Sözlük uygulamaları eğitim için kullanışlı araçlardır. Çoğu, kelime dağarcığınızı genişletmeye yardımcı olmak için birçok özelliklere sahiptir. Bu yabancı dil öğrenenler için bilmedikleri kelimeleri tanımlamada yararlı olur. İşte Android için en iyi sözlük uygulamaları!
Opera Touch, yepyeni mobil tarayıcı Web'de hızlı arama için tasarlandı. Tek elinizle rahatça kullanım için tasarlanan tarayıcı, Flow özelliği ile Bilgisayarlar için Opera Tarayıcıyla istediğinizi paylaşmanıza olanak sağlar
Snap Inc., Spectacles 2.0'ı başlattı. Gözlüklerin bu yeni ve geliştirilmiş versiyonu daha iyi bir tasarıma, daha iyi özelliklere ve önyükleme için bazı yeni özelliklere sahiptir. Ancak, Snap buna göre fiyatını artırdı.
YouTube, DailyMotion, Metcalfe, Vimeo ve diğerleri gibi video paylaşım sitelerinin büyük popülaritesinden etkileniyorsanız ve kendi video paylaşım sitenizi kurmayı planlıyorsanız, kesinlikle doğru yere geldiniz. Burada size En İyi 12 Video Paylaşım Scriptini sunacağız.
Arkadaşlarımıza şaka yapmak için bazen sesimizi manipüle ederek telefonla konuşuyoruz. Ama bu biraz zor iş gibi görünüyor çünkü bu aynı sesle çok uzun süre konuşamazsınız ve herkes bunun sahte olduğunu tahmin edebilir. Şimdi, çok şık ses değiştirme uygulamaları ile sesinizi değiştirebilir ve arkadaşlarınıza bir şaka yapabilirsiniz. Aşağıdaki en iyi ses değiştirme uygulamalarına göz atın.
Virüsten koruma, cihazınızın güvenli olmasını sağlayacak bir yazılımdır. iPhone mağazasında çok sayıda bu tür uygulama var. Bu yüzden, iPhone'unuz için hangi üst düzey virüsten korunma yazılımını seçmeniz gerektiğini size göstereceğiz.
Çoğu çevrimiçi platformda olduğu gibi, Facebook da tüm arama geçmişinizi kaydediyor, ancak tek tek aramaları kolayca silebilir veya tüm arama geçmişinizi telefonunuzdan veya tarayıcınızdan silebilirsiniz.
Beklendiği gibi, Google Gmail'in yeni bir sürümünü kullanıma sunuyor. Yeni Gmail, size daha üretken ve güvende olmanızı sağlamak için tasarlanan Materyal Tasarım ve bir dizi özellik ile geliyor. Yeni algoritmalar ile gelen kutusunun yönetilmesini, her zamankinden daha kolay hale getirecek yeni bir görünüme sahiptir.
Emoji'nin popülaritesi, metnin üstünde kendinizi ifade etmenin her zamankinden daha fazla yolu olduğu anlamına gelir. Yüzlerin yanı sıra hayvanlar, yiyecekler, bayraklar ve daha fazlası için emoji bulacaksınız. Ama kolayca erişip gönderemezseniz emoji ne kadar iyi? Emoji klavyesini iPhone veya iPad'inize eklemek çok kolaydır, böylece mesajlarınıza biraz zarafet ekleyebilirsiniz.
Hepimiz en iyi web tarayıcıları biliyoruz. Her zamanki gibi - Chrome, Opera, Safari vb. Peki açık kaynaklı tarayıcılar ne olacak? Açık kaynaklı yazılım kullanmanın keyfini çıkarırsanız, size birçok seçenek sunulur. Bu makalede, en iyi 10 web tarayı'ya bakacağız.
Google hizmetlerini ücretsiz sunmak sizinle ilgili verileri kaydeder ve hedefli reklamları göstermek için kullanır. Çevrimiçi gizlilik hakkındaki tartışmalar arttıkça, birçok insan bir alternatif arıyor. Neyse ki, DuckDuckGo aradığınız gizlilik odaklı arama motoru olabilir.
Beykoz Baymak Kombi Servisi
Özel Beko Servis İzmir - 444 78 56
Akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanın en kolay ve en belirgin yollarından biri de uygulamalar yoluyla gerçekleşiyor. Hayır, Facebook ya da Instagram üzerinde saatlerce kaydırma yapmaya değinmiyoruz. Sadece eğlenceli değil aynı zamanda çok kullanışlı ve yenilikçi sayısız uygulama var. Şimdi denemeniz gereken en iyi uygulamaları listeliyoruz.
Reklam Ver instagram takipçi satın al