok şikayet ettiği bir konu. Bir iOS veya Android kullanıcısı olmanızın önemi yoktur; telefonunuzu gün içerisinde çok kullanırsanız, pil gün batımına geldiğinde şanslısınız demektir. Ancak, iPhone pilini kalibre ederek basit bir şekilde pil ömrünü uzatabilirsiniz. Şimdi kalibrasyonun neden önemli olduğunu ve nasıl yapabileceğinizi daha yakından inceleyelim.
Yarım milyondan fazla kullanıcı, Google’dan kendi uygulama mağazasında sürüş oyunları olarak görünen Android için kötü amaçlı yazılımları cihazlarına yüklediler. ESET'teki bir güvenlik araştırmacısı olan Lukas Stefanko,  Google Play'den indirilebilen ve aynı geliştirici tarafından yapılan 13 oyun uygulamasının ayrıntılarını tweetledi.
Bulmaca oyunları daha önce basit bir türdü. Ancak, bu tür mobilde büyük bir şekilde değişti. Aslında, tüm platformdaki en popüler türlerden biridir. 2048 gibi basit viral oyunlar ile başladı ve Monument Valley ve Telltale Games gibi gerçekten eğlenceli deneyimlere dönüştü. Bu günlerde Android için çok iyi bulmaca oyunları bulabilirsiniz.
YouTube kanalı oluştururken, üzerinde düşünmeniz gereken ilk şeylerden biri, ekipmanınızdır. Her dakika YouTube'a 100 saatten fazla video yükleniyor ve öne çıkabilmek için, bunu başarmanıza yardımcı olacak bazı ekipmanlara ihtiyacınız olacak. İlk videonuzu yüklemeden önce önemli olan 3 farklı şey vardır: bir mikrofon, kamera ve bazı video programları. Bu makalede, YouTube kanalınızı başlatmanıza yardımcı olabilecek programlar hakkında bilgi vereceğiz.
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al