Aquila Messenger, etkileyici düzenleri, göz alıcı animasyonları ve en etkileyici mesajlaşma deneyimi sağlayan sade ve güzel bir Twitter mesajlaşma uygulamasıdır.
XLSX veya DOCX belgelerinden şifrenizi mi unuttunuz? Sadece dosya seçin ve bir saniye bekleyin! Office Document Unlocker - tek bir tıklamayla parola korumalı MS Office belgesinin kilidini açabilir!
WiFi ve Bluetooth ayarları için basit bir yedekleme çözümü. Bu bilgileri yedeklemenizi ve daha sonra basit bir şekilde telefonunuza geri yüklemenizi sağlayan bir uygulama.
Gelecekteki belkide telefonunuzu hiç şarj etmeden kullanacaksınız. Araştırmacılar, 'batarya içermeyen' bir cep telefonu yaptı.
Google Haritalar artık kullanıcıların konumlar için tekerlekli sandalyeyle erişilebilirlik ayrıntıları eklemesine izin veriyor.
Windows 10, 16237 kod numaralı ön izleme sürümünü yayınladı. Bu çıkarılacak sürümde birçok yenilik bizi bekliyor. Önizleme sürümü ile ne gibi yenilikler gelecek inceleyelim bakalım.
Google'ın Android mobil işletim sisteminin en son istikrarlı sürümünü oluşturan Nougat, Android Geliştirici Gösterge Panosu'ndaki en son bilgilere göre cihazların yüzde 10'dan fazlasına yüklendi.
Instagram'ın hikayeler özelliğine hızlı güncellemelerine; fotoğraflarla, videolarla ve Boomerang'larla bireysel öykülere yanıt ekleme yeteneği ile bugün de devam ediyor.
Samsung app store'a erişimi olan 4K Samsung akıllı TV'niz varsa, şimdi Engadget ile beta halinde olan yeni Steam Link uygulamasıyla Steam oyunlarını televizyonunuza doğrudan aktararak büyük ekranda oynatabilirsiniz. Steam Link Samsung'un uygulama mağazasına geliyor.
Geçen yaz çalkantılı günler geçiren şirketin AI tarafından desteklenen sanat filtre uygulamasını takiben Prisma Laboratuarlarının ikinci ürünü olan Sticky AI uygulaması.
En son Windows 10 önizlemesi, yüksek DPI'nin eski programlarda sorun çıkarıp baş ağrıtması sorununu ortadan kaldırıyor. Kullanıcılar artık, bulanık uygulamaları düzeltmek için sistemi yeniden başlatmak zorunda kalmayacaklar.
Google dokunmatik ekranlarla daha iyi çalışması için yavaşça Chrome OS'u değiştiriyor. Engadget tarafından ilk kez görülen yeni bir video, yazılımda çok daha büyük değişiklikler olduğunu gösteriyor.
IPhone ve iPad'iniz için zaman kazandıracak ve her günün etkinliklerini kolay bir şekilde görmek için resmi Google Takvim uygulaması üzerinden artık widget desteği aldı.
Hayal edin elinizde üçüncü bir başparmak daha var. Nesneleri kavramak daha kolay. Bunu bir yüksek lisans öğrencisi İngiltere'de gerçeğe dönüştürmüş; bakalım nasıl yapmış.
Bunu daha önce burada defalarca tekrarladık, ancak gelecekteki herhangi bir iPhone için söylenebilecek birkaç gerçek var: En hızlı işlemciye, en iyi kameraya ve başka bir iPhone'da elde edemediğiniz en az bir benzersiz özelliğe sahip olacak.
Bu alana reklam aylık 40 TL, 3 aylık 100 TL instagram takipçi satın al